Nikon kalendář 2019 v Nikon Photo Gallery | FotoŠkoda
Výstavy

Nikon kalendář 2019 v Nikon Photo Gallery

Termín: 13. 12. - 20. 1. 2019| Místo: Nikon Photo Gallery
Nikon kalendář 2019 v Nikon Photo Gallery
19. 12. 2018 | 2 minuty čtení

Od 13. prosince 2018 do 20. ledna 2019 si můžete v Nikon Photo Gallery prohlédnout 50 nejlepších snímků ze soutěže Nikon kalendář 2019. Letošním mottem soutěže byl citát Karla Čapka "na světě nejsou nejkrásnější věci, ale okamžiky". Výstava je prodejní a výtěžek podpoří projekt 1000 statečných.

Charitativní Nikon kalendář

V Nikon Photo Gallery můžete od 13. prosince 2018 do 20. ledna 2019 zhlédnout 50 nejlepších snímků, které uspěly v letošním ročníku soutěže Nikon kalendář. Ta je určená profesionálům i amatérům fotografujícím s Nikonem a mottem letošního ročníku bylo motto Karla Čapka "na světě nejsou nejkrásnější věci, ale okamžiky". Soutěže se zúčastnilo 588 fotografů se 1406 fotografiemi. Snímky pro výstavu i kalendář vybrala odborná porota, které předsedal Stanislav Pokorný.

Výstava je prodejní a snímky lze zakoupit prostřednictvím stránek www.nikon-kalendar.cz. Výtěžek z jejich prodeje půjde na podporu projektu 1000 statečných, který je součástí nadace Národ dětem a slouží k financování studií v oboru dětské onkologie a hematologie. Nadace svými příspěvky zkvalitňuje péči o pacienty Kliniky dětské hematologie a onkologie 2. lékařské fakulty UK a FN Motol. Projekt podpoří i společnost Nikon a to finančním darem ve výši 100 000 Kč.

Autory 12 vítězných snímků jsou Markéta Butalová (U jezera), Mia Feres (Stínohra), Jaroslav Hora (Na čekané), Miloš Nejezchleb (Warm-up), Vojtěch Herout (Osvícený), Lucie Šiprová (Skotačení), Eva Sigmundová (Vlastní cestou), Věra Smolíková (Jitro na louce), Karolína Vučka (V palmovém háji), Tomáš Tisoň (Ve vlnách), Lucie Drlíková (How you see yourself) a Ľuboš Paukeje (Světelná show v Dubaji). Absolutním vítězem se stal Miloš Nejezchleb, který zvítězil i v loňském ročníku soutěže.

Více informací o charitativním projektu najdete na stránkách Nikon Photo Gallery.

TASCAM CA-XLR2d-AN pro Nikon

Mikrofonní adaptér s rozšířením XLR vstupu pro bezzrcadlovky, Vybaven 2 vstupními konektory XLR / TRS, můžete použít optimální mikrofon podle sestavy a prostředí, Vybaveno vysoce výkonným mikrofonním předzesilovačem HDDA pro vysokou kvalitu zvuku, nízký šum a široký dynamický rozsah (přepínání úrovně mikrofonu / linky, + 48V phantomové napájení kompatibilní)

13 190,-
FUJIFILM X-H2 tělo

40 Mpx X-Trans5 BSI APS-C snímač, 15 snímků za vteřinu v režimu mechanické závěrky, 8K/30P 10-bit 4:2:2 Apple ProRes, ProResHQ, ProRes LT

55 990,-
FOMEI LED DMX 200B

Perfektní pro natáčení rozhovorů, Hodí se pro focení v ateliéru i na lokaci, Možnost modifikace světla prostřednictvím Bowens bajonetu

13 990,-

Související články

Plechová abstrakce v galerii Czech Photo Centre

Plechová abstrakce v galerii Czech Photo Centre

Emil Fafek v Leica Gallery Prague

Emil Fafek v Leica Gallery Prague

Soutěž FOTOSTART: 8. ročník - vítězné práce

Soutěž FOTOSTART: 8. ročník - vítězné práce

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...