Aktuality z fotosvětaFotoslužbyAktuality z fotosvěta,Fotoslužby

Máme otevřeno a těšíme se na vaši návštěvu!

| 3 minuty čtení

Od pondělí 27. 4. otevíráme celou prodejnu! Těšíme se na vás od 9:00 do 18:30 v oddělení fotoslužeb a od 10:30 do 18:30 v ostatních odděleních, kde si můžete vybrat (staro)novou techniku nebo se s námi poradit. Stejně jako doposud budeme dodržovat bezpečnostní pravidla, abychom k sobě byli maximálně ohleduplní.

Opět se stáváme místem pro setkávání fotografů!

To, na co jsme všichni netrpělivě čekali, se stalo skutečností - s radostí opět otevíráme brány paláce zasvěceného fotografii, naší prodejny! Jsme tu pro vás i nadále on-line i na telefonu, díky rozvolňování opatření a zrušení omezení volného pohybu osob se s námi ale můžete poradit i osobně.

Vše bude samozřejmě probíhat s dodržením všech bezpečnostních opatření, abychom k sobě byli i nadále ohleduplní a zamezili šíření koronaviru.

Bezpečnostní pokyny pro návštěvu prodejny Centra FotoŠkodaJsme pro vás k dispozici ve všedních dnech od 9:00 do 18:30 ve fotoslužbách a od 10:30 do 18:30 v dalších odděleních, kde se můžete poohlédnout po (staro)nové technice, o víkendech potom všude od 11 do 18 hodin. Chcete-li si pouze vyzvednout e-shopovou objednávku, můžete tak učinit už od 9:00 v oddělení fotomateriálů.

Jak fungují jednotlivá oddělení?

  • Fotoslužby fungují zcela bez omezení, můžete si vytvořit zakázku na cokoliv, co najdete v našem portfoliu, třeba si nechat vyvolat filmy a fotky, vytisknout fotoobraz či velkoformátový tisk, vytvořit si fotoknihu nebo si nechat zdigitalizovat vyvolaný film či již hotové fotografie.
  • Můžete také bez problémů využít služeb našeho ateliéru - a to jak pro vyfocení slušivého portrétu na průkaz, kam není třeba se předem objednávat, tak třeba rodinné fotografie nebo lifestyle portrétu, kde se s vámi na termínu domluvíme individuálně.
  • Do bazaru, servisu i výkupu nyní můžete zamířit osobně, rádi se s vámi uvidíme!
  • Můžete nyní opět využít i služeb půjčovny a testcentra, abyste si techniku před zakoupením pořádně vyzkoušeli.
  • Spouštíme individuální kurzy, které si nyní můžete znovu objednávat, a postupně budeme podle rozvolňovacích opatření rozjíždět i běžné kurzy.
  • S otevřením prodejny si opět budete moci vychutnat inspiraci na výstavách v minigalerii a maxigalerii - od pondělí spouštíme Podpultovky VII, přehlídku talentu našich kolegů, a Krásu přírody viděnou očima fotografa a našeho lektora Vaška Křížka.

Pokud ale nemáte možnost k nám zamířit osobně, pořád jsme tady pro vás on-line - rádi zodpovíme všechny dotazy na e-mailu info@fotoskoda.cz či rovnou příslušného oddělení nebo na chatu, který poběží každý všední den od 9:00 do 18:30 a o víkendech od 11 do 18 hodin. V otevíracích hodinách prodejny jsme tady pro vás i na telefonu - můžete nás kontaktovat na čísle 222 929 029.

Těšíme se na viděnou i na slyšenou!

DJI Mavic Air 2 - dron

Časosběrné video s časovým odstupem 8 kB, Až 4K/60p video, Snímky až 48 MP

23 990,-
OLYMPUS diktafon LS-P4 Podcaster Kit

sada diktafonu, nabíjecí Ni-MH baterie, větrného chránítka WJ-2, ministativu a USB kabelu, lze nahrávat ve formátu FLAC, MP3 a WAV, systém TRESMIC

5 490,-
JUPIO Fuji NP-T125

náhradní akumulátor Jupio, pro fotoaparát Fujifilm GFX 50S, kapacita 1300 mAh

1 990,-

Související články

Olympus představuje plánované novinky

Olympus představuje plánované novinky

Letem fotosvětem #26 : O změnách, soutěžích a novinkách

Letem fotosvětem #26 : O změnách, soutěžích a novinkách

5. a 6. července máme otevřeno

5. a 6. července máme otevřeno

Další Fotoslužby

Jedna fotka je málo, koláž akorát

Jedna fotka je málo, koláž akorát

5. a 6. července máme otevřeno

5. a 6. července máme otevřeno

Vaše fotografie, naše radost!

Vaše fotografie, naše radost!

Diskuze

Máme otevřeno a těšíme se na vaši návštěvu!

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím