Tibet očima Zdeňka Thomy | FotoŠkoda
Výstavy

Tibet očima Zdeňka Thomy

Termín: 8. 3. - 28. 3. 2018| Místo: Galerie pod radnicí
Tibet očima Zdeňka Thomy
7. 3. 2018 | 1 minuta čtení

Zdeněk Thoma kromě japonských zahrad zachytil i půvaby Tibetu a okolních horských oblastí. Můžete si je prohlédnout v Galerii pod radnicí od 8. do 28. března a v den zahájení výstavy se můžete těšit i na vernisáž, kde si s autorem můžete popovídat o tibetské kultuře nebo zažít komentovanou prohlídku fotografií.

Obrázky ze Střechy světa

Od 8. do 28. března můžete v Galerií pod radnicí navštívit výstavu Zdeňka Thomy zaměřenou na oblast Tibetu a přilehlých buddhistických krajin s názvem Svět tibetského buddhismu. 8. března se také od 15 h koná vernisáž, na níž se můžete s autorem potkat, popovídat si s ním o tibetské kultuře či náboženství a pochutnat si na tradiční tibetské kuchyni.

MANFROTTO Pro Light Cineloader Small

Možnost vlastní konfigurace vnitřních prostor tašky, Vyrobena z odolné a voduodpudivé tkaniny RipStop, Odnímatelný ramenní popruh

5 290,-
PEAK DESIGN Mobile - Everyday Case - iPhone 15 Plus Charcoal

Určeno pro: Apple iPhone 15 Plus, Výrobce: Peak Design, Kompatibilní s širokou škálou mobilního příslušenství

1 190,-
PEAK DESIGN Mobile - Everyday Case - iPhone 15 Pro Max Redwood

Určeno pro: Apple iPhone 15 Pro Max, Výrobce: Peak Design, Kompatibilní s širokou škálou mobilního příslušenství

1 190,-

Související články

Soutěž FOTOSTART: 9. ročník - vítězné práce

Soutěž FOTOSTART: 9. ročník - vítězné práce

400 ASA: Paměť světla

400 ASA: Paměť světla

Leica Gallery Prague: Lukáš Dvořák XIII

Leica Gallery Prague: Lukáš Dvořák XIII

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...