Aktuality z fotosvětaAktuality z fotosvěta

Canon ZOOM 2019

| 1 minuta čtení

V úterý se v ZOO Praha konala již tradiční akce, Canon ZOOM. Spojuje lidi se zájmem o přírodu a fotografii a my jsme jejím hlavním partnerem.

ZOOMnuto na zvířata

Spojení člověk vs příroda je díky teleobjektivům dnešní doby více než možné. Canon toto dokazoval i na letošním ročníku. Celá akce se nesla v duchu setkávání stejně zaměřených lidí, kvalitní fotografické techniky a nechyběli ani 3 workshopy a 2 přednášky fotografů přírody. 

Na jednotlivých stanovištích jste si mohli vyzkoušet to nejlepší, co aktuálně Canon nabízí. Nechyběla pevná čtyřstovka, nebo EOS R a RP těla, kterých jsme pro vás měli dost i na workshopy, kde se vás vždy sešlo přes 20. 

Celý den jste mohli snímky přihlásit do zajímavé soutěže. Tu vyhrála talentovaná mladá fotografka a tak nový EOS 250D skončil přesně tam, kde měl. 

Fotografie: Oldřich Drnec / https://oldrichdrnec.cz/

TOKINA 56 mm f/1,4 atx-m pro Sony E (APS-C)

Ideální objektiv pro focení i natáčení videa, 56 mm (FF 85mm) ohnisková vzdálenost je skvělá pro portrét a detail, f/1,4 světelnost si poradí i ve zhoršených světelných podmínkách

13 390,-

Související články

Do našeho týmu hledáme nové kolegy

Do našeho týmu hledáme nové kolegy

Olympus se mění na OM SYSTEM a vyvíjí nový fotoaparát

Olympus se mění na OM SYSTEM a vyvíjí nový fotoaparát

Od října rozšiřujeme otevírací dobu!

Od října rozšiřujeme otevírací dobu!

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím