Canon představil nové fotoaparáty Powershot a objektiv RF | FotoŠkoda
Produktové novinky

Canon představil nové fotoaparáty Powershot a objektiv RF

Canon představil nové fotoaparáty Powershot a objektiv RF
9. 7. 2019 | 3 minuty čtení

Pro výrobce velmi důležitý univerzální objektiv RF 24 -240 mm a 2 nové kompaktní fotoaparáty s očekávanou funkční výbavou dnes představila společnost Canon.

Canon RF RF 24-240 mm f/ 4-6,3 IS USM

Nový objektiv 24-240 pro systém R se možná specifikací nezdá, ale pro Canon je tento kousek velmi zásadní, protože opravdový univerzál pro bezzrcadlovky R výrobce zatím neměl. Jedná se o sklo, se kterým pokryjete všechny své potřeby. Od fotky krajiny až po detail v dálce. Skvěle se hodí na cestování, či jako jediný objektiv ve vašem batohu. Jeho 10 násobný zoom doplňuje 5 stopý stabilizátor obrazu a Nano USM ostření pro rychlé fotografování, nebo plynulé a tiché ostření ve videu. Objektiv je dále vybaven kroužkem ovládání, na který lze z vašeho fotoaparátu nastavit jakoukoliv funkci expozice.

DETAILY O OBJEKTIVU RF 24 - 240mm

Canon G5 X Mark II

Nová pětka je zařízením se špičkovými funkcemi pro focení za všech situací, včetně těch večerních. V malém kompaktním těle se ukrývá 1” Snímač CMOS s rozlišením 20,1 Mpx, který používá skládaný design. Oproti předchůdci je nyní hledáček umístěn uvnitř těla a mám pop-up design. Celé zařízení je poháněno procesorem DIGIC 8, to má za následek ještě rychlejší výkon a lepší práci ve zhoršených světelných podmínkách. Dočkali jsme se i zrychlení snímkovací frekvence i na 20 snímků za vteřinu, nebo integrovaného USB nabíjení. 

DETAILY O FOTOAPArátu G5 X Mark II

Canon Powershot G7 X Mark III

Sedmička nese stejný 1” snímač jako G5 X II, nechybí ani procesor DIGIC 8. Hlavním rozdílem je nepřítomnost elektronického hledáčku, na jehož místě najdeme pop-up blesk. Umožňuje fotografování až 20 snímků za vteřinu a video záznam UHD 4K30p. Opticky se může G7 X Mark III pochlubit objektivem s 4,2x zoomem 24 - 100mm o světelnosti f/1,8 - 2,8. Ten je osazen stabilizátorem a podpořen 3,0” výklopným a dotykovým displejem se selfie módem pro vlogování. Samozřejmostí je WiFi a Bluetooth.

DETAILY O FOTOAPArátu G7 X MARK III

PENTAX K-3 Mark III Monochrome
PENTAX K-3 Mark III Monochrome + 20-40 mm černý

CMOS Monochrome senzor, 25,7 Mpx APS-C, SAFOX 13 101-bodová fázová detekce AF

75 690,-
Ruční vyvolání černobílých filmů + digitalizace

lepší prokreslení a podání polotónů než u strojového vyvolání, lepší ostrost než strojové vyvolání, vyšší kvalita důležitá pro zvětšování snímků ve větších formátech

399,-
BRINNO Solar Power Kit ASP1000-P

10W solární panel se sadou dobíjecích baterií, Sada akumulátorů s kapacitou 12 600 mAh / 45,4 Wh, Určeno pro nepřetržitý provoz časosběrného nahrávání

7 490,-

Související články

SIGMA představuje nový teleobjektiv 70-200mm F2,8 DG DN OS Sports

SIGMA představuje nový teleobjektiv 70-200mm F2,8 DG DN...

AI obrazy do kanceláře i domů si vygenerujete jednoduše ve FotoŠkoda. Jak na to?

AI obrazy do kanceláře i domů si vygenerujete jednoduše...

Fotografická revoluce: Přivítejte SONY Alpha A9 III

Fotografická revoluce: Přivítejte SONY Alpha A9 III

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...