Pronikněte do tajů značky Sony! | FotoŠkoda
Fotokurzy

Pronikněte do tajů značky Sony!

Termín: 8. 1. - 13. 1. 2018| Místo: Centrum FotoŠkoda
Pronikněte do tajů značky Sony!
4. 1. 2018 | 6 minut čtení

S příchodem nového roku rozhodně nepolevujeme a rovnou vám chystáme týdenní nálož skvělých akcí, které spojuje značka Sony. Ať už tedy potřebujete pomoc s nastavením nového foťáku, který vám přinesl Ježíšek, rádi byste si vyzkoušeli špičkové objektivy značky Zeiss, nebo si poslechli třeba něco o tom, jak se dá kouzlit se starými objektivy na moderních tělech, neváhejte!

Týden nabitý zážitky

Na každý den od pondělí do soboty jsme pro vás přichystali jednu akci spojenou se Sony - na své si přijdou jak začínající fotografové teprve objevující možnosti stále oblíbenějšího systému, tak ti zkušenější, kteří mají chuť vyzkoušet něco nového nebo trochu experimentovat. A teď už dost obecně, pojďme se společně podívat na workshopy a besedy, kterou si pro vás Sony specialisté připravili!

Vánoce se Sony

Je to tak, připomeňme si ještě v pondělí od 17 hodin na chvilku ten blažený čas na konci roku, kdy nás navštěvuje Ježíšek. Nadělil vám letos nový fotoaparát Sony a vy byste chtěli naplno proniknout do možností, které vám nabízí? Projděte si s produktovým specialistou Davidem Kašpárkem veškeré nastavení, manuální ostření a můžete s ním probrat i další potenciální vybavení, které se vám jednou třeba bude hodit.

chci na vánoce se sony

Sláva RX systému!

V úterý od 16 hodin budeme pokračovat zasvěcením do populárního RX systému, a to celé řady od RX0 po RX100. Sony ambasador Jan Tichý a specialista David Kašpárek vás zasvětí do všech jeho tajemství, a aby to nebyla jen suchá teorie, můžete si prohlédnout fotky pořízené těmito fotoaparáty a sami nějaké vytvořit! K dispozici budete mít RX100, RX100IV, RX10IV, RX0 a RX1 a vyzkoušet si je budete moci v blízkém exteriéru.

chci se seznámit s RX systémem

Ručně stručně s Janem Tichým

Jan Tichý jistě není neznámé jméno nikomu, kdo fotí staršími objektivy. Sony ambasador je používá na nejnovějších fotoaparátech a kouzlí s nimi neuvěřitelné momenty na svatbách, při focení na ulici nebo třeba fotografování architektury. Proč dává přednost starším sklům před moderním autofokusem a co všechno se Sony na svých cestách zažil, si můžete poslechnout ve středu od 17 hodin. Kromě toho si můžete prohlédnout jeho tvorbu na výstavě v naší Minigalerii.

chci na besedu s janem tichým

Síla Sony systému

Vrátíme se trochu k technice, ale vezmeme to víc do hloubky. Jaká jsou pro (a proti) fotoaparátů Sony? Jaké další vybavení byste měli mít? Které objektivy budou pro vaše potřeby ty nejlepší? A jak nastavit fotoaparát při fotografování různých scén? To všechno a spoustu dalšího včetně zkušeností lektora i vašich můžete s Honzou Tichým probrat ve čtvrtek od 17 hodin.

chci poznat sílu sony systému

První poslední o objektivech Sony

A jsme téměř u cílové pásky! Už víme, jak fotoaparát nastavit, trochu jsme se věnovali i objektivům, ale protože právě ten je pro fotku často zásadní, zaslouží si samostatný kurz. Pojďte se spolu s Honzou Tichým a Davidem Kašpárkem podívat na zoubek GM, G, Zeiss objektivům i dalším značkám, poslechněte si poznatky z praxe a především si některé z nich vyzkoušejte na vlastní kůži. Protože co je ústní reference proti vlastní zkušenosti. V pátek od 17 hodin budete moci otestovat třeba 100-400GM, 85GM, 70-200GM, 55/1.8, 35/1.4, 50/1.4 nebo 85/1.8.

chci se dozvědět o objektivech sony a vyzkoušet si je

Noční město hledáčkem Sony

Sobotní podvečer je věnovaný čisté praxi. A to ničeho menšího než pražské architektuře v noci. Vyzkoušejte si, jak správně nastavit fotoaparát, jaká úskalí provází noční fotografování a jak se s nimi vyrovnat. Samozřejmostí je široká nabídka techniky Sony a Zeiss k zapůjčení, takže si můžete všechno osahat přímo v akci.

chci fotit noční město

Všechny akce kromě nočního fotografování jsou přístupné zdarma, je potřeba se na ně registrovat. A rozhodně neváhejte, protože kdo pozdě chodí... :) A pokud na některou z akcí přijdete dřív nebo půjdete jen tak kolem, můžete potěšit oko fotografiemi Jana Tichého v naší Minigalerii.

Kromě toho všeho vám bude každý den od pondělí do pátku od 14:30 do 16:30 na promo stánku Sony k dispozici Sony specialista a zodpoví vám veškeré dotazy týkající se techniky, které nestihnete vyřknout během besed a workshopů.

Sony se slevou

Po vyzkoušení se vám některý kousek třeba natolik zalíbí, že byste si ho rádi pořídili do své stálé výbavy. Můžete k tomu využít slevu 8% na všechny objektivy Sony a další slevy na vybrané produkty!

  • 8procentní slevu získáte při nákupu v eshopu uplatněním kódu SONY8SLEVA do 14. ledna 2018.
  • Slevy na produkty, které naleznete níže v tabulce, platí do konce února 2018.

Produkt

Akční cena

Původní cena

Sony Alpha A7 II + objektiv FE 50 zdarma

38.990,-

48.980,-

Cybershot DCS-RX100

8.490,-

8.990,-

Cybershot DSC-RX100 III

13.990,-

16.990,-

Cybershot DSC-RX100 IV

19.990,-

22.990,-

Cybershot DSC-RX100 V

25.490,-

29.990,-

 

SONY Alpha A7 III
SONY Alpha A7 III

full frame 24 Mpx snímač, až 10 sn./s. při sekvenčním snímání s bufferem až na 177 JPEG snímků, XAVC S 4k video, 100 Mbps 8-bit 4:2:0 - interní nahrávání, přes HDMI výstup 8-bit 4:2:2, 120 FPS FHD

39 990,-
SONY Alpha A7IV
SONY Alpha A7 IV tělo

Rozlišení 33 Mpx, full frame Exmor R CMOS BSI, Snímání rychlostí až 10 fps, nativní ISO 100 – 51 200, 4K 60p video 10 bitech, S-Cinetone

62 490,-
SONY Alpha A7R V
SONY Alpha A7R V

Fotoaparát s vysokým rozlišením i potřebnou rychlostí, 61,0 Mpx plnoformátový Exmor R CMOS snímač, Natáčení videa 8K a 4K interně včetně 10bit 4:2:2

113 990,-

Související články

Pronajměte si temnou komoru jen pro sebe!

Pronajměte si temnou komoru jen pro sebe!

Téma měsíce února: Externí blesky

Téma měsíce února: Externí blesky

10+1 důvodů, proč jezdit na fotoexpedice s námi

10+1 důvodů, proč jezdit na fotoexpedice s námi

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...