Fotogalerie (22)

Laura Kovanska: Motions and emotions

Laura Kovanska: Motions and emotions
Zobrazit fotografie v galerii (22)

Kdo se zajímá o svět fashion fotografie, toho jméno Laura Kovanska nenechá chladným. Svou tvorbou inpiruje mnohé fotografy a spojení analogové a digitální technologie spolu s originálními nápady činí z jejích fotografií celosvětově unikátní soubor. Od 7. do 19. ledna si část z něj budete moci prohlédnout v naší Minigalerii a fotografie si domů i pořídit! Vernisáž se koná 7. ledna v 17:30 hodin.

Unikátní soubor v celosvětovém měřítku

Tvrdá práce, nekončící množství nápadů, inovativní řešení propagace značek, vysoká organizovanost a profesionalita jsou aspekty, díky kterým už několik let neustále zvyšuje kvalitu nejen své fotografické práce. Svými projekty pomáhá talentovaným lidem a značkám propagovat jejich práci tak, aby jim podnikání fungovalo a jejich práce byla vidět mezi zákazníky a v médiích.

Laura nejenže produkuje fotografické editoriály pro magazíny a komerční prezentace firem ve světové kvalitě, ale ovlivňuje také směry a vizuální trendy v české fashion fotografii, kde je inspirací a vzorem pro mnoho fotografů, kteří Lauřin styl a nápady hojně přejímají a promítají ve vlastní tvorbě. Díky jejímu autentickému rukopisu a práci s analogovými systémy, které kombinuje s různými technikami digitálními, je její práce označovaná jako naprosto unikátní a specifická i v celosvětovém měřítku, což jsou atributy ceněné právě v zahraničí – USA a Itálii, které jsou centry a trend-settery moderní fashion fotografie. Lauřina práce spojuje moderní fashion a klasickou fotografii, kde jsou společným jmenovatelem zejména perfektně zachycené tváře, příběhy a hlavně emoce.

Její styl a kvalitní práci s prokazatelnými výsledky si objednávají značky a časopisy jako Fujifilm, Forbes, Pilsner Urquell, Vanity Teen, Avast, Vogue Italia, umělci z labelů BiggBoss, Mafia Records, VICE Publishing, STRONGBOW, Budweiser Budvar, Zaraguza Digital a mnohé další agentury a firmy.

Výstava Motions and emotions prezentuje průřez nejen nejnovější tvorbou fotografky Kovanské, můžete zde ale vidět také nejznámější fotografie a díla, která ji vynesla celosvětové uznání v oblasti fotografie.

Laura Kovanska pracuje jako fashion fotografka a art-direktorka více než deset let. Vystudovala Mediální a komunikační studia ve Zlíně, profesně se kromě reklamní fotografie věnuje také konzultacím strategického a obsahovému marketingu. Její styl fotografie "mluví" univerzálním jazykem, a je proto také jedním z nejpublikovanějších československých fotografů – a to jak v ČR, tak i v zahraničí.

Výstava je prodejní, cena jedné fotografie činí 2 999 Kč. Vernisáž se koná 7. ledna v 17:30 hodin.

Galerie

Podobné články

Odhalená kabala Vladimíra Bruntona
Odhalená kabala Vladimíra Bruntona

12. 8. - Kabala, Vladimír Brunton a originální fotoobrazy, které žijí s okolím. To jsou hlavní body, které vystihují...

Ruku v ruce - touha je zázrak. Výstava Jindřicha Štreita v Praze
Ruku v ruce - touha je zázrak. Výstava Jindřicha Štreita...

31. 7. - Jindřich Štreit na svých snímcích zachytil lidi s mentálním a kombinovaným postižením, kteří pobývají v denních...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací