Jak se stát dobrou blogerkou?

Jak se stát dobrou blogerkou?

Jak se stát dobrou blogerkou? Zobrazit fotografie v galerii (5)

Přemýšlíte o tom, že byste se věnovali blogování, ale nevíte, jak na to? Kde začít, jak svůj blog doplnit dobrými fotkami? Fujifilm, The Czech Chicks, Laura Kovanská a David Gaberle vám s tím pomůžou. Společnost Fujifilm si totiž na letošní jarní FotoŠkoda Fest připravila sérii workshopů a besed pro začínající i pokročilé blogerky.

Představujete si pracovní den blogerky jako naprostou pohodičku? Možná vás nemile vyvedeme z omylu. Dělat práci, která vás baví je jedna věc. Nicméně ne vždy to nutně musí být pohodička. Z propagačních předmětů a dárků, které holky dostávají možná postaví svůj blog, rozhodně se toho ale nenají. Být blogerkou v současné době znamená umět psát, umět fotit, ovládat marketingovou komunikaci, mít kontakty, udržovat dobré vztahy, ale zároveň mít tvrdší lokty. 

Co vás čeká?

Workshop s fashion a lifestyle fotografkou Laurou Kovanskou se uskuteční 29.5. od 10 hodin. Zapojte svou fantazii s Laurou Kovanskou, která vás vtáhne do svého světa plného nových a neotřelých nápadů. Naučíte se o fotografii přemýšlet a vizuální podněty vnímat zcela jinak.

Jak komponovat živé a neživé a vytvářet mezi nimi neobvyklé vztahy, otevírat nové příběhy a vytvářet nové souvislosti vám pomůže fotograf David Gaberle na workshopu na téma street foto a fashion v ulicích, který se koná 29.5. od 16:30 do 19 hodin. Tento workshop je ideální pro pokročilejší blogerky.  

Naučte se s The Czech Chicks poctivé blogerské práci a vykročte tak do světa storytelingu tvořeného textem a fotografií. Zúčastněte se 1.6. od 16 do 17:30 hodin besedy s těmito dvěma super slečnami. Nebo doražte rovnou na užitečný workshop, který se koná 3.6. od 16 do 17:30 hodin.

Být blogerkou se vyplatí

Všechny blogerky mají vstup na FotoŠkoda Fest a jednotlivé workshopy a besedy zcela zdarma. Stačí při registraci uvést k vašemu jménu heslo “blogerka”. Společnost Fujifilm si navíc pro blogerky připravila speciální dárkové balíčky. Každá blogerka dostane na workshop či besedě poukázku na slevu.

  1. Instax mini 8, Instax mini 8 stylové kožené pouzdro a Instax mini film 1x10 + neck strap dle vlastního výběru jako dárek za festivalovou cenu 2.990 Kč.
  2. Instax 70, Instax mini 70 stylové kožené pouzdro + neck strap zdarma dle vlastního výběru jako dárek za festivalovou cenu 3.990 Kč.

Jsi blogerka a chceš fotit na stylovou, výkonnou a kabelkovou techniku? Fujifilm fotoaparáty X řady jsou tou pravou volbou! Vyber si jakýkoliv fotoaparát či objektiv Fujifilm řady X a získej na to 10 % slevu.

Registrace zde

Galerie

Líbil se vám článek? Sdílejte jej!

Podobné články

Olympus Tour v čele s E-M1 Mark II
Olympus Tour v čele s E-M1 Mark II

24. 2. - První březnové pondělí můžete být účastníky produktové prezentace Olympusu, kde se mimo široké palety fotoaparátů,...

NIKON/NIKKOR 100 let na vrcholu!
NIKON/NIKKOR 100 let na vrcholu!

23. 1. - Výběr objektivu závisí na mnoha faktorech. Na workshopu 25. 1. od 17:00 se společností Nikon se zaměříme na ty...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace