Canon EOS-1D X

Spojení rychlosti s kvalitou obrazu.

Snímač s rozlišením 18 megapixelů o velikosti políčka kinofilmu se dvěma procesory DIGIC 5+ a rychlostí až 12 snímků/s nastavuje nový standard fotografování.
ZOBRAZIT >
Canon EOS 5D Mark III

Kvalitní výkon i za slabého osvětlení.

Digitální zrcadlovka se snímačem o velikosti políčka kinofilmu s 61 ostřícími body je schopná pořizovat 22megapixelové snímky rychlostí 6 snímků/s a filmy v rozlišení Full-HD.
ZOBRAZIT >
Canon EOS 6D

Brána do světa plnoformátového snímání.

20,2megapixelová digitální jednooká zrcadlovka se snímačem o velikosti políčka kinofilmu a kompaktním designem. Je ideální pro fotografování portrétů a cestování a nabízí pevnou kontrolu nad hloubkou ostrosti a velký výběr širokoúhlých objektivů EF.
ZOBRAZIT >
Canon EOS 7D

Navržen vámi, vytvořen společností Canon.

Díky 18megpixelovému snímači, rychlosti fotografování až 8 snímků/s, citlivosti ISO12 800, inteligentnímu hledáčku a možnosti snímat Full HD 1080 filmy nabízí skvělý výkon a nedostižnou všestrannost.
ZOBRAZIT >

Profesionální produkty CanonEOS 1Dx


EOS 5D Mark III


EOS 6D


EOS 7D

V případě dotazů na profesionální produkty Canon se můžete obrátit na naše specialisty:
Marian Srpoň, Martin Dulaj.

Špičkové objektivy pro profesionályCanon EF 300mm f/2.8L IS II USM
Vysoce výkonný superteleobjektiv řady L se
4krokovým stabilizátorem obrazu se 3 režimy,
ideální pro fotografování jakékoli akce.

ZOBRAZIT >

Canon EF 400mm f/2.8L IS II USM
Superteleobjektiv vybavený 4krokovým stabilizátorem obrazu je s vynikající kvalitou obrazu a robustním tělem ideální pro fotografování sportovních akcí a přírody.
ZOBRAZIT >

Canon EF 500mm f/4L IS II USM
Superteleobjektiv vybavený integrovanou technologií stabilizátoru obrazu je dokonalým řešení pro fotografy, kteří fotografují divokou zvěř, přírodu nebo sport.
ZOBRAZIT >

Canon EF 600mm f/4L IS II USM
Superteleobjektiv s velkým zvětšením, integrovanou technologií stabilizátoru obrazu a vysokou
světelností f/4 je dokonalý pro fotografy pracující
v terénu.

ZOBRAZIT >

Canon EF 800mm f/5.6L IS USM
Konstrukce ze slitiny hořčíku zajišťuje nízkou hmotnost teleobjektivu. Skvělá optika nabízí nekompromisní výkon a minimální rozměry objektivu.
ZOBRAZIT >
C300
XF305
XF300
XF105
Canon EOS C300

Průkopnická profesionální filmová kamera spojuje osvědčenou videotechnologii společnosti Canon a zkušenosti v oblasti objektivů s kreativitou systémů EOS.
ZOBRAZIT >
Canon XF305

Dosud nepoznaná kombinace univerzálnosti a obrazu v kvalitě Full HD. Připojení ve studiu, profesionální zvuk a široké možnosti přizpůsobení propůjčují výjimečnou všestrannost.
ZOBRAZIT >
Canon XF300

Nastavte si svůj vlastní standard. S objektivy Canon řady L a 3 snímači CMOS Full HD poskytuje úžasné videozáznamy v kvalitě HD uložené na kartě CF.
ZOBRAZIT >
Canon XF105

Jedna z prvních profesionálních videokamer od společnosti Canon, která pořizuje videozáznamy do souborů, kombinuje kodek MPEG-2, 50 Mb/s, 4:2:2 s objektivy Canon řady L a 3 snímači CMOS Full HD.
ZOBRAZIT >

Profesionální
filmy ve vaší režii