Fotogalerie (7)

První víkend FotoŠkoda FESTU je tady!

První víkend FotoŠkoda FESTU je tady! Zobrazit fotografie v galerii (7)

První víkend našeho milého FotoŠkoda FESTU prostě nesmíte propást. Připravili jsme si pro vás opravdu nabitý program, celý palác Langhans teď doslova žije fotkou. Na co všechno se můžete těšit? Kromě zajímavých setkání u kávy vás čeká hromada přednášek a workshopů. Naučíte se fotit architekturu, módu, noční město, hvězdy, ptáky, makro, sport, koncerty... Podrobnosti najdete v článku!

Je libo módu, zvířata nebo sport?

Máme tady malou last minute nabídku zajímavých přednášek a workshopů, na kterých zbývá ještě nějaké místo. Nemusíte se bát, že si nevyberete, spektrum témat je (ne)skutečně široké!

Architektura s bezzrcadlovkami 28.5. 13.30–16.30

Zúčastněte se street workshopu s X-photographerem společnosti Fujifilm a fotografem architektury Jiřím Šebkem. Fotit budeme v prostorách Amazon Court, které bývají pro focení uvolňovány jen zcela výjimečně!

Módní dialog ve fotografii 28.5. 14–15.30

Módní fotografka Eliška Kyselková má styl, který výrazně překračuje hranice klasické módní fotografie a přechází do uměleckého vyjádření. Zajímá vás, jak hledat inspiraci? 

Fotografie v ornitologii 29.5. 14–15.30

Obyvatelé ptačí říše bývají velmi plaší, je proto velmi nepravděpodobné, že se vám bez přípravy povede kvalitní fotografie. Jak pohotově zachytit ptáky všeho druhu vám prozradí fotograf a ornitolog Libor Vaicenbacher.

Sportovní fotografie 29.5. 16–17.30

Fotograf Jan Kasl vás provede úžasným světem profesionální sportovní fotografie. Je potřeba přesně vědět, jak zachytit ten správný moment!

program a registrace

Festivalové aktuality, sledujte naše sociální sítě

Galerie

Líbil se vám článek? Sdílejte jej!

Podobné články

Těšíme se na vás zase na jaře!
Těšíme se na vás zase na jaře!

14. 11. - Odolali jsme větru a dešti a přes podmínky často lákající spíš k poležení v posteli s hrnkem čaje jsme si společně...

Pro mě samotného je těžký uchopit, kdo vlastně ve fotografii jsem
Pro mě samotného je těžký uchopit, kdo vlastně ve...

9. 11. - Přednáška Igora Zacharova pro mě bude zlatým hřebem FotoŠkoda Festu. Už jen proto, jak těžké bylo jej sehnat, se na...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace