Rozšiřte si svou fotovýbavu

Rozšiřte si svou fotovýbavu

Rozšiřte si svou fotovýbavu

Rozšiřte svoji fotovýbavu o stativ či fotobatoh! Vybrali jsme pro vás to nejzajímavější s aktuální nabídky výrobců Vanguard, Velbon a Tamrac.

Velbon Sherpa G5300D

Velbon Shepra G5300D

Stativy Velbon Sherpa plní roli důvěryhodného partnera, který napomáhá zdolávat i ty největší fotografické výzvy. Takovým je i třísekční stativ Velbon Sherpa G5300D – skromný, spolehlivý a mající zásadní význam pro úspěch akce. Stativ je opatřen třícestnou hlavou s aretací pan osy a vertikálním naklopením. Součástí balení je rychloupínací destička a transportní taška.

 

2 700 Kč  Více informací

Vanguard Alta Pro 263 AP

Vanguard Alta Pro 263AP

Stativy z řady Alta Pro jsou oblíbené především pro svou vysokou flexibilitu a stabilitu. Zároveň však umožňují dosažení záběrů z více úhlů, než kdykoliv předtím. Stativ VANGUARD Alta Pro 263AP přináší inovaci středového sloupku. Ten nyní umožňuje nastavení do více úhlů. MACC system umožní svému uživateli nastavit středový sloupek v rozsahu od 0° do 180° jak ve vertikální, tak i v horizontální pozici. Díky tomu může pořizovat skvělé makro záběry a speciální širokoúhlé záběry.

 

3 990 Kč  Více informací

Tamrac G Elite 26

Tamrac G Elite 26

Profesionální fotobatoh Tamrac G-Elite je vybaven unikátním, patentovaným přístupem k fototechnice, kdy je možné odepnout celé čelní víko batohu nebo variantně jen jeho jednu polovinu. Tyto motýlí klapky na předním víku batohu tak umožňují použít jen vybranou část fotechniky a zbylou část ponechat skrytou před náročnými podmínkami, ve kterých se můžete pohybovat.

 

 • Vnější rozměry: 36 x 46 x 23 cm
 • Hmotnost: 2,0 kg
 • Původní cena: 8 990 Kč

7 490 Kč  Více informací

Tamrac G Elite 32

Tamrac G Elite 32

 • Vnější rozměry: 36 x 53 x 23 cm
 • Hmotnost:  2,2 kg
 • Původní cena: 9 990 Kč

8 490 Kč   Více informací

Tamrac Corona 26

Tamrac Corona 26

Corona 26 je největší fotobatoh řady Corona. Je navržen pro uložení profi DSLR. Horní polstrovaná komora pojme dodatečné příslušenství. Brašna je vybavena i kapsou pro 15" laptop nebo tablet. Všechny brašny série Corona mohou být velmi jednoduše přeměněny z klasického batohu v tzv. brašnu sling pack (jeden popruh) s rychlým přístupem k vybavení.

 • Vnější rozměry: 48 x 32 x 25 cm
 • Hmotnost: 1,6 kg

3 990 Kč   Více informací

Vanguard Sedona

Vanguard Sedona

Batoh Sedona je neocenitelný pro fotografy, kteří potřebují nosit a chránit svoje vybavení na turistických stezkách nebo na cestě přes město. Největší batoh z řady Sedona. Hrudní odlehčovací popruh nastavitelný na 10 poloh a prodyšné nosné popruhy zajistí snadné přenášení celé výbavy na dlouhých pochodech. Batoh Sedona lze rychle přizpůsobit pro každodenní běžné nošení či uložení kompletní foto výbavy. Když odstraníte ochrannou vložku, budete moci batoh použít při každodenním nošení do práce nebo do školy.

 

Akce jsou platné do 25. 9. 2016 nebo do vyprodání zásob.

Podobné články

Oslavte Velikonoce s Panasonicem
Oslavte Velikonoce s Panasonicem

18. 4. - Panasonic si pro vás přichystal speciální velikonoční nadílku! Zlevnil modely GH5 a G9 o 6 000 Kč a navrch přidal i...

Nikon získal 4 ocenění TIPA za fotoaparáty i objektiv
Nikon získal 4 ocenění TIPA za fotoaparáty i objektiv

15. 4. - Nikon získal v letošním ročníku TIPA hned čtyři ocenění. Nejlepšími produkty své kategorie se staly Nikon D3500,...

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací