FotoslužbyFotoslužby

Skenování a digitalizace: Oživte staré rodinné fotografie!

| 3 minuty čtení

Máte rádi staré fotografie ve fotoalbech nebo kouzlo analogového filmu? My taky! S radostí jim také vdechujeme nový, digitální život, a protože víme, že se jedná o to nejcennější, co se doma nachází, totiž o vzpomínky, zacházíme s nimi doslova v rukavičkách. :) U nás si můžete nechat zdigitalizovat staré rodinné fotografie i nechat vyvolat a naskenovat nejčerstvější filmový pásek. A pokud se do digitalizačního dobrodružství chcete pustit sami, máme pro vás pár tipů na skenery, na které se můžete spolehnout.

Rodinný poklad uchovaný i pro budoucí generace

Určitě jste se někdy kochali fotoalbem, které zachycovalo svatební veselí vašich prarodičů nebo první krůčky vašich rodičů. Takové fotografie jsou zkrátka a dobře pravý rodinný poklad a dědictví, které chceme uchovat i pro další generace, co přijdou po nás.

Skenování fotografií

Byť má fotografický papír velkou výdrž, není nesmrtelný a vedle řady výhod, mezi něž patří třeba unikátnost, jedinečná atmosféra a možnost listovat albem s šálkem dobrého čaje a strávit příjemný večer s rodinnými historkami, mají jednu malou nevýhodu - existují jenom v jednom kusu, takže se mohou snadno zatoulat a pohledem na ně se potěší vždy jen hrstka vyvolených.

O to, aby tento drobný nedostatek zmizel, se postarají profesionální skenery, které fotku zdigitalizují v tiskovém rozlišení a do všech detailů. A přesně takové u nás najdete! Spolu se zkušenými a zručnými kolegy, kteří dovedou opravit i fotografie poškozené nebo časem vybledlé a navrátit jim tak původní slávu a lesk.

chci vrátit starým fotkám život

Vyvolání filmů - odkrývání tajemství

A pokud máte fotografie ještě nevyvolané na filmovém pásku, vězte, že i pro vás tady jsme. Možná už jste dokonce zapomněli, které záběry jste na něj nasnímali, nebo se jen nemůžete dočkat, až poodkryjete roušku tajemství, která celou analogovou fotografii zahaluje.

U nás si můžete filmy jak vyvolat, tak nechat naskenovat, těšit se tak z digitální podoby analogové klasiky a pořídit tolik kopií, kolik jen budete chtít. Když se totiž fotka povede, proč se jí nepochlubit v širokém okolí. :)

mám film a jsem zvědavý, jak fotky vyšly

Oskenujte si sami!

Pokud by vás lákalo se do takovéto dobrodružné akce pustit na vlastní pěst, není nic snazšího, než si pořídit kvalitní skener a můžete skenovat, až se z vás bude kouřit. Platí to jak pro filmy, tak pro fotky, které chcete uchovat ve svém digitálním archivu.

Na filmy se výborně osvědčí např. Rollei DF-S 310, na fotky zase Epson V600. Pokud toužíte po naprosto profesionálním přístroji, na kterém naskenujete filmy i fotografie v takovém rozlišení, že z nich budete moci nechat vyrobit i velkoformátové snímky, pak dáme ruku do ohně za Epson V850.

chci omrknout skenery

A hurá do objevování minulosti! :)

WALTHER FUN klasické/100 černých stran, 30x30, béžové

pro fotografie různých formátů, pergamenový papír mezi listy, fotografie lze nalepit přímo / oboustrannými čtverečky / pomocí růžků

890,-

Související články

Vychutnejte si příběhy z dovolené v originální fotoknize

Vychutnejte si příběhy z dovolené v originální fotoknize

Průvodce fotoprodukty: Jak vybrat vhodnou fotku na fotoobraz

Průvodce fotoprodukty: Jak vybrat vhodnou fotku na fotoobraz

Vaše fotografie, naše radost!

Vaše fotografie, naše radost!

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím