Žhavé novinky od Canonu poprvé v ČR! | FotoŠkoda
Produktové novinky

Žhavé novinky od Canonu poprvé v ČR!

Termín: 14. 2. 2014
Žhavé novinky od Canonu poprvé v ČR!
13. 2. 2014 | 2 minuty čtení

Včera představil Canon svoje novinky pro letošní jaro a hned zítra budou k vidění ve FotoŠkoda! Kromě toho, že si můžete většinu aktuálně prodávaných produktů vyzkoušet na touch&try stánku Canonu v prvním patře naší prodejny, zítra na tom samém místě najdete od 13:00 do 18:00 i zbrusu nové kompakty, kamery i zrcadlovku!

Jaké novinky uvidíte?

K dispozici bude zbrusu nová zrcadlovka EOS 1200D, první zrcadlovka s EOS průvodcem a neuvěřitelně snadnou konektivitou s tablety nebo smartphony. K ní si rovnou můžete vyzkoušet nový kruhový makroblesk Lite MR-14EX II, ten je ale určený spíše pro pokročilé fotografy, kteří digitální zrcadlovky využívají pro makrofotografování.

PowerShot hned 4x v novém kabátě, Ixus 3x!

Celkem o čtyři nové modely se obohatila produktová řada PowerShot. Prvních z nových modelů této řady, PowerShot SX700 HS, je nejtenčím kompaktem společnosti Canon v dosavadní historii, který zároveň nabízí i 30násobný zoom. Příznivci adrenalinových zážitků ocení zejména odolný a vodotěsný model PowerShot D30. Novinky této řady doplňuje model ze série S, PowerShot S200. Na to, abychom si osahali poslední oznámenou novinku PowerShot
G1 X Mark II
, si budeme muset ještě chvíli počkat. Společnost Canon navíc přichází i se třemi modely řady IXUS, které uživatelům umožní pořizovat vysoce kvalitní fotografie: IXUS 155, IXUS 150 a IXUS 145.

Zajímavá Legria kamera jako bonus!

Velmi netradičním počinem je Legria mini X, nesoucí motto "dostaňte se do záběru filmů, které zní stejně tak dobře, jako vypadají"

Videokamera LEGRIA mini X s Wi-Fi nabízí čistý zvuk v kvalitě CD a široký dynamický rozsah. Jedinečná kombinace ultraširokoúhlého objektivu, vestavěného stojánku a otočného panelu LCD umožní vytvářet filmy, které opravdu zní stejně tak dobře, jako vypadají. Tradičněji pojatá je

Vyvolání Planfilmů

film o velikosti 4“ × 5“, 5“ × 7“ či 8“ × 10“ i větší, vyvolání barevných plan-filmů procesem C-41, vyvolání černobílých a diapozitivních plan-filmů procesem E-6

160,-
Vyvolání černobílých negativů + digitalizace

vyvolání kinofilmů (135) i svitkových filmů (120/220) + následná digitalizace, rychlé a kvalitní zpracování, skenování až do rozlišení 4181 × 6305 px (velikost tisku až 60 × 90 cm)

299,-

Související články

Panasonic uvádí širokorozsahový zoom Lumix S 28-200 mm

Panasonic uvádí širokorozsahový zoom Lumix S 28-200 mm

Nový full frame objektiv SONY FE 24-50 mm pro foto i video

Nový full frame objektiv SONY FE 24-50 mm pro foto i video

Sigma představuje nový teleobjektiv a ultraširoké rybí oko

Sigma představuje nový teleobjektiv a ultraširoké rybí oko

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...