Nová světla Fomei LED MINI už v prodeji

Nová světla Fomei LED MINI už v prodeji

Nová světla Fomei LED MINI už v prodeji

FOMEI dnes rozšířil svou nabídku o malá světla LED MINI, která cílí jak na amatéry, tak i na zkušené profesionály. Světla jsou už v prodeji a jsou dostupná ve dvou výkonnostních variantách, 15W a 30W. Hlavní předností těchto světel je perfektní poměr cena/výkon. Obě světla jsou dodávána v textilní polstrované tašce, kam se vejde jak světlo samotné, tak i jeho nejdůležitější příslušenství. K FOMEI LED MINI je možné dokoupit set nejčastěji používaných světelných modifikátorů, který obsahuje vše potřebné od komínku až po softbox.

FOMEI LED MINI 15W

Světlo, které se skvěle hodí pro fotografy i filmaře. Jeho hlavní předností je kompatkní velikost ve tvaru objektivu (skvěle se hodí do fotobatohu) a váhá 538 gramů. Světlo se ovládá jednoduchým voličem s volbou intenzity a funkcí ON/OFF. Jeho barevná teplota je 5600K a je dodáváno s baterií, klapkami, adaptérem a skvělou hlavou na stativ i do sáněk fotoaparátu. 

Koupit fomei led mini 15W

FOMEI LED MINI 30W

Je větším sourozencem světla 15W. Hodí se na náročnější produkce, nebo pro precizní práci. Díky zabudované Fresnelově čočce je možné úhel světla přizpůsobit dle potřeb, od širokého osvitu až po bodové světlo. Světlo je poháněno ze sítě, ale můžete využít i bateriové redukce. Má konstantní barevnou teplotu 5600K.

koupit fomei LED MINI 30W

Příslušenství pro světla LED MINI

Světlo je základ fotografie i videa, ale pokud ho umíte ovládat a modifikovat, máte vyhráno. Přesně proto je zde sada příslušenství. Poskytuje vše od komínku s voštinou až po barevné difuzery a neměla by chybět jako další možnost rozšíření schopností vašich světel. 

První dojmy z používání světel LED MINI

Připravujeme pro vás i článek o používání světel v praxi. FOMEI nám zapůjčil obě světla s příslušenstvím a tak je nyní bereme do terénu. Článek vyjde do konce tohoto víkendu. 

Podobné články

Novinka Sony FX9 má 6K full frame snímač
Novinka Sony FX9 má 6K full frame snímač

20. 9. - Sony představilo novou kameru, SONY PXW-FX9, která přichází se zcela novým full frame snímačem o rozlišení 20,5 Mpx,...

Seznamte se s Nikonem Z 24 mm f/1.8, vyvíjí se i Nikon D6
Seznamte se s Nikonem Z 24 mm f/1.8, vyvíjí se i Nikon D6

4. 9. - Uživatelé systému Nikon Z, pozor! Nikon právě představil objektiv 24 mm f/1.8 a doplňuje tak rodinu Z objektivů o...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací