Blog v novém | FotoŠkoda
Aktuality z fotosvěta

Blog v novém

Blog v novém
21. 4. 2020 | 3 minuty čtení

Možná jste si už všimli, že v minulých dnech jsme spustili nový Blog. Nejedná se ale pouze o změnu designu, i když právě nový design je vidět na první pohled. Změn a vylepšení je daleko víc, s těmi nejdůležitějšími se můžete seznámit ve článku. Každopádně zde teď daleko snáze najdete vše pro vaši inspiraci. Ať to jsou třeba nejrůznější fototipy, výstavy, informace o novinkách, recenze, zajímavé slevy, ale také například seriály nebo videa a vlastně všechno, co se týká světa fotografie.

Daleko přehlednější design

Ve starém Blogu se sice články řadily chronologicky, ale ne moc přehledně. Pro důležité TOP články je vyčleněna pozice jasně oddělená od ostatního aktuálního obsahu. Na této pozici články “rotují”, takže si mezi těmito články můžete snadno listovat.

Možnost filtrování

I ve starém Blogu byly tzv. štítky, podle kterých šlo filtrovat. Nebylo to ale dostačující. Nyní můžete filtrovat podle Kategorie článků, podle Témat, Značky, Autora, a nebo podle měsíce zveřejnění.

Doporučený obsah

Tohle ve starém Blogu chybělo úplně. Teď máte snadný přístup k obsahu, který nějak souvisí se článkem, nebo k obsahu, který bychom vám doporučili.  

Přehledné doporučené produkty

Na konci článku se zobrazují produkty související s obsahem článku a které bychom vám doporučili. 

Možnost hledání konkrétního článku

Opět novinka. Sice maličkost, ale potěší…  :)

Seriály

Vydáváme i články na pokračování, nebo několik článků na jedno téma. Ve starém Blogu jsme nemohli provázat takový článek s ostatními díly, nyní je hezky vidět, o jaký díl seriálu se jedná a snadno tak můžete pokračovat ve čtení dalších dílů.

Diskuse pod články

Jedna z nejdůležitějších novinek. Už konečně s vámi můžeme komunikovat přímo v Blogu. Dotazy a komentáře stačí napsat do příslušného pole.

Recenze

Novou podobu mají i recenze, ale největší změna se odehrála na technickém pozadí webu, takže naše recenze snáze najdete třeba přes Google.

 

FUJIFILM TS 16x28

Dalekohled o zvětšení 16x, které díky stabilizátoru udržíte i z ruky, Výdrž baterie stabilizátoru až 12 hodin, Voděodolné, odolné proti zamlžení

18 990,-
CANON PowerShot ZOOM Essential Kit černý

Snímač obrazu 12,1Mpx 1/3? CMOS, Objektiv s přiblížení 1,2× / 4,8× / 9,6× (100, 400, 800 mm), Stabilizace obrazu IS (podobně jako v objektivech Canon)

7 990,-
Jiří Bartoš - FOTOGRAFIE

Monografie Jiřího Bartoše, Fotografie i text, 232 stran

1 750,-

Související články

Do našeho týmu hledáme nové kolegy

Do našeho týmu hledáme nové kolegy

Jak máme otevřeno o květnových svátcích

Jak máme otevřeno o květnových svátcích

Tomáš Pospěch se stal osobností české fotografie 2021

Tomáš Pospěch se stal osobností české fotografie 2021

Diskuze

Blog v novém

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...