Fotogalerie (7)

První víkend FotoŠkoda FESTU je tady!

První víkend FotoŠkoda FESTU je tady! Zobrazit fotografie v galerii (7)

První víkend našeho milého FotoŠkoda FESTU prostě nesmíte propást. Připravili jsme si pro vás opravdu nabitý program, celý palác Langhans teď doslova žije fotkou. Na co všechno se můžete těšit? Kromě zajímavých setkání u kávy vás čeká hromada přednášek a workshopů. Naučíte se fotit architekturu, módu, noční město, hvězdy, ptáky, makro, sport, koncerty... Podrobnosti najdete v článku!

Je libo módu, zvířata nebo sport?

Máme tady malou last minute nabídku zajímavých přednášek a workshopů, na kterých zbývá ještě nějaké místo. Nemusíte se bát, že si nevyberete, spektrum témat je (ne)skutečně široké!

Architektura s bezzrcadlovkami 28.5. 13.30–16.30

Zúčastněte se street workshopu s X-photographerem společnosti Fujifilm a fotografem architektury Jiřím Šebkem. Fotit budeme v prostorách Amazon Court, které bývají pro focení uvolňovány jen zcela výjimečně!

Módní dialog ve fotografii 28.5. 14–15.30

Módní fotografka Eliška Kyselková má styl, který výrazně překračuje hranice klasické módní fotografie a přechází do uměleckého vyjádření. Zajímá vás, jak hledat inspiraci? 

Fotografie v ornitologii 29.5. 14–15.30

Obyvatelé ptačí říše bývají velmi plaší, je proto velmi nepravděpodobné, že se vám bez přípravy povede kvalitní fotografie. Jak pohotově zachytit ptáky všeho druhu vám prozradí fotograf a ornitolog Libor Vaicenbacher.

Sportovní fotografie 29.5. 16–17.30

Fotograf Jan Kasl vás provede úžasným světem profesionální sportovní fotografie. Je potřeba přesně vědět, jak zachytit ten správný moment!

program a registrace

Festivalové aktuality, sledujte naše sociální sítě

Galerie

Líbil se vám článek? Sdílejte jej!

Podobné články

Průvodcování je nejvděčnější práce, jakou jsem kdy zatím dělal
Průvodcování je nejvděčnější práce, jakou jsem kdy zatím...

21. 3. - Jeho vášněmi jsou cestování, focení a divoká voda. A všechny tři je spojil dohromady. Viděl třeba Měsícem osvícenou...

Když něco zkazím, nemám vůbec nic
Když něco zkazím, nemám vůbec nic

13. 3. - Tomášova tvorba je jedinečná. Snoubí se v nich hned několik jeho talentů a umění předat svoje znalosti dál je...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace