Fotogalerie (6)

Jedna fotka je málo, koláž akorát

Jedna fotka je málo, koláž akorát
Zobrazit fotografie v galerii (6)

Jedna fotografie řekne více než tisíc slov. A co když věnujete víc fotografií pohromadě? Potom obdarovanému takovou záplavou slov zaručeně vyrazíte dech! Naše koláže vyvoláváme nejen na fotopapír nejvyšší kvality, ale přeneseme je i na malířské plátno, aby se fotografiím dostalo luxusu, jaký si zaslouží.

Mějte všechny nejlepší okamžiky pohromadě, vytvořte koláž!

Pořídili jste fotky, které se přesně hodí na zeď v obývacím pokoji? Nemůžete se rozhodnout, která z nich se vám líbí nejvíc a která si čestné místo nejvíc zaslouží? Ušetřete si dilema a vytvořte koláž! V našem Designeru můžete buď využít předpřipravené šablony, nebo se nechat unášet vlastní fantazií a vyrobit originál se vším všudy.

Vybírat můžete hned ze čtyř formátů: 30 x 30 cm, 30 x 45 cm, 50 x 50 cm a 40 x 60 cm. Ať už jste tedy fanoušky čtverců, nebo spíše klasického formátu, rozhodně vás nic neomezí. Ba co víc, kromě lesklého a matného fotopapíru nejvyšší kvality si nově můžete nechat koláž přenést na malířské plátno a dodat tak snímkům punc ještě větší výjimečnosti.

Fotografií můžete rozzářit nejen svůj domov, ale také tvář či dům někoho jiného. Připomeňte svým nejbližším ty nejkrásnější společné okamžiky na jednom místě a překvapte je k narozeninám, na oslavu výročí nebo jen tak. Právě oni jsou koření vašeho života, tak jim neváhejte ukázat, co pro vás znamenají.

Stačí pár kliknutí a tahů myší v intuitivním prostředí Designeru a za pár dní už bude koláž dělat radost. A protože moc dobře víme, že ty nejlepší okamžiky je potřeba hýčkat a pečlivě střežit, věnujeme vašim snímkům tu nejlepší péči. Razíme heslo: vy s láskou vytvoříte, my s láskou vyrobíme. :)

chci koláž na fotopapír nebo na plátno      

Galerie

Podobné články

Oslavte s námi den dětí fotografováním v ateliéru zdarma
Oslavte s námi den dětí fotografováním v ateliéru zdarma

15. 5. - Přijďte si nechat vyfotografovat vaše děti takové jaké jsou spontánní, divoké, výjimečné, veselé či plaché....

Teď fotky objednám, za hodinu vyzvednu
Teď fotky objednám, za hodinu vyzvednu

15. 4. - Trpělivost sice přináší růže, ale někdy bychom si místo nich doma raději vystavili něco jiného. A není nad to, když...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací