Produktové novinkyAktuality z fotosvětaFotoslužbyProduktové novinky,Aktuality z fotosvěta,Fotoslužby

Jsme tu stále pro vás a děkujeme, že jste s námi!

| 3 minuty čtení

Mimořádná opatření nás zasáhla ze dne na den, stejně jako celý zbytek země. Proto jsme učinili řadu kroků, abychom s vámi mohli být alespoň virtuálně a na dálku. Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se, až se s vámi budeme moci pozdravit osobně!

Těšíme se na vás a děkujeme, že jste s námi!

Milí zákazníci a nadšenci do fotografie a videa,

když jsme před měsícem získali ocenění za nejlepší fotografický obchod roku v soutěži portálu Heuréka, ani ve snu by nás nenapadlo, že budeme kulaté narozeniny slavit v nouzovém stavu. Letos totiž uplyne 30 let od chvíle, kdy náš obchod, tehdy ještě pouze s použitou analogovou technikou, otevřel dveře zákazníkům.

Navzdory mimořádným opatřením, která teď panují v celé zemi, se těšíme, až se Centrum FotoŠkoda opět stane místem setkávání fotografů a palác Langhans ožije spolu s jeho návštěvníky.

Během posledních tří týdnů jsme podnikli řadu věcí, abychom s vámi mohli být ve spojení alespoň na dálku a dělit se s vámi o zážitky, tipy na focení a pomohli vám s jakýmkoli dotazem.

  • Otevřeli jsme výdejní místo. Stačí třeba jen před prodejnou zavolat jednomu z našich odborníků a my vám zde zboží do několika minut připravíme. Můžete si tu také vyzvednout svou on-line zakázku, vložit film na vyvolání do samoobslužného boxu nebo si zařídit opravu fotoaparátu.
  • Spustili jsme on-line chat, kde se můžete 7 dní v týdnu poradit s nejlepšími odborníky v oboru ohledně všeho, co se týká techniky a focení.
  • Už pětkrát jsme se s vámi viděli na streamovaných diskusích, kde Luděk, Michal a Ondřej zodpovídali vaše fotografické dotazy, a protože jsme s vámi rádi, další diskuse pro vás připravujeme. Proto nám napište to, co vás zajímá, na všechny odpovědi se dostane!
  • Rozjeli jsme on-line kurzy, abyste nemuseli čekat na to, až se prodejna otevře a znovu spustíme i klasické kurzy. Nové vědomosti nyní můžete nasávat v pohodlí domova.
  • Pokud jste živnostník či podnikatel, můžete i nyní nakupovat v prodejně osobně. Je třeba pouze dodržet bezpečné hygienické podmínky a po celou dobu se vám bude věnovat jeden z našich kolegů-odborníků.
  • Abychom vám proces objednávky co nejvíce zjednodušili, zavedli jsme rychlé on-line platby pro objednání po telefonu. Stačí si tak jenom zavolat a druhý den už je zboží u vás.

A tím nekončíme! Další novinky pro vás připravujeme a doufáme, že se s vámi všemi budeme moci brzy pozdravit i osobně. Přejeme vám hodně dobrého světla, lásky k fotografii a hlavně hodně zdraví!

Milan Škoda, Martin Škoda a Štěpán Škoda

 

CANON EOS 90D
CANON EOS 90D tělo

32.5 Mpx APS-C CMOS snímač a DIGIC 8 procesor, Dual Pixel AF s detekcí obličeje a 45 křížovými body, 4K UHD/30p a 1080p full HD se snímkonavíc frekvencí až 120p/ BEZ CROPU

28 990,-
SONY Alpha A7 III
SONY Alpha A7 III tělo

full frame 24 Mpx snímač, až 10 sn./s. při sekvenčním snímání s bufferem až na 177 JPEG snímků, XAVC S 4k video, 100 Mbps 8-bit 4:2:0 - interní nahrávání, přes HDMI výstup 8-bit 4:2:2, 120 FPS FHD

53 990,-
CANON EOS R6
CANON EOS R6

Senzor CMOS, Full Frame s rozlišením 20 MP, DIGIC X Image Processor

73 990,-

Související články

Sony ZV-E10: První vlogovací fotoaparát s výměnnými objektivy

Sony ZV-E10: První vlogovací fotoaparát s výměnnými...

PANASONIC 25-50 mm f/1,7 LEICA DG: novinka pro bajonet MFT

PANASONIC 25-50 mm f/1,7 LEICA DG: novinka pro bajonet MFT

Canon EOS R5, R6 a 1D X Mark III nyní s novým firmwarem

Canon EOS R5, R6 a 1D X Mark III nyní s novým firmwarem

Další Aktuality z fotosvěta

Jednorázové foťáky Lomography: Jednoduchost a kreativita

Jednorázové foťáky Lomography: Jednoduchost a kreativita

Letem fotosvětem #24 : Veselý Polaroid Keith Haringa

Letem fotosvětem #24 : Veselý Polaroid Keith Haringa

První mobilní telefon Leica - Leitz Phone 1

První mobilní telefon Leica - Leitz Phone 1

Další Fotoslužby

Akt a glamour v ráji: rádi lidem předáme vše, co umíme (Rozhovor)

Akt a glamour v ráji: rádi lidem předáme vše, co umíme...

Jaká fotka nejlépe vynikne na fotoobrazu

Jaká fotka nejlépe vynikne na fotoobrazu

Svatební fotokniha: Váš příběh v jedinečném provedení

Svatební fotokniha: Váš příběh v jedinečném provedení

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím