FotoŠkoda FEST prvním víkendem zdaleka nekončí!

FotoŠkoda FEST prvním víkendem zdaleka nekončí!

FotoŠkoda FEST prvním víkendem zdaleka nekončí!

Víkendem samozřejmě nic neskončilo, našlapaný program FotoŠkoda FESTU pokračuje i přes týden! Jaké přednášky a workshopy můžete navštívit? Kde se ještě najde nějaké to volné místo? Pro milovníky sportu a cestování tady máme historky z cest, dovolenou s Nikonem, sportovní fotku a vysokohorské túry s bezzrcadlovkou. Pokud vás na sport neužije, naučte se tisknout fotky jako profík, nebo si rovnou založte módní blog!

Úterý 31. 5.

Sportovní fotka s bezzrcadlovkou 13–15.30

Extrémní sporty jsou náročným žánrem. Kladou si vysoké požadavky na techniku, zkušenosti fotografa, ale i vědomosti a povědomí o daném sportu. Josef Šulc vám na svém workshopu ukáže, jak se dá sport fotit s lehkostí a na lehko.

Historky z cest s horolezcem Markem Holečkem 14–15.30

Marek Holeček se lezení intenzivně věnuje skoro 20 let. Díky tomu procestoval skoro celý svět a zdolal nejvyšší hory. Nyní si můžete historky z cest přijít poslechnout na vlastní uši a kochat se krásami horských štítů na fotografiích pořízených pomocí techniky Sony.

Tiskneme fotografie aneb fotokomora v 21. století 14–15.30

Nejpovolanější odborník na tisk ze společnosti Fomei vám poví o domácím tisku fotografií. Jak to udělat, aby tisky vypadaly jako z profesionálního studia? Jaké zvolit pracovní postupy a jaké pořídit vybavení? Jak nastavit monitor a jaký zvolit software?

Středa 1. 6.

Dovolená se zrcadlovkou Nikon 14–15.30

Už se nemůžete dočkat, až prozkoumáte nová místa, načerpáte energii a zafotografujete si? Beseda s Michaelem Jurákem pro vás bude malým návodem, abyste se hravě vyvarovali chybám při fotografování na cestách a přivezli si ty nejkrásnější fotografie.

The Czech Chicks – Jak na módní blog? 16–17.30

Chcete se stát fashion blogerkou, ale nevíte, kde začít? Chcete mít blog plný líbivých fotografií? Přesně pro vás je určený workshop s The Czech Chicks, které fotí na fotoaparát Fujifilm X-T10.

S bezzrcadlovkou na vysokohorských túrách 18–19.30

Jaká jsou specifika focení v horách a jak se s tímto mnohdy nehostinným prostředím vyrovnají bezzrcadlovky? Při besedě Vám Jakub Cejpek promítne sérii snímků z Jižní Ameriky, Nepálu i evropských Alp. Dozvíte se, co má a co nemá smysl s sebou vzít za vybavení a jaké jsou klíčové aspekty působivé horské fotografie.

program a registrace

Festivalové aktuality, sledujte naše sociální sítě

Líbil se vám článek? Sdílejte jej!

Podobné články

Neodkládejte fotoaparáty, uvidíme se zase na jaře!
Neodkládejte fotoaparáty, uvidíme se zase na jaře!

13. 11. - Sotva jsme přestřihli pomyslnou pásku podzimního festivalu, už se můžeme těšit na ten jarní. Zažili jsme spolu...

FotoŠkoda Fest: co nás ještě čeká?
FotoŠkoda Fest: co nás ještě čeká?

7. 11. - FotoFest je v plném proudu, přednášky a workshopy běží jeden za druhým. V naší prodejně probíhá spousta prezentací...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací