Fotogalerie (4)

Fujifilm představuje Instax Mini LiPlay - a my jeho recenzi!

Fujifilm představuje Instax Mini LiPlay - a my jeho recenzi!
Zobrazit fotografie v galerii (4)

Fujifilm představuje novinku! Luxusně vypadající, hybridní Instax mini LiPlay nabízí řadu dalších funkcí, které jsme si u analogové fotky a napůl analogového foťáku vůbec nedokázali představit. Jednou z těch funkcí je třeba Bluetooth, další je možnost nahrávání zvuku, který si pak můžete načtením QR kódu (nebo přímo ve foťáku) přehrát. A my jsme pro vás máme rovnou i recenzi!

Za hranicemi analogové fotky

Fujifilm představil novou generaci instax fotoaparátů a máte se skutečně na co těšit. Designéři si dali na vzhledu velmi záležet - každé ze tří barevných variant dali specifickou povrchovou strukturu - a technologické vychytávky posouvají analogovou fotku na zcela novou úroveň. Instax Mini LiPlay je hybridní instax, na němž si můžete prohlížet vyfocené snímky a vybírat si, které chcete vytisknout. To už ale známe ze starší verze SQ 10.

Co je naprostá novinka, je možnost propojení foťáku a smartphonu přes Bluetooth a také nahrání až 10s zvukové stopy, která se na fotku připojí pomocí QR kódu, který si pak přečtete (a přehrajete) v aplikaci telefonu. Z vašeho papírového alba se rázem stane fotohudební knihovna! LiPlay můžete využít jako tiskárnu pro fotky z telefonu nebo telefon využít jako dálkovou spoušť.

A v jakých barvách ho můžete pořídit? V elegantní mramorové bílé, jemné růžovozlaté a luxusní černo-růžovozlaté. Na snímky se můžete podívat v galerii, nebo přímo na stránkách produktů, kde si je rovnou můžete předobjednat a mít jistotu, že na léto budete vybavení. :)

chci růžový LiPlay     chci bílý LiPlay      chci černý LiPlay

Recenze Fujifilm Instax Mini LiPlay

Navíc jsme ho pro vás stihli i zrecenzovat, takže budete mít z první ruky kompletní uživatelské informace. Co se nám na něm líbilo nejvíc?

  • možnost nahrávat zvuk (a přehrát ho načtením QR kódu) a kvalitní mikrofon
  • možnost propojení s mobilním zařízením přes Bluetooth
  • lze tisknout fotky z paměti
  • akumulátor
  • možnost uživatelského nastavení
  • malé rozměry
  • možnost vylepšení fotek pomocí filtrů a rámečků

Kompletní recenzi si můžete přečíst u kterékoli varianty Instax LiPlay.

chci si přečíst celou recenzi

Nové stylové filmy

Spolu s novým Instaxem představil Fujifilm také dva nové designy filmů: mini film CONFETTI v odstínech růžové, modré, fialové a zelené a square film STAR-ILLUMINATION s metalickým rámečkem, imitujícím noční oblohu s barevnými hvězdami, díky nimž můžete svým fotkám dodat okázalý vzhled.

Galerie

Podobné články

Recenze filtru Hoya ND 100 000: Liduprázdné ulice za rušného dne
Recenze filtru Hoya ND 100 000: Liduprázdné ulice za...

11. 7. - Chcete vyfotit rušnou ulici bez lidí nebo z vodního toku udělat „mléko“. Ve dne a na slunci. Nemožné? Nikoliv! S...

Sigma představuje novou bezzrcadlovku a objektivy
Sigma představuje novou bezzrcadlovku a objektivy

11. 7. - Sigma dnes oznámila novou fullframe bezzrcadlovku a 3 objektivy s bajonety L / E. Nový systémový přístroj sází na...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací