FotoslužbyFotoslužby

Nechte fotografie vyprávět dávné příběhy!

Nechte fotografie vyprávět dávné příběhy!
| 3 minuty čtení

Každý, kdo se někdy probíral starými krabicemi, musel zažít tu výjimečnou chvíli – moment objevení rodinného pokladu. Třeba starých diapozitivů z doby, kdy byli vaši prarodiče mladí a nadějní cestovatelé. Promítačka je rozbitá už roky a stejně by bylo pohodlnější prohlédnout si snímky spíš na počítači, nebo v televizi. Přineste k nám krabici plnou fotografií, negativů či diapozitivů a nechte si snímky jednoduše naskenovat!

Zdigitalizujte si svůj rodinný archiv

V dnešní době si lze poradit snadno s téměř vším a ani digitalizování rodinného archivu není výjimkou. Přinesete k nám vaše materiály a odnesete si je v digitální podobě. Profesionálně vám naskenujeme již vyvolané negativy, diapozitivy, středoformáty, plan filmy, skleněné negativy, klasické fotografie nebo i plakáty.

Uvidíte sami, že o kultovním promítání rodinného archivu se u vás bude dlouho vyprávět, a kolik pozapomenutých příběhů a tajemství se dozvíte. :) Rodinné promítání je také skvělý důvod, proč naplánovat pořádnou sešlost!

Skenování a digitalizace v Centru FotoŠkoda

TIP: Využít můžete výhodné balíčky skenování negativů a diapozitivů.

Skenování barevných negativů     mám černobílé negativy    

mám diapozitivy     chci digitalizovat staré fotky

A tím vaše možnosti nekončí

Díky skenování se otevírají jedny možná netušené dveře, jak s fotografiemi dále naložit. Podklady vám naskenujeme v dostatečné velikosti a tak si můžete nechat vyhotovit klasické fotografie, působivé fotoobrazy, anebo fotoknihy svázané v knižní či jiné vazbě, které potěší celou rodinu. Je možné si fotogarfie nechat graficky upravit nebo vyretušovat.

další fotoslužby

Skenování a digitalizace v Centru FotoŠkoda


Nemáte jasno v pojmech?

Zajímalo by vás, co že je to DPI? Proč je lepší vysoké rozlišení? Chtěli byste vědět, jak proces skenování probíhá? Nebojte, nenecháme vás v tom, všechno se dozvíte.

Technické vybavení

Minilab Nortisu a plošný skener Epson jsou naši skenovací hrdinové. Chcete vědět, co všechno umí?

  • špičková technologie
  • vysoké rozlišení tisku
  • prokreslení detailů a skvělá gradace
  • ostrost a přesnost
  • věrná reprodukce obrazu

A umí toho ještě mnohem víc!

Skenování a digitalizace v Centru FotoŠkoda

Rozlišení snímku a megapixely

Počet megapixelů je poměrně důležitý údaj určující výsledné rozlišení neboli rozměr vašich snímků, tzn. kolik obrazových bodů mají vaše fotografie. Čím vyšší budou mít rozlišení, tím větší fotografie si budete moci vyvolat. V případě skenování je to úplně stejné – čím vyšší rozlišení skenu si necháte zhotovit, tím kvalitnější a rozměrnější výstup získáte.

DPI neboli dots per inch

Jedná se o údaj, který vám napoví, kolik obrazových bodů je ukryto v délce jednoho palce tzn. v délce 2,54 cm. Toto číslo nás zajímá – velikosti DPI určuje rozměr fotografie při tisku. Měnící se velikost DPI nemá žádný vliv na rozlišení fotografie. Ovlivňuje pouze výsledný rozměr vašeho snímku.

tisk fotografií a další fotoslužby

WALTHER FUN klasické/100 černých stran, 30x30, modré

pro fotografie různých formátů, pergamenový papír mezi listy, fotografie lze nalepit přímo / oboustrannými čtverečky / pomocí růžků

790,-

Související články

Novinky v Designeru: najdete nové funkce i produkty

Novinky v Designeru: najdete nové funkce i produkty

Jedeme on-line a jsme tu stále pro vás!

Jedeme on-line a jsme tu stále pro vás!

Potřebujete fotku rychle? Vyvoláme vám fotografie na počkání!

Potřebujete fotku rychle? Vyvoláme vám fotografie na...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím