FotoŠkoda FestFotoŠkoda Fest

Poslední dny s festivalem

Poslední dny s festivalem
| 3 minuty čtení

Je to tady, čekají nás poslední dva dny festivalu! Už máte jenom pátek a sobotu na to, abyste se něco naučili, vyzkoušeli novou techniku a zažili výjimečnou atmosféru festování mezi kapkami deště. Co vás ještě čeká? Dozvíte se moře praktických informací – třeba jak na vlastní fotostudio, jak zkalibrovat monitor Eizo nebo jak si poradit s náročnými podmínkami reportážní, sportovní, industriální a makro fotografie. Další přednášky a workshopy hledejte v programu!

Jak si vybavit fotostudio pátek 15–16.30

Jak si vybavit vlastní fotostudio vám poradí specialisté na slovo vzatí! Seznámí vás s jednotlivými složkami fotostudia a poradí vám, s jakým vybavením fotografovat portréty, celé postavy či produkty na eshop.

Optimální nastavení a kalibrace monitorů EIZO pátek 17–18.30, sobota 12–13.30

Na workshopu se naučíte, jak na kalibraci a nastavení grafických monitorů Eizo a jejich sladění s tiskárnou. Lektoři vám na případech z praxe ukáží, že optimální nastavení zvládnete hravě sami!

Reportážní fotografie s Eugenem Kuklou sobota 16–17.30

Fotograf Eugen Kukla patří mezi výrazné osobnosti současné reportážní fotografie. Na svojí přednášce vám poví něco o svých zkušenostech, něco o svých plánech a možná i něco o tom, jak propagovat vlastní práci na Facebooku.

Sportovní fotografie bezzrcadlovkou sobota 16–17.30

KUbajsz Fišersi k fotografii „přičuchl“ během let strávenými za řidítky, dnes se jí věnuje na profesionální úrovni. Pokud se chcete dozvědět více o této vzrušující ale náročné disciplíně, je pro vás tato přednáška to pravé!

Industry Art sobota 17–18.30

Fotograf Tomáš Lébr vám povypráví, jak na focení industriálních památek. Jedná se o zcela svébytnou disciplínu, je proto dobré znát pravidla. Jenom tak dosáhnete těch nejpůsobivějších snímků!

Makrofotografie s Canonem sobota 17.30–19.30

Detail dělá celek. Dosáhněte zvětšení až 5:1 a naučte se ovládnout sílu detailu i světlo makro blesků. Fotografická lekce se speciální makro výbavou Canon, na které nesmíte chybět!

Makrofotografie a detaily sobota 18–19.30

Martin Pustelník nejraději fotí detaily přírody v ranním čase dlouhých stínů, kdy světlo kreslí teplými barvami. Uchvátila ho doposud neprozkoumaná oblast noční makrofotografie denního hmyzu. O své zkušenosti se s vámi rád podělí přímo na přednášce!

program a registrace

Festivalové aktuality, sledujte naše sociální sítě

CANON EOS 850D
CANON EOS 850D tělo

24,1Mpx snímač typu Dual Pixel CMOS, Formát APS-C, 7 snímků za sekundu

23 990,-
SIGMA SD Quattro - tělo

APS-C snímač ( 23,5×15,5 mm) Foveon X3 s 20 Mpx (srovnatelné s 39 Mpx Bayerovým snímačem), hybridní ostření PDAF+CDAF přímo na čipu, hledáček je 100% EVF s 2.36 mil. bodů a zvětšením až 1.06×

24 990,-
7ARTISANS 55 mm f/1,4 pro L-mount (APS-C)

Skvěle se hodí pro portrétní fotografii, Plně manuální ostření i clona pomocí prstenců na objektivu, Světelnost f/1,4 se hodí pro

4 290,-

Související články

Uvidíme se na podzimním FotoŠkoda Festu!

Uvidíme se na podzimním FotoŠkoda Festu!

FotoFest je za námi, uvidíme se znovu na jaře!

FotoFest je za námi, uvidíme se znovu na jaře!

Klapka, střih, FotoŠkoda Fest!

Klapka, střih, FotoŠkoda Fest!

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím