Nechte fotografie vyprávět dávné příběhy!

Nechte fotografie vyprávět dávné příběhy!

Nechte fotografie vyprávět dávné příběhy!

Každý, kdo se někdy probíral starými krabicemi, musel zažít tu výjimečnou chvíli – moment objevení rodinného pokladu. Třeba starých diapozitivů z doby, kdy byli vaši prarodiče mladí a nadějní cestovatelé. Promítačka je rozbitá už roky a stejně by bylo pohodlnější prohlédnout si snímky spíš na počítači, nebo v televizi. Přineste k nám krabici plnou fotografií, negativů či diapozitivů a nechte si snímky jednoduše naskenovat!

Zdigitalizujte si svůj rodinný archiv

V dnešní době si lze poradit snadno s téměř vším a ani digitalizování rodinného archivu není výjimkou. Přinesete k nám vaše materiály a odnesete si je v digitální podobě. Profesionálně vám naskenujeme již vyvolané negativy, diapozitivy, APS, středo formáty, plan filmy, skleněné negativy, klasické fotografie nebo i plakáty…

Uvidíte sami, že o kultovním promítání rodinného archivu se u vás bude dlouho vyprávět, a kolik pozapomenutých příběhů a tajemství se dozvíte. :-) Rodinné promítání je také skvělý důvod proč naplánovat pořádnou sešlost a zima je na archivování jako stvořená!

TIP: Nyní až do konce března můžete využít výhodné balíčky skenování negativů a diapozitivů s až 30% slevou.

A tím vaše možnosti nekončí

Díky skenování se otevírají jedny možná netušené dveře, jak s fotografiemi dále naložit. Podklady vám naskenujeme v dostatečné velikosti a tak si můžete nechat vyhotovit klasické fotografie, působivé fotoobrazy, anebo fotoknihy svázané v knižní vazbě, které potěší celou rodinu.

TIP: Čím více fotografií donesete, tím méně vás každý snímek bude stát a ještě získáte 10% slevu na vyhotovení fotoknihy.


Nemáte jasno v pojmech?

Zajímalo by vás, co že je to DPI? Proč je lepší vysoké rozlišení? Chtěli byste vědět, jak proces skenování probíhá? Nebojte, nenecháme vás v tom, všechno se dozvíte. 

Technické vybavení

Minilab Nortisu a plošný skener Epson jsou naši skenovací hrdinové. Chcete vědět, co všechno umí? Umí toho hodně a ještě víc.

  • špičková technologie
  • vysoké rozlišení tisku
  • prokreslení detailů a skvělá gradace
  • ostrost a přesnost
  • věrná reprodukce obrazu

Rozlišení snímku a megapixely

Počet megapixelů je poměrně důležitý údaj určující výsledné rozlišení neboli rozměr vašich snímků tzn. kolik obrazových bodů mají vaše fotografie. Čím vyšší budou mít rozlišení, tím větší fotografie si budete moci vyvolat. V případě skenování je to úplně stejné – čím vyšší rozlišení skenu si necháte zhotovit, tím kvalitnější a rozměrnější výstup získáte.

DPI neboli dots per inch

Jedná se o údaj, který vám napoví, kolik obrazových bodů je ukryto v délce jednoho palce tzn. v délce 2,54 cm. Toto číslo nás zajímá – velikosti DPI určuje rozměr fotografie při tisku. Měnící se velikost DPI nemá žádný vliv na rozlišení fotografie. Ovlivňuje pouze výsledný rozměr vašeho snímku.

Podobné články

Proč tisknout fotografie?
Proč tisknout fotografie?

12. 6. - Tuto otázku si pokládá v dnešní "dokonalé" době mnoho z nás. Odpověď je ale již v samotném důvodu pořízení snímku....

Kvalitní Fotokniha snadno a rychle!
Kvalitní Fotokniha snadno a rychle!

21. 5. - Knihovna je vedle kuchyně srdcem každé domácnosti. Máte v ní knihu, která vypráví váš vlastní příběh? Není třeba se...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací