Soutěž Praha fotografická vyhlašuje 23. ročník

Soutěž Praha fotografická vyhlašuje 23. ročník

Soutěž Praha fotografická vyhlašuje 23. ročník

23. ročník soutěže Praha fotografická je zde! Pokud se vám od 1. února 2018 povedlo zachytit zajímavý moment či detail hlavního města, můžete až do 28. února zaslat své snímky do 6 kategorií a bojovat hněd o několik ocenění.

23. ročník, 6 kategorií

Pokud jste od 1. února 2018 pořídili nějakou fotku Prahy, která vás baví nebo si myslíte, že má naději uspět v soutěži, můžete se až do 28. února 2019 přihlásit do soutěže Praha fotografická a poměřit síly s ostatními účastníky! Soutěžit můžete v šesti kategoriích:

  • KRÁSA PRAHY
  • LIDÉ V PRAZE
  • PROBLÉMY PRAHY

Speciální kategorie:

  • KRONIKA HLAVNÍHO MĚSTA
  • STRAŠNICE
  • 100 LET V PRAZE

V březnu pak zasedne porota a rozhodne o vítězných snímcích, které budou slavnostně vyhlášeny a vystaveny v dubnu 2019. Hlavní cenou je Cena primátora hlavního města Prahy, můžete však získat i další ocenění, např. Cenu pro nejlepší černobílou fotografii FOMA Bohemia či Cenu pro nejlepší experimentální fotografii Olympus. Kompletní seznam ocenění, podrobné informace o soutěžních kategoriích a podmínky soutěže naleznete na stránkách Svazu českých fotografů, kde si také můžete stáhnout přihlášku.

Fotografie se posílají jak v tištěné, tak v digitální podobě. Můžete proto využít i služeb našich odborníků na tisk, aby zaslaná fotografie opravdu zazářila.

Soutěž Praha fotografická se koná pod záštitou primátora hlavního města Prahy a starosty Městské části Praha 1, za finančního přispění hlavního města Praha a Ministerstva kultury ČR a organizuje ho Společnost Praha fotografická ve spolupráci se Svazem českých fotografů.

Podobné články

Online Filmový Festival alias OFF míří do finále
Online Filmový Festival alias OFF míří do finále

24. 5. - V pátek 7. června proběhne vyhlášení soutěže druhého ročníku Online Filmového Festivalu alias OFF. Až do 3. června...

Fotostart 5. ročník - výsledky 9. kola a celkový vítěz
Fotostart 5. ročník - výsledky 9. kola a celkový vítěz

21. 5. - Fotostart je celoroční fotografická soutěž pořádaná Školou kreativní fotografie v Praze, která je otevřená pro...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací