Aktuality z fotosvětaAktuality z fotosvěta

FotoŠkoda má nejlepší firemní web podle hodnocení WebTop100!

FotoŠkoda má nejlepší firemní web podle hodnocení WebTop100!
| 4 minuty čtení

16. ročník jedné z největších soutěží v oblasti digitálního marketingu v ČR nás moc potěšil. V konkurenci více než 220 projektů jsme zabodovali hned několikrát! V kategorii eshopy soutěžíme pravidelně a letos jsme poprvé uspěli i mezi online nástroji s FotoBoxem!

Inspirace a nejnovější trendy

WebTop100 přináší účastníkům pravidelnou inspiraci, nejnovější trendy a zároveň umožňuje porovnat se s konkurencí v celé ČR. Výsledné hodnocení sestává z několika aspektů, user experience, technického řešení, grafiky a obsahu, a sestavují ho špičkoví odborníci z oboru! O letošním ročníku soutěže si můžete přečíst například i na lupě nebo mediaguru.

Eshop Fotoskoda.cz obhájil 1.místo

Obhájili jsme pozici nejlepšího eshopu a zvítězili v kategorii eshopy! Za námi v žebříčku zůstaly například eshopy Alza.cz nebo Datart. Odborná porota u našeho eshopu ocenila mimo jiné obsahovou část, přehlednost nebo zabezpečení. Několik útržků z hodnocení vám přinášíme: 

  • Eshop má velký rozsah sortimentu, pro který má dobře strukturovaný produktový katalog včetně filtrů, které jsou nastavené na míru pro každou kategorii. 
  • Po uživateli nejsou vyžadována zbytečná data a je mu umožněno se přihlásit přes sociální login, což mu může nákup usnadnit. Eshop má i velmi vydařenou mobilní verzi.
  • Při prvním otevření eshopu na mě web působí velmi příjemně a přehledně. Jednotlivé sekce jsou rozdělené do čistých bloků a ulehčují tak orientaci návštěvníka na webu.

Jsme absolutní vítěz hlavní kategorie firemní web roku!

Kromě vítězství v kategorii eshopy byl web fotoskoda.cz porotou zvolen jako nejlepší v hlavní kategorii firemní web roku 2017 napříč všemi obory!

FotoBox druhý v kategorii online nástroje

FotoBox obdržel divokou kartu pro účast přímo od pořadatelů soutěže a nakonec ve své kategorii obsadil druhé místo hned za známým vyhledávačem letenek Kiwi.com. Co o něm porotci napsali?

  • Design: vytvářet funkční design je těžké, zde má být prioritní funkce a ta není designem potlačována. Navíc vizuál ladí s pojetím webové prezentace.
  • Funkčnost: Rychlé, komunikativní, připravené na zpracování více fotek současně nebo na práci s GB dat. 
  • Použitelnost: Pro hlavní cílové skupiny zpracováno výborně. Velké plus za zpracování pro mobil a napojení na rajče a sociální sítě.
  • Obsah: Přímo na věc, bez zbytečných řečí. Ti počítačově slabší nebo začínající by mohli být podpořeni průvodcem, který by jim pomohl vylepšit výsledek jejich práce

Kompletní výsledky WebTop100 2017

Děkujeme porotcům soutěže za jejich hodnocení a našim vývojářům ze společnosti PragueBest za spolupráci!

Ze všech ocenění i hodnocení odborné poroty máme velkou radost, ale jsme si vědomi toho, že hlavním měřítkem našeho webu je spokojenost našich zákazníků. Můžeme vám slíbit, že se budeme i nadále ze všech sil snažit, aby web fotoskoda.cz i náš fotografický palác s kamennou prodejnou byly místy, kam se budete rádit vracet!

HOYA filtr ND variabilní II (3-400x) 77 mm

ND filtr s proměnlivou sílou zatmavení scény, Rozsah ND3 až ND400, Průměr filtru: 77 mm

4 150,-
PEAK DESIGN Leash MIDNIGHT BLUE - popruh

Umožňuje rychlé oddělení od fotoaparátu, Použijte na krk, rameno, popruh přes tělo apod., Nastavitelná délka 83 až 145 cm

1 090,-
VFFOTO magnetický filtr UV GS 55 mm

lze na něj vrstvit další magnetické filtry, neovlivňuje elektroniku fotoaparátu ani data na kartě, výška mosazného rámečku 3,8 mm, tloušťka skla 1,4 mm

985,-

Související články

Jednorázové foťáky Lomography: Jednoduchost a kreativita

Jednorázové foťáky Lomography: Jednoduchost a kreativita

Letem fotosvětem #24 : Veselý Polaroid Keith Haringa

Letem fotosvětem #24 : Veselý Polaroid Keith Haringa

První mobilní telefon Leica - Leitz Phone 1

První mobilní telefon Leica - Leitz Phone 1

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím