FotoŠkoda FestVideaFotoŠkoda Fest,Videa

Děkujeme za účast a fotografické nadšení!

| 3 minuty čtení

Zima ani tma nebyla překážkou, děkujeme všem, kteří přišli a podělili se o své fotografické nadšení! Společně jsme vytvořili skvělou atmosféru, pořádně si zafotili, dozvěděli se spousty zajímavostí a užitečných tipů ze světa fotografie či techniky. Měli jste možnost poslechnout si zajímavé osobnosti z české a slovenské scény. Udělali jste nám velkou radost :-), že vás přišlo tolik a věříme, že byl pro vás i podzimní festival přínosem. Těšíme se zase na jaře, ale to až se přehoupneme do roku 2017.

Extrémní dávka fotografie na podzimním FotoŠkoda FESTU

FotoŠkoda Fest se stal tradičním svátkem fotografie a mnozí z vás se nemohou dočkat dalšího. Není divu, protože patřit do komunity plné zapálených fotografů začínajících či pokročilých je skvělý pocit. Děkujeme, že jste přišli a okusili atmosféru Paláce Langhans.

Petr Jan Juračka je značně činorodý fotograf

A přesně proto se stal tváří podzimního FotoŠkoda Festu, který se oprávněně pyšnil podtitulem "festival s extrémní dávkou fotografie". Petr se v posledních letech zabývá kromě vědecké fotografie zejména cestováním po světě, fotografováním, filmováním a co je pro něj nejvíce typické – poletováním s dronem. A protože aktivit všeho druhu provozuje už opravdu hodně, rozhodl se utrhnout na celý den jen pro nás :). Značně jsme si užili s Petrem jak besedu tak volné pokračování ve večerních hodinách s Klárou Kolouchovou, se kterou se vydal na druhou nejvyšší horu světa K2, kde pořídil neuvěřitelné záběry dronem. Petr Jan Juračka – na FotoŠkoda FESTU.
2016, Shinji Tamura, K2, Pakistan

Sdílejte s námi nadšení z fotografie #fotoskodafest

FotoŠkoda FEST byl plných workshopů, besed, prezentací a výstav. Z bohatého programu, ve kterém bylo přes 100 akcí, jste si mohli vybrat ze širokého spektra fotografických témat. Během festivalu jste si vyzkoušeli a otestovali fotografickou techniku od renomovaných značek jako např.: Canon, Fujifilm, Fomei, Leica, Nikon, Olympus, Sony, Panasonic, Swarovski Optik, Zeiss, Meyer Optik, Peak Design a další. A pro ty z vás, kteří se nemohli festivalu zúčastnit, jsme připravili živé vysílání besed na Facebooku.

Doufáme, že jste si ho užili a něčemu novému jste se přiučili!

Poznamenejte si do kalendáře jarní termín 29. 5. – 4. 6. 2017, již teď přemýšlíme čím vás překvapíme. Co se dělo na FotoŠkoda FESTU jste mohli sledovat na Facebooku (kompletní fotoreport), Instagramu, Twitteru a našem blogu.

Ohlasy z fotoškoda festu

Za report z festivalu, děkujeme našemu lektorovi/fotografovi Jakubovi a za videa Egorovi.

FotoŠkoda FEST v reportáži

TTARTISAN 7,5 mm f/2 Fisheye pro MFT

Objektiv typu „rybí oko“ (fish-eye), Pro bajonet MFT (APS-C), Možno použít i pro full frame (se silně vinětovanými rohy)

5 590,-
TTARTISAN 7,5 mm f/2 Fisheye pro Fujifilm X

Objektiv typu „rybí oko“ (fish-eye), Pro bajonet Fujifilm X (APS-C), Možno použít i pro full frame (se silně vinětovanými rohy)

5 590,-
RICOH GR IIIx

Rozlišení: 24 Mpx APS-C CMOS, 3× optický zoom, Světelnost f/2,8, rozsah clon = F2,8 – F16

27 190,-

Související články

FotoŠkoda WEEK je za námi, uvidíme se na podzim!

FotoŠkoda WEEK je za námi, uvidíme se na podzim!

FotoŠkoda WEEK: Týden fotoinspirace a videozábavy je tu!

FotoŠkoda WEEK: Týden fotoinspirace a videozábavy je tu!

Podzimní FotoŠkoda WEEK je za námi, těšíme se na vás na jaře!

Podzimní FotoŠkoda WEEK je za námi, těšíme se na vás na...

Další Videa

Pište nám dotazy, odpovíme v živém vysílání

Pište nám dotazy, odpovíme v živém vysílání

Petr Jan Juračka: V lidech jsem prý znovu probudil touhu k cestování

Petr Jan Juračka: V lidech jsem prý znovu probudil touhu...

Václav Šilha: V Africe mě dostal Masaj s rouškou na pastvině

Václav Šilha: V Africe mě dostal Masaj s rouškou na pastvině

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím