Vytvořte si nejlepší fotoknihu na trhu se slevou! | FotoŠkoda
Fotoslužby

Vytvořte si nejlepší fotoknihu na trhu se slevou!

3 minuty čtení

Nejlepší kniha je ta, která vás zasáhne rovnou do srdce. A fotokniha s vaším příběhem to dokáže spolehlivě! Vytvořte si v naší intuitivní aplikaci Designer fotoknihu přesně podle svých představ a my ji s láskou vyvoláme na nejkvalitnější fotografický papír, ručně svážeme a rychle doručíme. A do 10. 5. ji budete mít i se slevou!

chci si vytvořit fotoknihu

S promokódem SEZNAM sleva 100 Kč

Knihy na celém světě vyprávějí miliony příběhů. Jenom tahle ale bude vyprávět ten váš! Vytvořte si fotoknihu se vzpomínkami na šťastné zážitky a předejte její příběh i dalším generacím.

do 10. 5. si ji můžete pořídit se slevou! Po zadání slevového kódu SEZNAM se vám z objednávky vyšší než 500 Kč odečte 100 Kč.

Pak už se jen můžete těšit na zprávu a na s láskou ručně svázanou fotoknihu vyvolanou na nejkvalitnějším fotografickém papíře, která vydrží dělat radost vám, vašim dětem i vnoučatům.

Jaké fotoknihy nabízíme?

On-line si můžete vybrat ze 4 typů vazeb fotoknihy a 9 různých formátů - od 13 x 13 až do 30 x 30 cm - i počtu stran, kterých můžete mít od 10 do 60.

  • fotokniha s měkkou vazbou - Byť k tomu název navádí, nemusíte se bát zohýbaných rohů po několika prohlédnutích. Desky jsou vytvořené ze tří vrstev fotografického papíru a příjemně se drží v ruce. Je to jednoduché, elegantní a finančně velmi dostupné řešení, jak získat kvalitní fotoknihu.
  • fotokniha s pevnou vazbou - U fotoknihy s pevnou vazbou si můžete vybrat z řady materiálů i barev, z nichž vám vyrobíme obálku, a můžete si ji nechat vytvořit s okénkem, v němž bude fotografie.
  • fotokniha s knižní vazbou - Fotokniha s knižní vazbou je naše chlouba. Obálku si můžete nadesignovat přesně podle sebe včetně fotografií nebo nápisu na hřbetě.
  • fotokniha s koženou vazbou - Pokud chcete pro svou fotoknihu něco skutečně jedinečného, sáhněte po kožené vazbě. Ve vaší knihovně se bude tenhle luxusní kousek opravdu vyjímat.

Fotoknihu si uspořádáte v intuitivní aplikaci Designer, pokud si na to ale netroufáte, rádi vám s tím pomůžeme a návrh vám vytvoří naši grafici. Pokud si necháte fotoknihu vytvořit od nich, můžete ji mít velkou dokonce 40 x 40 cm. Ozvěte se nám na e-mail fotosluzby@fotoskoda.cz a všechno s vámi domluvíme.

už mám vybráno, jdu na fotoknihu!

VOIGTLÄNDER 23 mm f/1,2 Nokton pro Fujifilm X

Nokton 23 mm f/1,2 pro Fujifilm X, APS-C senzor, ekv. Ohniska 35 mm, Komunikace s tělem prostřednictvím elektronických kontaktů

15 490,-
VFFOTO magnetický UV NANO PRO filtr 72 mm

Magnetický filtr 72 mm, 16 antireflexních vrstev, Výška rámečku 4 mm

1 495,-
VFFOTO závitový UV NANO PRO filtr 77 mm

Průměr 77 mm, Ochrana čočky objektivu, 16 antireflexních vrstev

1 555,-

Související články

Rozhovor - Lucie Bártová: Vzpomínkám dáváme nový život

Rozhovor - Lucie Bártová: Vzpomínkám dáváme nový život

Do našeho týmu hledáme nové kolegy

Do našeho týmu hledáme nové kolegy

Potěšte sebe nebo své blízké krásným velkým fotodárkem

Potěšte sebe nebo své blízké krásným velkým fotodárkem

Diskuze

Vytvořte si nejlepší fotoknihu na trhu se slevou!

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...