FotokurzyFotokurzy

Fotografické workshopy a kurzy FotoInstitut.cz

Fotografické workshopy a kurzy FotoInstitut.cz
| 4 minuty čtení

Workshopy a kurzy FotoInstitut.cz mají co nabídnout jak začínajícím, tak pokročilým fotografům. Kromě klasických fotografických témat jako je akt, móda, portrét, produkt, architektura, krajina a další, nabízí FotoInstitut.cz i vícedenní kurzy zaměřené na celé fotografické oblasti a kurzy pro začátečníky, ve kterých se postupně naučí vše podstatné. Kurz FotoInstitut.cz můžete také darovat!

Nabídka kurzů zahrnuje například:

 • Začínáme fotografovat (Ovládání fotoaparátu, Základy fotografování), Fotografická praxe - Praha, Šumava (Portrét, Akt, Rodina, Krajina, Architektura, Produkt, Makro), Zpracování fotografií (Adobe Photoshop, Zoner PhotoStudio, RAW, HDR, Lightroom), Intenzivní letní fotokurzy (Šumava), Rekvalifikační kurz, FotoExpedice

Podrobné informace na www.fotoinstitut.cz:

 

Vybrané FotoExpedice FotoInstitut.cz a CK FotoAtlas:

FotoExpedice: Zvířata na ostrově Helgoland - Německo

FotoExpedice - Pouště a kaňony jihozápadu USA

 • 10. – 23. 3. 2015 Jihozápad USA
 • Dvoutýdenní fotografická cesta spojená s pěší turistikou. První a poslední světlo na skalách Grand kaňonu, Bryce kaňonu a v Údolí smrti. Fotografování v přírodní katedrále světla v Antilope kaňonu. Za unikátními přírodními oblouky v n.p. Grand Arches. Neóny a noční život v městě hazardu Las Vegas.
 • Expedice je zaměřena na fotografování krajiny a přírody, včetně noční fotografie, na závěr hvězdné dráhy vystřídají dráhy světel v Las Vegas, z hlediska fyzické kondice je koncipována jako nenáročná, pěší chůze v národních parcích s fototechnikou.

FotoExpedice Island 4x4

 • 29. 8. – 8. 9. 2014 Island
 • Fotografická cesta terénním automobilem spojená s nenáročnou pěší turistikou. Dva přejezdy divokým vnitrozemím Islandu s říčními brody. Ledovcová laguna Jokulsarlón s fotografováním tuleňů. Nejkrásnější islandské vodopády, gejzíry, ledovce. Solfatarová pole v Čarodějných horách a v pohoří Landmannalaugar. Noční pátrání po polárních zářích - zářijový termín. Fotografování papuchalků - červencový termín.

FotoExpedice: Japonsko - to nejlepší z Honšú, místa a tradice

 • 4. – 18. 10. 2014 Japonsko, Honšú
 • 14-denní fotografický kurz po ostrově Honšú. Pod vedením japonsky mluvícího českého průvodce, který v Japonsku delší čas pobýval a dobře zná japonskou kulturu.
 • Zlatý pavilón u chrámu Kinkakudži v Kjóto. Rybí trh v Tokio. Obrovská bronzová socha Buddhy v Nara. Jedna z nejkrásnějších japonských zahrad - Kenrokuen. Fotografování mnišského ceremoniálu a nocleh v chrámu Mt. Koya. Lázně Hakone s výhledem na Fuji. Dřevěné domy Sanomači v Japonských Alpách. Místní jídlo, snídaně, čaj MACCHA, které budeme ochutnávat i fotografovat. Určen jak začínajícím tak pokročilým fotografům. Proniknutí do minimalistického japonského stylu - objevíme krásu v detailech.

FotoExpedice do Himálaje - okolo osmitisícovky Manaslu (8163 m)

 • 18. 10. – 8. 11. 2014 Himaláj, Manaslu, Nepál
 • 3-týdenní FotoExpedice v Himálaji s trekingem s nosiči. Fotografovat budeme vysoké hory, Manaslu při východu slunce, zvířata, architekturu, lidi v jejich jedinečném prostředí, neboť tato oblast byla dlouho pro cizince uzavřena. Trekking v Himálaji s nosiči kolem osmitisícovky Manaslu. První a poslední dotyky světla na vrcholcích horských velikánů.
 • Fotografování zvířat a rostlin od tropického pásma přes vysokohorský prales až po území sněhu a ledu. Kamenné vesnice s kláštery v údolí pod tibetskou hranicí. Fotografování lidí různých etnik a jejich každodenního života.

NIKON D6
NIKON D6

20,8 MPX CMOS, EXPEED 6, 50 - 3 280 000 ISO

183 990,-
SIRUI 50 mm f/1,8 Anamorphic 1,33x pro Sony E (APS-C)

Ekvivalentní k FOV objektivům 37.5 mm, Poskytuje profesionální filmový vzhled, Vytváří horizontální světlo a snový bokeh

19 990,-
MANFROTTO Element MII Aluminium modrý 4 Sec BH

Kulová hlava, Systém Arca + RC2, Nosnost: 8 kg

2 990,-

Související články

Pište nám dotazy, odpovíme v živém vysílání

Pište nám dotazy, odpovíme v živém vysílání

Canon ZOOM 2020: Zaostřete na zvířata!

Canon ZOOM 2020: Zaostřete na zvířata!

Od 11. května opět spouštíme fotokurzy!

Od 11. května opět spouštíme fotokurzy!

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím