Jedna fotka je málo, koláž akorát | FotoŠkoda
3. 7. 2020 | 3 minuty čtení

Jedna fotografie řekne více než tisíc slov. A co když věnujete víc fotografií pohromadě? Potom obdarovanému takovou záplavou slov zaručeně vyrazíte dech! Naše koláže vyvoláváme nejen na fotopapír nejvyšší kvality, ale přeneseme je i na malířské plátno a nově také v souboru jednotlivých fotografií na plátně, aby se fotografiím dostalo luxusu, jaký si zaslouží. Odvyprávějte si svůj vlastní fotopříběh!

Mějte všechny nejlepší okamžiky pohromadě, vytvořte koláž!

Pořídili jste fotky, které se přesně hodí na zeď v obývacím pokoji? Nemůžete se rozhodnout, která z nich se vám líbí nejvíc a která si čestné místo nejvíc zaslouží? Ušetřete si dilema a vytvořte koláž! V našem Designeru můžete buď využít předpřipravené šablony, nebo se nechat unášet vlastní fantazií a vyrobit originál se vším všudy.

Vybírat můžete hned ze šesti formátů: 30 x 30 cm, 30 x 45 cm, 50 x 50 cm, 40 x 60, 60 x 90 a 90 x 120 cm. Ať už jste tedy fanoušky čtverců, nebo spíše klasického formátu, rozhodně vás nic neomezí. Ba co víc, kromě lesklého a matného fotopapíru nejvyšší kvality, který můžete zasadit do rámu, si nově můžete nechat koláž přenést na malířské plátno a dodat tak snímkům punc ještě větší výjimečnosti.

Nově si nyní můžete přenést na plátno hned několik fotek zvlášť a vytvořit si tak jedinečnou mozaiku z vlastních zážitků. Máte rádi čtverce? Nebo jste spíš fanoušci asymetrie? Fantazii se meze nekladou, stačí jen vybrat fotky, kterým to ve vaší vlastní unikátní multikoláži, kterou nikdo jiný nemá, bude nejvíce slušet.

Multikoláže v Designeru

Fotografií můžete rozzářit nejen svůj domov, ale také tvář či dům někoho jiného. Připomeňte svým nejbližším ty nejkrásnější společné okamžiky na jednom místě a překvapte je k narozeninám, na oslavu výročí nebo jen tak. Právě oni jsou koření vašeho života, tak jim neváhejte ukázat, co pro vás znamenají.

Stačí pár kliknutí a tahů myší v intuitivním prostředí Designeru a za pár dní už bude koláž dělat radost. A protože moc dobře víme, že ty nejlepší okamžiky je potřeba hýčkat a pečlivě střežit, věnujeme vašim snímkům tu nejlepší péči. Razíme heslo: vy s láskou vytvoříte, my s láskou vyrobíme. :)

chci koláž na fotopapír nebo na plátno      

ECOFLOW River 2 MAX EU

kapacita: 512 Wh, rozměry (VxŠxH): 200 x 270 x 260 mm, typ článku: LFP

14 990,-
JOBY Swing

Vytváří hladký lineární pohyb pro tvorbu videí, Po nabití baterie v provozu až 3 hodiny, Nabíjení pomocí USB-C kabelu až 4W

4 290,-
Codex EU clip rám 30x45 antireflexmí

Antireflexní sklo, Klipový rám, 30 x 45 cm

430,-

Související články

Fotoalba jsou nejen krásným dárkem (služby #05)

Fotoalba jsou nejen krásným dárkem (služby #05)

Archivujte své negativy jako profík!

Archivujte své negativy jako profík!

Jak vyrábíme fotoknihy (služby #04)

Jak vyrábíme fotoknihy (služby #04)

Diskuze

Jedna fotka je málo, koláž akorát

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...