Produktové novinkyAktuality z fotosvětaFotoslužbyProduktové novinky,Aktuality z fotosvěta,Fotoslužby

Jsme tu stále pro vás a děkujeme, že jste s námi!

| 3 minuty čtení

Mimořádná opatření nás zasáhla ze dne na den, stejně jako celý zbytek země. Proto jsme učinili řadu kroků, abychom s vámi mohli být alespoň virtuálně a na dálku. Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se, až se s vámi budeme moci pozdravit osobně!

Těšíme se na vás a děkujeme, že jste s námi!

Milí zákazníci a nadšenci do fotografie a videa,

když jsme před měsícem získali ocenění za nejlepší fotografický obchod roku v soutěži portálu Heuréka, ani ve snu by nás nenapadlo, že budeme kulaté narozeniny slavit v nouzovém stavu. Letos totiž uplyne 30 let od chvíle, kdy náš obchod, tehdy ještě pouze s použitou analogovou technikou, otevřel dveře zákazníkům.

Navzdory mimořádným opatřením, která teď panují v celé zemi, se těšíme, až se Centrum FotoŠkoda opět stane místem setkávání fotografů a palác Langhans ožije spolu s jeho návštěvníky.

Během posledních tří týdnů jsme podnikli řadu věcí, abychom s vámi mohli být ve spojení alespoň na dálku a dělit se s vámi o zážitky, tipy na focení a pomohli vám s jakýmkoli dotazem.

  • Otevřeli jsme výdejní místo. Stačí třeba jen před prodejnou zavolat jednomu z našich odborníků a my vám zde zboží do několika minut připravíme. Můžete si tu také vyzvednout svou on-line zakázku, vložit film na vyvolání do samoobslužného boxu nebo si zařídit opravu fotoaparátu.
  • Spustili jsme on-line chat, kde se můžete 7 dní v týdnu poradit s nejlepšími odborníky v oboru ohledně všeho, co se týká techniky a focení.
  • Už pětkrát jsme se s vámi viděli na streamovaných diskusích, kde Luděk, Michal a Ondřej zodpovídali vaše fotografické dotazy, a protože jsme s vámi rádi, další diskuse pro vás připravujeme. Proto nám napište to, co vás zajímá, na všechny odpovědi se dostane!
  • Rozjeli jsme on-line kurzy, abyste nemuseli čekat na to, až se prodejna otevře a znovu spustíme i klasické kurzy. Nové vědomosti nyní můžete nasávat v pohodlí domova.
  • Pokud jste živnostník či podnikatel, můžete i nyní nakupovat v prodejně osobně. Je třeba pouze dodržet bezpečné hygienické podmínky a po celou dobu se vám bude věnovat jeden z našich kolegů-odborníků.
  • Abychom vám proces objednávky co nejvíce zjednodušili, zavedli jsme rychlé on-line platby pro objednání po telefonu. Stačí si tak jenom zavolat a druhý den už je zboží u vás.

A tím nekončíme! Další novinky pro vás připravujeme a doufáme, že se s vámi všemi budeme moci brzy pozdravit i osobně. Přejeme vám hodně dobrého světla, lásky k fotografii a hlavně hodně zdraví!

Milan Škoda, Martin Škoda a Štěpán Škoda

 

SONY Alpha A7 III
SONY Alpha A7 III tělo

full frame 24 Mpx snímač, až 10 sn./s. při sekvenčním snímání s bufferem až na 177 JPEG snímků, XAVC S 4k video, 100 Mbps 8-bit 4:2:0 - interní nahrávání, přes HDMI výstup 8-bit 4:2:2, 120 FPS FHD

49 990,-
OLYMPUS E-M1 MARK II
OLYMPUS E-M1 MARK II + 12-40mm

20Mpx Live MOS snímač, obrazový procesor TruePic VIII, výkonný zaostřovací AF systém (121 křížových bodů)

31 990,-
PENTAX K-70
PENTAX K-70 + 18-55 mm WR

24 Mpx CMOS snímač APS-C, Vysokorychlostní procesor PRIME MII, Citlivost v rozmezí 100–102400 ISO

15 990,-

Související články

Capture One 22: nová a vylepšená verze profesionálního softwaru

Capture One 22: nová a vylepšená verze profesionálního...

Garance vrácení peněz

Garance vrácení peněz

Nikon Z 28 mm f/2,8: nejmenší a nejlehčí objektiv řady Z

Nikon Z 28 mm f/2,8: nejmenší a nejlehčí objektiv řady Z

Další Aktuality z fotosvěta

Jak máme otevřeno v prosinci

Jak máme otevřeno v prosinci

Do našeho týmu hledáme nové kolegy

Do našeho týmu hledáme nové kolegy

Olympus se mění na OM SYSTEM a vyvíjí nový fotoaparát

Olympus se mění na OM SYSTEM a vyvíjí nový fotoaparát

Další Fotoslužby

Jak máme otevřeno v prosinci

Jak máme otevřeno v prosinci

Co umí Designer: najdete v něm zajímavé funkce i produkty

Co umí Designer: najdete v něm zajímavé funkce i produkty

Do našeho týmu hledáme nové kolegy

Do našeho týmu hledáme nové kolegy

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím