Fotogalerie (18)

Výstava (nejen) vítězných fotografií patnáctého ročníku soutěže Fotograf roku

Výstava (nejen) vítězných fotografií patnáctého ročníku soutěže Fotograf roku
Zobrazit fotografie v galerii (18)

Fotograf roku je všestranná fotografická soutěž probíhající v České i Slovenské republice. Úspěch každého soutěžícího je závislý na jeho vytrvalosti a fotografické univerzálnosti. Znalci, fotografové a odborní pedagogové jí už neřeknou jinak než „fotografická formule 1”. Stala se nejen prubířským kamenem kreativity desetitisíců soutěžících, ale i dokonalým odrazovým můstkem k fotografické kariéře.

Fotografie talentovaných a všestranných fotografů

V minigalerii Centra FotoŠkoda budou od 23. května do 4. 6. 2016 ke zhlédnutí nejen vítězné fotografie patnáctého ročníku soutěže Fotograf roku. Najdete tu fotografie autorů, kteří zvítězili v jednotlivých kategoriích soutěže, jako například Fotograf roku na cestách, Quick Photo, Top fotografka a další.

Soutěž Fotograf roku je všestranná, univerzální, vyžaduje talent a schopnost přizpůsobit se každému tématu a jejích dvanáct témat vás po celý rok nenechá spát.

Jsme moc rádi, že právě časopis FotoVideo a jeho web www.ifotovideo.cz jsou těmi médii, kterým se před léty podařilo takovou soutěž zorganizovat a uvést do povědomí široké fotografické veřejnosti.

Soutěž Fotograf roku pokračuje letos již šestnáctým rokem!

Soutěž Fotograf roku má nejen dvanáct témat, ale také dvanáct soutěžních kategorií. Tím dává prostor široké fotografické veřejnosti k získání atraktivních fotografických cen v závěrečném sečtení nasbíraných bodů. Vedle hlavní kategorie nabízí soutěž ještě jedenáct dalších kategorií, jako například Fotoklub roku, Fotografická škola roku, Fotograf roku Junior, Video roku, Fotograf roku v přírodě a další a další. Výstava reprezentuje fotografie autorů, kteří obsadili první místo v jedné z těchto kategorií.

Děkujeme za vaši účast a přejeme vám pěknou podívanou. Redakce časopisu FotoVideo

  • Výsledky patnáctého ročníku soutěže najdete: fotografroku.ifotovideo.cz
  • Partnerem výstavy je Centrum FotoŠkoda a společnost Canon.

Galerie

Podobné články

INSTAGRAMer: rozhovor s Lukášem Martínkem
INSTAGRAMer: rozhovor s Lukášem Martínkem

22. 5. - V našem dalším rozhovoru jsme se ptali Lukáše Martínka na to, jak cestuje, fotí a tak se všeobecně má, když zrovna...

Seznamte se s mistry Instagramu a YouTube offline na #fotoskodafest!
Seznamte se s mistry Instagramu a YouTube offline na...

22. 5. - Znáte jejich fotky, znáte jejich videa, znáte jejich přezdívky. Znáte ale je samotné? Na FotoŠkoda Festu se se svými...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací