Aktuality z fotosvětaAktuality z fotosvěta

Školení s Canonem aneb Jak umět poradit od A do Z

| 3 minuty čtení

Znalosti zboží jsou základem správného prodejce. Proto jsme se vydali vyškolit o nejnovějších produktech Canon, abychom vám mohli poskytnout ještě lepší rady a naprosto kompexní informace. A o čem konkrétně jsme se to školili? To se dozvíte v článku. Nebo se rovnou zastavte za našimi odborníky a ověřte si jejich znalosti při výběru fototechniky. :)

Doplnění mozaiky o poslední střípky

Na začátku dubna jsme se vydali do Martinic, abychom tam nasáli nové poznatky o nejžhavějších produktech Canon a dokázali vám ještě lépe poradit. Po celé dva dny jsme se od specialistů Canon dovídali užitečné informace o nových bezzrcadlovkách i o tisku fotek na domácích i profesionálních tiskárnách.

Porovnali jsme zrcadlovky s bezzrcadlovkami, prozkoumali jsme nové objektivy k EOS R a EOS RP, zabrousili jsme i do historie a podívali se na vývojové milníky v produkci Canon i na to, že Canon stál vždy v první linii v udávání fotografických trendů. Povídali jsme si také o výhodách CROP při natáčení videa - snímač se totiž tolik nezahřívá, datový tok zůstává vysoký a kvalita videa nijak netrpí.

Kromě přednášek jsme si mohli nové poznatky ověřit v praxi i na workshopech, které se zaměřily na blesky i na natáčení videa. V duchu poučky škola hrou jsme si i natočili scénku. :) Protože technika samotná je jen část fotografické práce, vyzkoušeli jsme i tiskárny, abychom fotkám dodali třetí rozměr. Domácí i profesionální tiskárny, jejich vlastnosti i vlastnosti inkoustu, bezdrátové připojení i tisk, v tom všem máme naprosté jasno.

I když jde jen o techniku a někdy se zkrátka něco porouchá, leckdy tomu jde zabránit. Proto jsme se dozvěděli i o tom, jak předcházet poškození snímače i dalších důležitých součástí bezzrcadlovky.

Protože se FotoŠkoda stará o to, aby vám radili skuteční odborníci, řada věcí, které jsme na školení probírali, nám byla už známá, byli jsme až překvapení, jak rozsáhlé znalosti máme v porovnání s ostatními účastníky školení. Mohli jsme však proniknout do větší hloubky a doplnit si mozaiku o poslední střípky v obraze. Nyní všechno tohle budeme předávat i vám, tak se za námi stavte! :) Budeme se těšit na viděnou.

chci prozkoumat nabídku fotografické techniky

PANASONIC Lumix DC-G100
PANASONIC Lumix DC-G100

Ultrakompaktní bezrcadlovka, Výkonný pětiosý hybridní stabilizátor, Vlogovací kamera

17 990,-
FUJIFILM GFX 50S II
FUJIFILM GFX 50S II tělo

Rozlišení 51,4 MPix, snímač CMOS 43,8×32,9 mm, Zpracování obrazu X-Processor 4, OLED hledáček s rozlišením 3,69 mil bodů

99 990,-
NISI filtr Allure Soft pro Fujifilm X100/X100S/X100T/X100F/X100V černý

změkčuje silné světlo, snový efekt, méně detailní fotografie

1 390,-

Související články

Odpoledne se Sony: prezentace techniky i workshopy

Odpoledne se Sony: prezentace techniky i workshopy

Třetí ročník Fujifilm festivalu se blíží!

Třetí ročník Fujifilm festivalu se blíží!

Fotografii je už 182 let, dnes slavíme Světový den fotografie

Fotografii je už 182 let, dnes slavíme Světový den...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím