Nová světla Fomei LED MINI už v prodeji | FotoŠkoda
Produktové novinky

Nová světla Fomei LED MINI už v prodeji

Nová světla Fomei LED MINI už v prodeji
22. 8. 2019 | 3 minuty čtení

FOMEI dnes rozšířil svou nabídku o malá světla LED MINI, která cílí jak na amatéry, tak i na zkušené profesionály. Světla jsou už v prodeji a jsou dostupná ve dvou výkonnostních variantách, 15W a 30W. Hlavní předností těchto světel je perfektní poměr cena/výkon. Obě světla jsou dodávána v textilní polstrované tašce, kam se vejde jak světlo samotné, tak i jeho nejdůležitější příslušenství. K FOMEI LED MINI je možné dokoupit set nejčastěji používaných světelných modifikátorů, který obsahuje vše potřebné od komínku až po softbox.

FOMEI LED MINI 15W

Světlo, které se skvěle hodí pro fotografy i filmaře. Jeho hlavní předností je kompatkní velikost ve tvaru objektivu (skvěle se hodí do fotobatohu) a váhá 538 gramů. Světlo se ovládá jednoduchým voličem s volbou intenzity a funkcí ON/OFF. Jeho barevná teplota je 5600K a je dodáváno s baterií, klapkami, adaptérem a skvělou hlavou na stativ i do sáněk fotoaparátu. 

Koupit fomei led mini 15W

FOMEI LED MINI 30W

Je větším sourozencem světla 15W. Hodí se na náročnější produkce, nebo pro precizní práci. Díky zabudované Fresnelově čočce je možné úhel světla přizpůsobit dle potřeb, od širokého osvitu až po bodové světlo. Světlo je poháněno ze sítě, ale můžete využít i bateriové redukce. Má konstantní barevnou teplotu 5600K.

koupit fomei LED MINI 30W

Příslušenství pro světla LED MINI

Světlo je základ fotografie i videa, ale pokud ho umíte ovládat a modifikovat, máte vyhráno. Přesně proto je zde sada příslušenství. Poskytuje vše od komínku s voštinou až po barevné difuzery a neměla by chybět jako další možnost rozšíření schopností vašich světel. 

První dojmy z používání světel LED MINI

Připravujeme pro vás i článek o používání světel v praxi. FOMEI nám zapůjčil obě světla s příslušenstvím a tak je nyní bereme do terénu. Článek vyjde do konce tohoto víkendu. 

TASCAM CA-XLR2d-AN pro Nikon

Mikrofonní adaptér s rozšířením XLR vstupu pro bezzrcadlovky, Vybaven 2 vstupními konektory XLR / TRS, můžete použít optimální mikrofon podle sestavy a prostředí, Vybaveno vysoce výkonným mikrofonním předzesilovačem HDDA pro vysokou kvalitu zvuku, nízký šum a široký dynamický rozsah (přepínání úrovně mikrofonu / linky, + 48V phantomové napájení kompatibilní)

13 190,-
FUJIFILM X-H2 tělo

40 Mpx X-Trans5 BSI APS-C snímač, 15 snímků za vteřinu v režimu mechanické závěrky, 8K/30P 10-bit 4:2:2 Apple ProRes, ProResHQ, ProRes LT

55 990,-
INSTA360 X3

Instax360 X3 – panoramatická kamera 360°, Dual-Mode 360 a standardní kapesní fotoaparát, 1/2" snímač, 72 Mpx 360° fotografie

13 990,-

Související články

Nové Swarovski dalekohledy pro vaše outdoorové dobrodružství

Nové Swarovski dalekohledy pro vaše outdoorové dobrodružství

Nová instantní fototiskárna od Canonu se vejde do kapsy

Nová instantní fototiskárna od Canonu se vejde do kapsy

DJI představuje gimbaly Osmo pro natáčení s telefonem

DJI představuje gimbaly Osmo pro natáčení s telefonem

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...