Fotografické workshopy v Českosaském Švýcarsku

Fotografické workshopy v Českosaském Švýcarsku

Fotografické workshopy v Českosaském Švýcarsku

Fotografování s profesionálními fotografy - Václavem Sojkou a Petrem J. Juračkou. Krajina, zdánlivě klidná a neměnná, je ve skutečnosti dějištěm fantastických přírodních divadel. Zachytit tyto jedinečné okamžiky je ale velkým umem. Workshop pořádá České Švýcarsko o.p.s.

Fotoworkshopy České Švýcarsko

Václav Sojka

Fotografické workshopy s fotografem Václavem Sojkou jsou určené mírně pokročilým a pokročilým fotografům. Václav Sojka je profesionál a dvorní fotograf Českého Švýcarska. Je držitelem titulu QEP udělovaného Federací evropských profesionálních fotografů (FEP), stal se finalistou soutěže v kategorii krajina - Profesionální fotograf roku 2012, kterou tato Federace pořádá, jeho snímek Růžovského vrchu získal zlaté ocenění. Je mimo jiné spoluautorem knihy Národní park České Švýcarsko, která získala titul   Nejkrásnější česká kniha roku 2003 a Fotografická publikace roku 2004.

Petr Jan Juračka

Vypravte se na fotografický výlet s expedičním fotografem Petrem Janem Juračkou. Kreativní mladý a profesionální fotograf je vítězem řady prestižních fotografických soutěží: Px3 - Prix de la Photographie Paris 2011 získal stříbrnou plaketu v kategorii Professional - press. Zlaté místo na International Photography Awards (USA) za fotky motýlích křídel a mj. je také autorem řady fotografií a billboardů pro ZOO Praha a průvodcem certifikovaným Správou Národního parku České Švýcarsko. 

Spolupráce s Centrem FotoŠkoda

Kurzy jsou pořádány ve spolupráci s Centrem FotoŠkoda. Díky tomu mají účastníci  možnost vyzkoušet si některou fotografickou techniku v praxi, o jejímž nákupu třeba do budoucna uvažují, dále jim budou představeny aktuální novinky. Účastníci mohou své fotografie přihlásit do soutěže a tři nejlepší fotografové získají poukázku v hodnotě 500,- Kč na fotoslužby. Každý účastník má možnost získat stříbrnou zákaznickou kartu Centra FotoŠkoda.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA WORKSHOPŮ

Skryté obrazy Českého Švýcarska, jaro 2012

Záběry zachycující průběh fotografického workshopu Skryté obrazy Českého Švýcarska, který se za podpory Centra FotoŠkoda konal o víkendu 31. března - 1. dubna 2012. Na záběrech uvidíte východ slunce na Křížovém vrchu, fotografování Divoké soutěsky říčky Kamenice, údolí Dolského mlýna či západu slunce na Mariině vyhlídce. Počasí bylo vskutku aprílové.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej!

Podobné články

Příběhy současného Banátu - fotografická dílna s Jindřichem Štreitem vol. IV
Příběhy současného Banátu - fotografická dílna s...

10. 12. - Již počtvrté se můžete vydat s Jindřichem Štreitem do rumunského Banátu, kde se setkáte s místními ve vesnici Šumice,...

Nejlepší dárek pro fotografa? Fotografický kurz!
Nejlepší dárek pro fotografa? Fotografický kurz!

6. 12. - Hledáte dárek pro fotografa? K narozeninám, jmeninám nebo aktuálně na Vánoce? Vyberte mu fotografický kurz. Ptáte se...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací