Miloš Nejezchleb: "Na startu 16-19" | FotoŠkoda
VýstavyFotoŠkoda Fest

Miloš Nejezchleb: "Na startu 16-19"

Termín: 27. 5. - 31. 8. 2019| Místo: Minigalerie + Maxigalerie Centra FotoŠkoda
7. 5. 2019 | 2 minuty čtení

Český fotograf Miloš Nejezchleb sklízí za své fine art snímky charakteristické barevností a surreálnem vavříny po celém světě. Jeho vize nejsou ale čistě výtvarné, snímky jsou často založené na společenských tématech. Nyní si jeho tvorbu budete moci prohlédnout a zakoupit také u nás! Od 27. května do 8. června v Minigalerii i Maxigalerii, kde pak bude pokračovat až do konce srpna.

Fine art fotografie světového formátu

Miloš Nejezchleb je český fotograf, který se od roku 2016 věnuje umělecké konceptuální fotografii. Jeho fotografie jsou charakteristické svou barevností, výtvarným pojetím, často s prvky surrealismu. Své projekty zachycuje většinou v sériích a rád do nich ukrývá sociální témata.

Start jeho fotografické kariery je raketový. Za poslední 3 roky získal přes deset mezinárodních ocenění, vystavoval v Paříži, Benátkách, Torontu a letos se chystá do dalších světových měst. Dvakrát po sobě vyhrál soutěž Nikon kalendář a vloni se stal také vítězem Czech Press Photo v kategorii Lifestyle.

Výstava s názvem "Na startu 16-19" je průřezem většiny z jeho sérií vytvořených za poslední roky. Najdete mezi nimi ty nejúspěšnější snímky, oceněné u nás i ve světě. Všechny fotky si můžete zakoupit, případně kontaktovat přímo autora, kdybyste měli zájem o jiný formát.

Výstavu můžete zhlédnout jak od 27. května do 8. června v Minigalerii, tak až do 31. srpna v Maxigalerii. Vernisáž se nekoná, můžete se však s autorem setkat v pátek na jeho přednášce na FotoŠkoda Festu a dozvědět se o jeho snímcích a celé jeho tvorbě. Do zákulisí jeho tvorby můžete nahlédnout i v rozhovoru na našem blogu. Ceny fotografií se liší, naleznete je v popisku pod konkrétním snímkem. Na cenu se nevztahuje sleva na zákaznickou kartu.

chci na přednášku      chci si přečíst rozhovor

NIKON Z6 II
NIKON Z6 II

Rozlišení 24,5 Mpx snímač BSI CMOS formátu FX, 2× obrazový procesor EXPEED 6, Video UHD 4K/30 N-Log a 10-bit HDMI výstup

54 990,-
NIKON D7500
NIKON D7500 tělo

DX CMOS snímač s rozlišením 20,9 MPx, RGB snímač 180K (180 000 pixelů) umožňuje přesnější měření expozice, AF modul MultiCam 3500 II s fázovou detekcí – 51 bodů, 15 křížových

28 490,-
Nikon Z5
NIKON Z5

Rozlišení 24,3MP snímač CMOS formátu FX, Obrazový procesor EXPEED 6, Záznam UHD 4K a Full HD videa

36 990,-

Související články

Plechová abstrakce v galerii Czech Photo Centre

Plechová abstrakce v galerii Czech Photo Centre

Emil Fafek v Leica Gallery Prague

Emil Fafek v Leica Gallery Prague

Soutěž FOTOSTART: 8. ročník - vítězné práce

Soutěž FOTOSTART: 8. ročník - vítězné práce

Další FotoŠkoda Fest

Festival opět ožil: Jaký byl jarní FotoŠkoda FEST?

Festival opět ožil: Jaký byl jarní FotoŠkoda FEST?

Jiří Šebek: Jsem pomalý a precizní fotograf

Jiří Šebek: Jsem pomalý a precizní fotograf

FESTivalová soutěž na Instagramu

FESTivalová soutěž na Instagramu

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...