Tři nové objektivy TAMRON pro Sony | FotoŠkoda
Produktové novinky

Tři nové objektivy TAMRON pro Sony

Tři nové objektivy TAMRON pro Sony
23. 10. 2019 | 2 minuty čtení

Tamron dnes představil 3 nové objektivy pro bezzrcadlové fotoaparáty Sony. Pevná skla 20mm, 24mm a 35mm s novou optickou soustavou, světelností f/2,8 a poměrem zvětšení 1:2 se svou kompaktností perfektně hodí pro full frame řadu Alpha.

Skvělý výkon - připraveno pro snímače s vysokým rozlišením

Propracovaná optická rovnice, doplněna o poslední designové technologie, doslova nakopává kvalitu obrazu, který je ostrý a nádherně prokreslený až do okrajů snímku. Je to zejména díky optimálnímu nastavení a uspořádání optických elementů LD a GM. Jakákoliv jiná a méně výrazná zkreslení jsou dále opravena přímo ve fotoaparátu (obrazové profily pro podporu objektivů i ve firmware fotoaparátů). S BBAR vrstvami objektiv eliminuje tvorbu nežádoucích odlesků a stínů a díky fluorovým vrstvám na předním členu odpuzuje vodu, prach a mastnostu. 

Objektiv TAMRON 20 mm f/2,8 Di III RXD

Je ideálním ohniskem pro všechny krajináře a lifestyle fotografy. Díky minimální zaostřitelné vzdálenosti 11 cm a vysoké světelnosti f/2.8 pomůže s důrazem na detail v celkové scéně. 

Více detailů o TAMRON 20mm pro Sony

Objektiv TAMRON 24 mm f/2,8 Di III RXD

Fotíte svatby? Toto pevné sklo je díky kompaktním rozměrům tubusu (délka 6,4cm)  a váze 215 gramů ideální na práci po celý den. Širokoúhlý záběr se neomrzí a díky vysoké světelnosti můžete fotit i za zhoršených světelných podmínek. 

Více detailů o TAMRON 24mm pro Sony

Objektiv TAMRON 35 mm f/2,8 Di III RXD

Malé reportážní sklo s vysokou světelností a skvělou minimální zaostřitelnou vzdáleností. Chcete víc? Utěsněná konstrukce objektivu (a stejně tak předchozích dvou) si poradí i s lehkým deštěm či prašnou scénou na ulici. 

 

Více detailů o tamron 35mm pro SONY

SONY blesk HVL-F46RM

Kompatibilní blesk se Sony ADI / P-TTL, Ovládání blesku P-TTL po jednotlivých snímcích, Blesk a transceiver ve fotoaparátu

12 090,-
PEAK DESIGN Mobile - Everyday Loop Case - iPhone 14 Pro Max Charcoal

Pouzdro s tloušťkou stěny 2,4 mm, Magnetický / mechanický zámek ho propojuje k dalšímu příslušenství PD Mobile, Funguje a podporuje příslušenství Apple Magsafe

1 390,-
FOMEI LED 80B trvalé světlo

Ideální pro svícení při natáčení videa i focení, Maximální výkon 80 W s barevnou teplotou 5600 K, Manuální ovládání na zadní straně

4 690,-

Související články

Nové Swarovski dalekohledy pro vaše outdoorové dobrodružství

Nové Swarovski dalekohledy pro vaše outdoorové dobrodružství

Nová instantní fototiskárna od Canonu se vejde do kapsy

Nová instantní fototiskárna od Canonu se vejde do kapsy

DJI představuje gimbaly Osmo pro natáčení s telefonem

DJI představuje gimbaly Osmo pro natáčení s telefonem

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...