Fotogalerie (11)

Panasonic DC-S1, DC-S1R i s objektivy levněji!

Panasonic DC-S1, DC-S1R i s objektivy levněji!
Zobrazit fotografie v galerii (11)

Panasonic Lumix DC-S1 respektive S1R jsou žhavými novinkami na poli FF kompaktních fotoaparátů s vyměnitelnými objektivy. A právě k nám dorazily na sklad! Takže již teď můžete jejich zakoupením ušetřit až 15 600 Kč. Chcete vědět jak na to?

Podmínky akce

Fotoaparáty

PANASONIC Lumix DC-S1R

PANASONIC Lumix DC-S1R

Panasonic Lumix S1R nabízí 47 Mpx full frame snímač s možností natáčení až 4K 60p/50p videa, duální stabilizaci (obojí ve světové premiéře u FF CSC) ale i u značky poprvé použitý duální slot na paměťové karty (XQD, SDXC) a množství dalších vlastností a funkcí. Profesionál, ale i nadšený amatér jistě ocení velký důraz, který byl při vývoji kladem na odolnost těla, které je vyrobeno z hořčíkové slitiny a je odolné vůči stříkající vodě, prachu ale i mrazuvzdorné do -10 stupňů. 

PANASONIC Lumix DC-S1R o 5 200,- levněji

PANASONIC Lumix DC-S1R + 24-105 mm o 5 200,- levněji

PANASONIC Lumix DC-S1R

PANASONIC Lumix DC-S1

Panasonic Lumix S1 nabízí 24,2 Mpx full frame snímač s možností natáčení až 4K 60p/50p videa, duální stabilizaci (obojí ve světové premiéře u FF CSC) ale i u značky poprvé použitý duální slot na paměťové karty (XQD, SDXC) a množství dalších vlastností a funkcí. Profesionál, ale i nadšený amatér jistě ocení velký důraz, který byl při vývoji kladem na odolnost těla, které je vyrobeno z hořčíkové slitiny a je odolné vůči stříkající vodě, prachu ale i mrazuvzdorné do -10 stupňů. 

PANASONIC Lumix DC-S1 O 5 200,- LEVNĚJI

PANASONIC Lumix DC-S1 + 24-105 mm O 5 200,- LEVNĚJI

Objektivy

PANASONIC LUMIX S PRO 50 mm f/1,4PANASONIC LUMIX S PRO 50 mm f/1,4

Vysoce světelný objektiv se základní ohniskovou vzdáleností pyšnící se výborným optickým rozlišením a ostrou kresbou, a to jak uprostřed, tak na okrajích záběru, i při otevřené cloně. Díky cloně s 11 lamelami získáte velmi jemný bokeh. Objektiv se také vyznačuje velmi plynulým a rychlým ostřením, odolností vůči prachu, nepřízni počasí a mrazuvzdorností až do -10 stupňů.

PANASONIC LUMIX S PRO 50 mm f/1,4 v eshopu

 

PANASONIC LUMIX S PRO 70-200 mm f/4 O.I.S.PANASONIC LUMIX S PRO 70-200 mm f/4 O.I.S.

Zoomový objektiv má kvalitní kresbu i velmi dobrý kontrast v celém rozsahu. Můžete ho využít jak pro portrét, tak pro sport. Je kompatibilní s pětiosým stabilizačním systémem Panasonic Dual I.S. s účinností 6 EV. Díky devítilamelové cloně docílíte jemného bokehu. Objektiv je odolný vůči prachu, nepřízni počasí a je mrazuvzdorný až do -10 stupňů. 

PANASONIC LUMIX S PRO 70-200 mm f/4 O.I.S. v eshopu

 

PANASONIC LUMIX S 24-105 mm f/4 MACRO O.I.S.PANASONIC LUMIX S 24-105 mm f/4 MACRO O.I.S.

Standardní zoomový objektiv poskytuje jak širokoúhlé ohnisko, tak krátký teleobjektiv. Jeho kresba je ostrá v celém rozsahu zoomu, díky čemuž se hodí jak na focení krajiny, tak portréty. Díky poměru zobrazení 0,5x a minimální ostřicí vzdálenosti 30 cm ho můžete využít i k makrofotografii. Je kompatibilní se stabilizačním systémem Dual I.S. 2 s účinností 6 EV. 

PANASONIC LUMIX S 24-105 mm f/4 MACRO O.I.S. v eshopu

Galerie

Podobné články

Vybrané objektivy Samyang pro Sony nyní se slevou!
Vybrané objektivy Samyang pro Sony nyní se slevou!

14. 6. - Samyang právě zlevnil vybrané objektivy s AF pro bajonet Sony E, takže můžete svou výbavu doplnit o zajímavý objektiv...

Přines starý foťák a získej Olympus E-M1X o 18 000 levněji!
Přines starý foťák a získej Olympus E-M1X o 18 000 levněji!

13. 6. - Při nákupu Olympusu E-M1X můžete nyní ušetřit 18 000 Kč! Když totiž přinesete jakoukoli funkční zrcadlovku nebo...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací