Víkendový program na FotoŠkoda FESTU

Víkendový program na FotoŠkoda FESTU

Víkendový program na FotoŠkoda FESTU

O víkendu můžete navštívit poslední program na podzimním FotoŠkoda FESTU. Kromě přednášek a workshopů je pro vás připravena spousta produktových prezentací, tak neváhejte, v neděli večer končíme! Na co se budete moci přijít ještě podívat? Naučíte se, jak fotit ty nejlepší fotky na módní blog. Zjistíte, že fotit divoká zvířata je náročné, ale krásné. Dozvíte se něco o historii a současnosti filmových triků. A na závěr objevíte překvapivé kouzlo balkánských monumentů.

Filmové triky od Karla Zemana po současnost

12. 11. 14:00–16:00, přednáška

Přednáška odkrývá zákulisí filmového triku v Čechách i ve světě. Boris Masník, jehož práci můžete znát z bezpočtu českých filmů (S čerty nejsou žerty, Chobotnice z II. patra...) vás během 2 hodin, plných poutavých ukázek, provede vývojem trikové tvorby od poloviny 20. století až po současnost.

Fotíme a natáčíme pro módní blog

12. 11. 17:00–19:30, přednáška

Víte, co vše stojí za vytvořením úspěšného módního blogu? Jak v dnešní době zaujmout a být originální? Jak se tvoří příspěvky, jaká je ideální motivace a kolik úsilí stojí vytvořit příspěvek, který nezapadne? To vše vám prozradí blogerky roku Lucie a Nicole Ehrenbergerovy, které můžete z online světa módy znát jako "A Cup Of Style".

Monuments – představení fotoprojektu

13. 11. 12:00–13:30, přednáška

Fotografická cesta po balkánských zemích ze které nakonec vznikl dokumentární film. Fotograf a filmař Peter Mercell vám bude vyprávět příběh o punkové skate cestě po socialistických monumentech.

Módní portrét pro blogerky

13. 11. 13:00–14:30, workshop

Chcete se stát fashion blogerkou a mít blog plný líbivých fotografií? Chcete umět pracovat s prostředím, světlem a hloubkou ostrosti a využít naplno potenciál svého fotoaparátu? Přijďte na workshop s Janem Tichým a realizujte neotřelé nápady v praxi!

Divoká zvířata

13. 11. 16:00–17:30, přednáška

Fotografování zvířat je krásná, ale v mnoha ohledech náročná disciplína. Pojďte si popovídat o tom, jak s cestováním za divokou přírodou začít, co k tomu budete potřebovat, jak plánovat a jak dosahovat těch nejlepších výsledků. Přednášet vám bude fotograf přírody Michal Krause.

registrace na fotoškoda fest

Podobné články

Zara Wildmoons: Nedokonalosti jsou základem dokonalosti
Zara Wildmoons: Nedokonalosti jsou základem dokonalosti

24. 5. - Zara Wildmoons je pro mnohé velkou neznámou. Informací je o ní k nalezení poskrovnu, nechává za sebe mluvit svou...

INSTAGRAMer: rozhovor s Lukášem Martínkem
INSTAGRAMer: rozhovor s Lukášem Martínkem

22. 5. - V našem dalším rozhovoru jsme se ptali Lukáše Martínka na to, jak cestuje, fotí a jak se všeobecně má, když zrovna...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací