Nikon kalendář 2019 v Nikon Photo Gallery

Nikon kalendář 2019 v Nikon Photo Gallery

Nikon kalendář 2019 v Nikon Photo Gallery

Od 13. prosince 2018 do 20. ledna 2019 si můžete v Nikon Photo Gallery prohlédnout 50 nejlepších snímků ze soutěže Nikon kalendář 2019. Letošním mottem soutěže byl citát Karla Čapka "na světě nejsou nejkrásnější věci, ale okamžiky". Výstava je prodejní a výtěžek podpoří projekt 1000 statečných.

Charitativní Nikon kalendář

V Nikon Photo Gallery můžete od 13. prosince 2018 do 20. ledna 2019 zhlédnout 50 nejlepších snímků, které uspěly v letošním ročníku soutěže Nikon kalendář. Ta je určená profesionálům i amatérům fotografujícím s Nikonem a mottem letošního ročníku bylo motto Karla Čapka "na světě nejsou nejkrásnější věci, ale okamžiky". Soutěže se zúčastnilo 588 fotografů se 1406 fotografiemi. Snímky pro výstavu i kalendář vybrala odborná porota, které předsedal Stanislav Pokorný.

Výstava je prodejní a snímky lze zakoupit prostřednictvím stránek www.nikon-kalendar.cz. Výtěžek z jejich prodeje půjde na podporu projektu 1000 statečných, který je součástí nadace Národ dětem a slouží k financování studií v oboru dětské onkologie a hematologie. Nadace svými příspěvky zkvalitňuje péči o pacienty Kliniky dětské hematologie a onkologie 2. lékařské fakulty UK a FN Motol. Projekt podpoří i společnost Nikon a to finančním darem ve výši 100 000 Kč.

Autory 12 vítězných snímků jsou Markéta Butalová (U jezera), Mia Feres (Stínohra), Jaroslav Hora (Na čekané), Miloš Nejezchleb (Warm-up), Vojtěch Herout (Osvícený), Lucie Šiprová (Skotačení), Eva Sigmundová (Vlastní cestou), Věra Smolíková (Jitro na louce), Karolína Vučka (V palmovém háji), Tomáš Tisoň (Ve vlnách), Lucie Drlíková (How you see yourself) a Ľuboš Paukeje (Světelná show v Dubaji). Absolutním vítězem se stal Miloš Nejezchleb, který zvítězil i v loňském ročníku soutěže.

Více informací o charitativním projektu najdete na stránkách Nikon Photo Gallery.

Podobné články

Odhalená kabala Vladimíra Bruntona
Odhalená kabala Vladimíra Bruntona

12. 8. - Kabala, Vladimír Brunton a originální fotoobrazy, které žijí s okolím. To jsou hlavní body, které vystihují...

Ruku v ruce - touha je zázrak. Výstava Jindřicha Štreita v Praze
Ruku v ruce - touha je zázrak. Výstava Jindřicha Štreita...

31. 7. - Jindřich Štreit na svých snímcích zachytil lidi s mentálním a kombinovaným postižením, kteří pobývají v denních...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací