VýstavyFotoŠkoda FestVýstavy,FotoŠkoda Fest

Miloš Nejezchleb: "Na startu 16-19"

Termín: 27. 5. - 31. 8. 2019| Místo: Minigalerie + Maxigalerie Centra FotoŠkoda
| 2 minuty čtení

Český fotograf Miloš Nejezchleb sklízí za své fine art snímky charakteristické barevností a surreálnem vavříny po celém světě. Jeho vize nejsou ale čistě výtvarné, snímky jsou často založené na společenských tématech. Nyní si jeho tvorbu budete moci prohlédnout a zakoupit také u nás! Od 27. května do 8. června v Minigalerii i Maxigalerii, kde pak bude pokračovat až do konce srpna.

Fine art fotografie světového formátu

Miloš Nejezchleb je český fotograf, který se od roku 2016 věnuje umělecké konceptuální fotografii. Jeho fotografie jsou charakteristické svou barevností, výtvarným pojetím, často s prvky surrealismu. Své projekty zachycuje většinou v sériích a rád do nich ukrývá sociální témata.

Start jeho fotografické kariery je raketový. Za poslední 3 roky získal přes deset mezinárodních ocenění, vystavoval v Paříži, Benátkách, Torontu a letos se chystá do dalších světových měst. Dvakrát po sobě vyhrál soutěž Nikon kalendář a vloni se stal také vítězem Czech Press Photo v kategorii Lifestyle.

Výstava s názvem "Na startu 16-19" je průřezem většiny z jeho sérií vytvořených za poslední roky. Najdete mezi nimi ty nejúspěšnější snímky, oceněné u nás i ve světě. Všechny fotky si můžete zakoupit, případně kontaktovat přímo autora, kdybyste měli zájem o jiný formát.

Výstavu můžete zhlédnout jak od 27. května do 8. června v Minigalerii, tak až do 31. srpna v Maxigalerii. Vernisáž se nekoná, můžete se však s autorem setkat v pátek na jeho přednášce na FotoŠkoda Festu a dozvědět se o jeho snímcích a celé jeho tvorbě. Do zákulisí jeho tvorby můžete nahlédnout i v rozhovoru na našem blogu. Ceny fotografií se liší, naleznete je v popisku pod konkrétním snímkem. Na cenu se nevztahuje sleva na zákaznickou kartu.

chci na přednášku      chci si přečíst rozhovor

NIKON COOLPIX W300 žlutý

objektiv s rozsahem ohnisek 24-120 mm, 5x optický zoom a světelností f/2,8 - 4,9, 16 Mpx fotografie s frekvencí až 7 sn./s, vodotěsný do 30 m (IPX8), pádu odolný až z 2,4 m, mrazuodolnost až do -10 stupňů

11 990,-
NIKON Z6 II
NIKON Z6 II

24,5 Mpx snímač, BSI CMOS formátu FX, Duální obrazové procesory EXPEED 6

56 990,-
NIKON D780
NIKON D780 tělo

Univerzální přístroj s maximálním výkonem pro fotografii i video, Skvělý obrazový snímač s rozlišením 24,5 Mpx, 4K/UHD při 30p bez ořezu, Full HD 120p, N-Log 10 bit, HLG a podpora Atomoc Open Control

63 490,-

Související články

Galerie WWG.CZ vystavuje XIII

Galerie WWG.CZ vystavuje XIII

Nová Sedlica očima Pavla Vavrouška v Leica Gallery Prague

Nová Sedlica očima Pavla Vavrouška v Leica Gallery Prague

Ondřej Brůha: Krajina tichá

Ondřej Brůha: Krajina tichá

Další FotoŠkoda Fest

FotoŠkoda FEST je úspěšně za námi, těšíme se na vás na jaře!

FotoŠkoda FEST je úspěšně za námi, těšíme se na vás na jaře!

Lukáš Dvořák: Dá se vytvářet plno nových věcí, které nikdo neviděl

Lukáš Dvořák: Dá se vytvářet plno nových věcí, které...

Fotograf Martin Stranka - český umělec světového formátu

Fotograf Martin Stranka - český umělec světového formátu

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...