Poslední dny s festivalem

Poslední dny s festivalem

Poslední dny s festivalem

Je to tady, čekají nás poslední dva dny festivalu! Už máte jenom pátek a sobotu na to, abyste se něco naučili, vyzkoušeli novou techniku a zažili výjimečnou atmosféru festování mezi kapkami deště. Co vás ještě čeká? Dozvíte se moře praktických informací – třeba jak na vlastní fotostudio, jak zkalibrovat monitor Eizo nebo jak si poradit s náročnými podmínkami reportážní, sportovní, industriální a makro fotografie. Další přednášky a workshopy hledejte v programu!

Jak si vybavit fotostudio pátek 15–16.30

Jak si vybavit vlastní fotostudio vám poradí specialisté na slovo vzatí! Seznámí vás s jednotlivými složkami fotostudia a poradí vám, s jakým vybavením fotografovat portréty, celé postavy či produkty na eshop.

Optimální nastavení a kalibrace monitorů EIZO pátek 17–18.30, sobota 12–13.30

Na workshopu se naučíte, jak na kalibraci a nastavení grafických monitorů Eizo a jejich sladění s tiskárnou. Lektoři vám na případech z praxe ukáží, že optimální nastavení zvládnete hravě sami!

Reportážní fotografie s Eugenem Kuklou sobota 16–17.30

Fotograf Eugen Kukla patří mezi výrazné osobnosti současné reportážní fotografie. Na svojí přednášce vám poví něco o svých zkušenostech, něco o svých plánech a možná i něco o tom, jak propagovat vlastní práci na Facebooku.

Sportovní fotografie bezzrcadlovkou sobota 16–17.30

KUbajsz Fišersi k fotografii „přičuchl“ během let strávenými za řidítky, dnes se jí věnuje na profesionální úrovni. Pokud se chcete dozvědět více o této vzrušující ale náročné disciplíně, je pro vás tato přednáška to pravé!

Industry Art sobota 17–18.30

Fotograf Tomáš Lébr vám povypráví, jak na focení industriálních památek. Jedná se o zcela svébytnou disciplínu, je proto dobré znát pravidla. Jenom tak dosáhnete těch nejpůsobivějších snímků!

Makrofotografie s Canonem sobota 17.30–19.30

Detail dělá celek. Dosáhněte zvětšení až 5:1 a naučte se ovládnout sílu detailu i světlo makro blesků. Fotografická lekce se speciální makro výbavou Canon, na které nesmíte chybět!

Makrofotografie a detaily sobota 18–19.30

Martin Pustelník nejraději fotí detaily přírody v ranním čase dlouhých stínů, kdy světlo kreslí teplými barvami. Uchvátila ho doposud neprozkoumaná oblast noční makrofotografie denního hmyzu. O své zkušenosti se s vámi rád podělí přímo na přednášce!

program a registrace

Festivalové aktuality, sledujte naše sociální sítě

Líbil se vám článek? Sdílejte jej!

Podobné články

Neodkládejte fotoaparáty, uvidíme se zase na jaře!
Neodkládejte fotoaparáty, uvidíme se zase na jaře!

13. 11. - Sotva jsme přestřihli pomyslnou pásku podzimního festivalu, už se můžeme těšit na ten jarní. Zažili jsme spolu...

FotoŠkoda Fest: co nás ještě čeká?
FotoŠkoda Fest: co nás ještě čeká?

7. 11. - FotoFest je v plném proudu, přednášky a workshopy běží jeden za druhým. V naší prodejně probíhá spousta prezentací...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací