Zaostřete na léto s Olympus tour

Zaostřete na léto s Olympus tour

Zaostřete na léto s Olympus tour

Léto se hlásí ke slovu a s ním i spousta fotografických motivů. A zachytit je zbrusu novým fotoaparátem... Mm, lákavá představa! V rámci letní Olympus tour si můžete až na hodinu vypůjčit fotoaparát Olympus, vyfotit 3 skvělé soutěžní snímky a zúčastnit se klání o Olympus PEN! A taková představa... je neodolatelná, co říkáte?

S novým fotoaparátem za novými zážitky

Od 22. května můžete v různých koutech České republiky narazit na stánek s nápisem Olympus a odborníky zodpovědět vám jakýkoli dotaz. Startuje totiž letní Olympus tour, během níž se budete moci nejen na cokoliv zeptat, ale také si vyzkoušet nejnovější a nejlepší techniku včetně vlajkové lodi Olympus OM-D E-M1 Mark II, který se pyšní vynikajícími referencemi i oceněními a který uchvátil srdce nejednoho profesionála. Pro milovníky designu si pro vás Olympus připravil žhavou novinku - stylový PEN E-PL9 - a pro fanoušky vodních radovánek outdoorový fotoaparát Tough TG-5, který jen tak nezničíte.

Tělo bez objektivu ale není nic, proto si na místě budete moci vyzkoušet taky třeba nejnovější supersvětelné objektivy M.Zuiko Digital ED 17 mm f/1.2 PROM.Zuiko Digital ED 45 mm f/1.2 PRO a nebude chybět ani jejich starší bráška M.Zuiko Digital ED 25 mm f/1.2 PRO. A doporučujeme s sebou přinést vlastní SD kartu. Ptáte se proč? Tak si totiž budete moci snímky pořízené touto optikou odnést i domů a doma na počítači si pak budete moci prohlédnout i soutěžní snímky do klání o stylový PEN E-PL9 s objektivem M.Zuiko Digital 14–42 mm F3,5–5,6 EZ v hodnotě 18 990 Kč!

A jak bude soutěž probíhat?

  • Na jedné z prodejen, kde budete moci od 22. května do 20. června potkat Olympus stánek v rámci Olympus tour, si můžete až na hodinu vypůjčit některý z fotoaparátů OM-D nebo PEN s jedním ze špičkových objektivů, vyražte s ním do ulic a na kartě přineste až 3 snímky, za něž vložíte ruku do ohně. Techniku si můžete zapůjčit nejpozději 90 minut před uzavřením prodejny.

  • Ty se pak na místě stáhnou do počítače ve formátu JPG, přičemž fotografie můžete upravovat jenom pomocí filtrů a nastavení fotoaparátu.

  • Po skončení celé tour snímky zhodnotí odborná porota a autor nejlepší fotografie bude moci v létě zachycovat důležité momenty na zbrusu nový přístroj.

  • Šťastný vítěz nebude jediný, který dostane odměnu. Každý, kdo se do soutěže zapojí, získá na místě dárek.

  • Není potřeba se registrovat, ale abyste na akci nezapomněli, můžete se zúčastnit události na Facebooku, který vám ji připomene.

U nás na prodejně můžete Olympus stánek potkat 29. května v rámci FotoŠkoda Festu.

Kompletní seznam prodejen, kam se můžete přijít s odborníky značky Olympus setkat a zasoutěžit si, najdete na stránkách Olympusu.

Podobné články

Objektivy na středoformát za zlomek ceny
Objektivy na středoformát za zlomek ceny

19. 8. - Střední formát jsme probírali už několikrát. Zatím se ale jednalo pouze o přístroje na svitkové filmy. Ty digitální...

Canon potvrdil pozici lídra na trhu a bere 5 ocenění EISA 2019 - 2020
Canon potvrdil pozici lídra na trhu a bere 5 ocenění EISA...

15. 8. - Společnost Canon dnes získala od asociace odborných časopisů EISA pět prestižních ocenění, která potvrzují její...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací