FotoŠkoda FestFotoŠkoda Fest

Poslední dny s festivalem

Poslední dny s festivalem
| 3 minuty čtení

Je to tady, čekají nás poslední dva dny festivalu! Už máte jenom pátek a sobotu na to, abyste se něco naučili, vyzkoušeli novou techniku a zažili výjimečnou atmosféru festování mezi kapkami deště. Co vás ještě čeká? Dozvíte se moře praktických informací – třeba jak na vlastní fotostudio, jak zkalibrovat monitor Eizo nebo jak si poradit s náročnými podmínkami reportážní, sportovní, industriální a makro fotografie. Další přednášky a workshopy hledejte v programu!

Jak si vybavit fotostudio pátek 15–16.30

Jak si vybavit vlastní fotostudio vám poradí specialisté na slovo vzatí! Seznámí vás s jednotlivými složkami fotostudia a poradí vám, s jakým vybavením fotografovat portréty, celé postavy či produkty na eshop.

Optimální nastavení a kalibrace monitorů EIZO pátek 17–18.30, sobota 12–13.30

Na workshopu se naučíte, jak na kalibraci a nastavení grafických monitorů Eizo a jejich sladění s tiskárnou. Lektoři vám na případech z praxe ukáží, že optimální nastavení zvládnete hravě sami!

Reportážní fotografie s Eugenem Kuklou sobota 16–17.30

Fotograf Eugen Kukla patří mezi výrazné osobnosti současné reportážní fotografie. Na svojí přednášce vám poví něco o svých zkušenostech, něco o svých plánech a možná i něco o tom, jak propagovat vlastní práci na Facebooku.

Sportovní fotografie bezzrcadlovkou sobota 16–17.30

KUbajsz Fišersi k fotografii „přičuchl“ během let strávenými za řidítky, dnes se jí věnuje na profesionální úrovni. Pokud se chcete dozvědět více o této vzrušující ale náročné disciplíně, je pro vás tato přednáška to pravé!

Industry Art sobota 17–18.30

Fotograf Tomáš Lébr vám povypráví, jak na focení industriálních památek. Jedná se o zcela svébytnou disciplínu, je proto dobré znát pravidla. Jenom tak dosáhnete těch nejpůsobivějších snímků!

Makrofotografie s Canonem sobota 17.30–19.30

Detail dělá celek. Dosáhněte zvětšení až 5:1 a naučte se ovládnout sílu detailu i světlo makro blesků. Fotografická lekce se speciální makro výbavou Canon, na které nesmíte chybět!

Makrofotografie a detaily sobota 18–19.30

Martin Pustelník nejraději fotí detaily přírody v ranním čase dlouhých stínů, kdy světlo kreslí teplými barvami. Uchvátila ho doposud neprozkoumaná oblast noční makrofotografie denního hmyzu. O své zkušenosti se s vámi rád podělí přímo na přednášce!

program a registrace

Festivalové aktuality, sledujte naše sociální sítě

RAY MASTERS adaptér Pocket 40,5 mm

Adaptér Ray Master o průměru 40,5 mm kompatibilní s držákem Pocket pro 75 x 90 mm (naleznete v příslušenství produktu)

270,-
NiSi Mavic 3, ND64 filtr

Pro DJI Mavic 3, Ideální pro zatažené až jasné podmínky, Prodlužte rychlost závěrky snížením množství světla vstupujícího do fotoaparátu

890,-
LEICA M11 silver chrome finish

Leica M11 s full frame BSI CMOS senzorem, Trojí rozlišení: L-DNG / M-DNG / S-DNG, Počet aktivních obr. bodů: 18 MPix / 36 MPix / 60 MPix

209 990,-

Související články

FotoŠkoda FEST je úspěšně za námi, těšíme se na vás na jaře!

FotoŠkoda FEST je úspěšně za námi, těšíme se na vás na jaře!

Lukáš Dvořák: Dá se vytvářet plno nových věcí, které nikdo neviděl

Lukáš Dvořák: Dá se vytvářet plno nových věcí, které...

Fotograf Martin Stranka - český umělec světového formátu

Fotograf Martin Stranka - český umělec světového formátu

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...