Zaostřete na léto s Olympus tour

Zaostřete na léto s Olympus tour

Zaostřete na léto s Olympus tour

Léto se hlásí ke slovu a s ním i spousta fotografických motivů. A zachytit je zbrusu novým fotoaparátem... Mm, lákavá představa! V rámci letní Olympus tour si můžete až na hodinu vypůjčit fotoaparát Olympus, vyfotit 3 skvělé soutěžní snímky a zúčastnit se klání o Olympus PEN! A taková představa... je neodolatelná, co říkáte?

S novým fotoaparátem za novými zážitky

Od 22. května můžete v různých koutech České republiky narazit na stánek s nápisem Olympus a odborníky zodpovědět vám jakýkoli dotaz. Startuje totiž letní Olympus tour, během níž se budete moci nejen na cokoliv zeptat, ale také si vyzkoušet nejnovější a nejlepší techniku včetně vlajkové lodi Olympus OM-D E-M1 Mark II, který se pyšní vynikajícími referencemi i oceněními a který uchvátil srdce nejednoho profesionála. Pro milovníky designu si pro vás Olympus připravil žhavou novinku - stylový PEN E-PL9 - a pro fanoušky vodních radovánek outdoorový fotoaparát Tough TG-5, který jen tak nezničíte.

Tělo bez objektivu ale není nic, proto si na místě budete moci vyzkoušet taky třeba nejnovější supersvětelné objektivy M.Zuiko Digital ED 17 mm f/1.2 PROM.Zuiko Digital ED 45 mm f/1.2 PRO a nebude chybět ani jejich starší bráška M.Zuiko Digital ED 25 mm f/1.2 PRO. A doporučujeme s sebou přinést vlastní SD kartu. Ptáte se proč? Tak si totiž budete moci snímky pořízené touto optikou odnést i domů a doma na počítači si pak budete moci prohlédnout i soutěžní snímky do klání o stylový PEN E-PL9 s objektivem M.Zuiko Digital 14–42 mm F3,5–5,6 EZ v hodnotě 18 990 Kč!

A jak bude soutěž probíhat?

  • Na jedné z prodejen, kde budete moci od 22. května do 20. června potkat Olympus stánek v rámci Olympus tour, si můžete až na hodinu vypůjčit některý z fotoaparátů OM-D nebo PEN s jedním ze špičkových objektivů, vyražte s ním do ulic a na kartě přineste až 3 snímky, za něž vložíte ruku do ohně. Techniku si můžete zapůjčit nejpozději 90 minut před uzavřením prodejny.

  • Ty se pak na místě stáhnou do počítače ve formátu JPG, přičemž fotografie můžete upravovat jenom pomocí filtrů a nastavení fotoaparátu.

  • Po skončení celé tour snímky zhodnotí odborná porota a autor nejlepší fotografie bude moci v létě zachycovat důležité momenty na zbrusu nový přístroj.

  • Šťastný vítěz nebude jediný, který dostane odměnu. Každý, kdo se do soutěže zapojí, získá na místě dárek.

  • Není potřeba se registrovat, ale abyste na akci nezapomněli, můžete se zúčastnit události na Facebooku, který vám ji připomene.

U nás na prodejně můžete Olympus stánek potkat 29. května v rámci FotoŠkoda Festu.

Kompletní seznam prodejen, kam se můžete přijít s odborníky značky Olympus setkat a zasoutěžit si, najdete na stránkách Olympusu.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej!

Podobné články

Přihlaste své fotky do Czech Press Photo 2018
Přihlaste své fotky do Czech Press Photo 2018

18. 9. - Prestižní soutěž Czech Press Photo opět otevírá dveře všem talentům fotožurnalistického řemesla. Přihlašovat můžete...

Další tři objektivy řady Sigma Cine představeny!
Další tři objektivy řady Sigma Cine představeny!

11. 9. - Právě proběhlo slavnostní odhalení tří nových filmových objektivů řady Sigma Cine, která obsahuje objektivy pevné,...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací