Sony A7 Mark III - dokonalost pro všechny | FotoŠkoda
Produktové novinkyVidea

Sony A7 Mark III - dokonalost pro všechny

27. 2. 2018 | 4 minuty čtení

Nový Sony A7 Mark III je tu! Skvělá kvalita obrazu i při nastavení vysokých citlivostí, perfektní rychlost, nebo 693 ostřících bodů. Zachyťte vrcholné okamžiky s fotoaparátem Sony A7 III, který je vybaven nově vyvinutým fullframe snímačem CMOS BSI a dalšími pokročilými inovacemi v oblasti zobrazování, vysokou rychlostí, snadnou obsluhou a naprostou spolehlivostí v nejrůznějších fotografických podmínkách.

Sony A7 Mark III

S vynikajícími obrazovými schopnostmi a prvotřídní rychlostí v kompaktním těle, poskytuje model A7 III neuvěřitelnou sílu, přesnost a flexibilitu pro zachycení důležitých okamžiků kdykoliv si vzpomenete a v jakýchkoliv světelných podmínkách.

Sony Alpha A7 III v e-shopu

Vykreslení scén v realistických detailech

Nově vyvinutý BSI snímač (tzv. osvětlení ze zadní strany) a nový systém zpracování snímků splňují různé požadavky na fotografování s maximálními požadavky na kvalitu obrazu, jakou mohou poskytnout pouze fullframe snímače.

Nově vyvinutý snímač a obrazový procesor

Nejnovější technologie dosahuje ohromující rychlosti zpracování. Nová verze 24,2 Mpx Exmor R ™ CMOS snímače, který je nově tzv. BSI konstrukce (zvyšuje efektivitu sběru světla, což se projevuje především v daleko lepších výsledcích při fotografování s vysokou citlivostí ISO za špatného světla), je v kombinaci s nejnovějším BIONZ X ™ procesorem  dokonce 2x rychlejší a dokáže zpracovat 1,8x více dat.

  • Až 1,5 násobné zlepšení v kvalitě obrazu. Standardní rozsah ISO je 100-51200 (rozšiřitelná na ISO 50-204800), zatímco reprodukce detailů a technologií redukce šumu pro konkrétní oblast udržují detaily obrazu a účinně redukují šum.
  • Dynamický rozsah až cca 15 EV. Dynamického rozsahu cca 15 EV v nastavení nízkých citlivostí je dosaženo díky vylepšenému snímači CMOS a obrazového procesoru, který umožňuje plynulé odstupňování od nejtemnějších stínů až k nejsvětlejším jasům.
  • Výkon reprodukce barev je dramaticky zdokonalen, takže zaznamenané objekty získávají přirozenější barvy, které odpovídají tomu, jak vypadají v reálném životě. Jemné pleťové tóny v portrétech, modré nebe v krajině a živé odstíny v zátiší vypadají nyní velmi realisticky.
  • 14bitový výstup RAW pro bohaté gradace

4D FOCUS: Ohromující široké pokrytí a neuvěřitelná rychlost

Sony A7 III nabízí 693 ostřicích bodů, které pokrývají cca 93% plochy záběru. 425 z nich pak pracuje na bázi fázové detekce, což je zásadní pro rychlé a přesné zaostřování pohyblivých objektů.

  • Až dvakrát rychlejší AF: Kombinace automatického zaostřování AF s fokální rovinou pro vynikající rychlost a sledování s vysokou přesností detekce kontrastu AF umožňuje složitý Fast Hybrid AF společnosti Sony zachytit rychle se pohybující předměty v ostrých snímcích.
  • Vylepšené sledování AF pro rychle se pohybující předměty: Funkce automatického zaostřování z modelu A9 pro sledování objektu s vylepšenou přesností pro nepřetržité snímání rychlých akcí. Díky rychlejšímu snímání obrazového snímače lze sledovat i složitý pohyb objektu a náhlé pohyby lze předvídat s velkou přesností, což vám umožní zachytit rozhodující okamžiky s daleko větší jistotou.

Ovládání ostření pomocí dotykové obrazovky

Model α7 III má funkci dotykového ovládání a funkce dotykové podložky vám umožní posunout zaostřovací bod i za použití hledáčku.

Stabilnější snímky s pětiosou stabilizací

Nejnovější vezre využívá stabilizační jednotku, gyroskopické senzory a algoritmy pro dosažení účinnosti až 5 EV prodloužení expozičního času v pěti směrech pohybu přístroje.

 
PEAK DESIGN Mobile - Everyday Case - iPhone 14 Charcoal

Určeno pro: Apple iPhone 14, Výrobce: Peak Design, Kompatibilní s širokou škálou mobilního příslušenství

1 090,-
PEAK DESIGN Mobile - Everyday Loop Case - iPhone 14 Charcoal

Pouzdro s tloušťkou stěny 2,4 mm, Magnetický / mechanický zámek ho propojuje k dalšímu příslušenství PD Mobile, Funguje a podporuje příslušenství Apple Magsafe

1 390,-
FOMEI LED 80B trvalé světlo

Ideální pro svícení při natáčení videa i focení, Maximální výkon 80 W s barevnou teplotou 5600 K, Manuální ovládání na zadní straně

4 690,-

Související články

Nové Swarovski dalekohledy pro vaše outdoorové dobrodružství

Nové Swarovski dalekohledy pro vaše outdoorové dobrodružství

Nová instantní fototiskárna od Canonu se vejde do kapsy

Nová instantní fototiskárna od Canonu se vejde do kapsy

DJI představuje gimbaly Osmo pro natáčení s telefonem

DJI představuje gimbaly Osmo pro natáčení s telefonem

Další Videa

Fotoškola - jak nastavit foťák pro zachycení pohybu

Fotoškola - jak nastavit foťák pro zachycení pohybu

Zaostřeno na: novinky z fotosvěta #18

Zaostřeno na: novinky z fotosvěta #18

Videoškola #19 - Jak vkládat texty do videa

Videoškola #19 - Jak vkládat texty do videa

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...