FotoslužbyFotoslužby

Jak si nechat vyvolat film v době koronaviru

Jak si nechat vyvolat film v době koronaviru
| 3 minuty čtení

Chtěli jste si nechat vyvolat film, ale nouzový stav vám překazil plány? Nebojte se, na snímky nemusíte čekat! Filmy nám můžete poslat poštou, nebo je vložit do sběrného boxu na výdejním místě. Pak už se jen můžete těšit na skeny či dokonce hotové fotografie, které půjdou do alba. AKTUALIZACE: Otevřeli jsme pro vás fotoslužby, takže si všechno můžete vyřídit i osobně!

Aktuální informace ohledně vyvolávání filmů

Dofotili jste film a chcete využít volno k tomu, že si vytřídíte nafocené snímky? Není problém! I během tohoto mimořádného stavu vám filmy rádi vyvoláme. A jak na to?

Filmy poštou nebo do sběrného boxu

  • Filmy můžete poslat poštou na adresu Centrum FotoŠkoda - oddělení fotoslužeb, Vodičkova 37, 110 00, Praha 1 - Nové Město, nebo nám je doneste na výdejní místo, kde je v sáčku můžete vložit do sběrného boxu.
  • Máme otevřeno každý všední den od 9:00 do 18:30 hodin, o víkendu pak od 11 do 18 hodin.
  • Vytvořili jsme pro vás formulář, kde vyplníte kontaktní údaje i přání na zpracování snímků. Pokud si přejete poslat snímky poštou, dopište do něj prosím i adresu bydliště. Nemáte-li doma tiskárnu, stačí nám pouze příslušné údaje napsat na papírek k zásilce.
  • Přejete-li si nechat snímky naskenovat a vložit na úložiště, poprosíme vás také o e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme odkaz.
  • Pokud vám budeme filmy posílat poštou či si přejete zaslat skeny pouze e-mailem, zašleme vám na e-mail také pokyny k platbě - můžete využít bankovního převodu, tzv. push platby nebo v případě posílání poštou také platbu kartou na dobírku. Na výdejním místě lze platit pouze kartou.
  • Jakmile bude zakázka hotová, pošleme vám SMSku a můžete si vyvolaný film a případně i snímky vyvolané z negativu vyzvednout, nebo vám je zašleme poštou na udanou adresu.

Jaké filmy vyvoláváme?

  • Vyvoláváme filmy, které lze zpracovat procesem C-41, tedy např. barevné negativy a černobílý film Ilford XP2, který lze tímto procesem také vyvolávat, i filmy zpracovatelné procesem E-6 a černobílé negativy.

chci si nechat vyvolat film

Co s filmy dál?

Vyvoláním negativu nemusíte skončit! Snímky si můžete nechat naskenovat a ty nejlepší snímky zasluží i fyzickou podobu, proto si je můžete nechat vyvolat. Přejete si lesk, či mat? A necháte výběr na nás, nebo si přejete vyvolat všechny? Tak to necháme zase na vás. :)

A když už jste v tom, tak si můžete v aplikaci Fotobox vyvolat snímků více a vytvořit si album, které už drahnou dobu odkládáte.

Analogové fotografii zdar!

chci si vyvolat fotografie

RICOH G900

20 Mpx CMOS snímač (1/2,3"), 5× optický zoom 28–140 mm, Širokoúhlý 3" LCD displej (16:9) rozlišení 1040 tis. pixelů -větší a 4x detailnější displej, než u předchůdce

21 990,-
HASSELBLAD 907X Moon Edition

snímač kompatibilní s těly V systému, s adaptérem lze využít X objektivy a objektivy systému V a XPan, výklopný dotykový displej

204 990,-
IRIX 45 mm f/1,4 pro Canon EF

Clona F / 1,4, Vnitřní zaostřování, Konstrukce odolná proti povětrnostním vlivům

19 690,-

Související články

Vaše fotografie, naše radost!

Vaše fotografie, naše radost!

Výkup i bazar jedou na dálku!

Výkup i bazar jedou na dálku!

Novinky v Designeru: najdete nové funkce i produkty

Novinky v Designeru: najdete nové funkce i produkty

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím