Užijte si Den s Olympusem

Užijte si Den s Olympusem

Užijte si Den s Olympusem

S blížícím se FotoŠkoda Festem je tady i Den s Olympusem, kde si budete moci nejen osahat špičkovou techniku, ale také si ji vyzkoušet a zúčastnit se fotosoutěže! Vyhrát můžete fotoaparát E-M10 Mark III s objektivem v hodnotě 20 990,-! Stačí 28. května od 13 do 19 hodin přijít ke stánku Olympus do prvního patra.

Bližší informace

28. května se od 13 do 19 hodin můžete opět těšit na den s Olympusem! Po celou dobu tu pro vás budou specialisté značky Olympus a budete si moci na vlastní kůži vyzkoušet bohatou nabídku fotoaparátů i objektivů, včetně nejnovějších kousků. Těšit se tak můžete na Olympus O-MD, PEN i superodolný Tough, vyzkoušíte si spoustu objektivů M. Zuiko a řadu dalšího příslušenství.

Soutěžte a vyhrajte E-M10 Mark III s objektivem 14-42 mm EZ v hodnotě 20 990,-!

Nedílnou součástí Dne s Olympusem je i fotosoutěž. Není třeba se nikam registrovat, stačí pouze přijít!

  • Pomyslná startovní čára je stánek Olympus v prvním patře, kam můžete přijít kdykoliv mezi 13:00 a 17:30.
  • Tam si vypůjčíte fotoaparát OM-D či PEN s jedním ze špičkových objektivů a celou hodinu s ním bude hledat ty nejlepší momenty a úhly pohledu.
  • Nejlepší maximálně tři snímky potom v JPG na místě stáhnete do počítače, takže jediné úpravy, které na nich můžete provést, budou pomocí filtrů a nastavení fotoaparátu.
  • Po skončení soutěže snímky zhodnotí porota a autor nejlepšího snímku se bude moci radovat ze zasloužené hodnotné odměny - zbrusu nového fotoaparátu E-M10 Mark III s objektivem 14-42 mm EZ, s nímž budete moci zachytit nejlepší letní okamžiky.
  • Ovšem malá pozornost čeká na všechny zúčastněné, takže nevěšte hlavu, když nevyhrajete. Z malého dárku se budete moci radovat rovnou na místě.
  • Techniku si budete moci půjčit nejpozději 90 minut před uzavřením prodejny.
  • A pozor - přineste si vlastní SD karty, abyste si mohli povedené snímky odnést domů. :)

Den s Olympusem - FotoŠkoda Fest jaro 2019

Podobné články

Okem profesionála
Okem profesionála

25. 6. - Celoroční fotografický seriál na dané téma pro každého fotografa. Profesionální fotograf vyhodnotí téma měsíce,...

Sony World Photography Awards přidává do soutěže novou kategorii
Sony World Photography Awards přidává do soutěže novou...

11. 6. - Součástí Sony World Photography Awards 2020 bude nová kategorie a přibude i zcela nový formát soutěže pro mladé...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací