Kupte si techniku na portrét až o 10 % levněji! | FotoŠkoda

Kupte si techniku na portrét až o 10 % levněji!

Termín: 6. 7. - 31. 8. 2020
Kupte si techniku na portrét až o 10 % levněji!
13. 7. 2020 | 2 minuty čtení

Portrét, téma, na které dříve či později narazí každý fotograf. A doba dovolených portrétům přeje dosyta! Proto jsme tématem léta vyhlásili portrét v přirozeném světle a přichystali pro vás články o portrétní fotce nebo 5% a 10% slevy na vybrané produkty, které vám pomohou k perfektnímu portrétu.

Vyfoťte vynikající portrét - s technikou až o 10 % levnější!

Portrét je snad nejrozšířenější fotografickou disciplínou a na dovolených se to rodinnými snímky i romantickými portréty při západu slunce jenom hemží. Právě proto vyhlašujeme léto měsícem portrétu.

Abyste se snáze zorientovali v bohaté nabídce objektivů, fotoaparátů a příslušenství, které vám pomohou vykouzlit ten nejlepší portrétní snímek, přečtěte si tento článek. Do konce srpna pro vás chystáme další články, kde se pěknému portrétu podíváme na zoubek ještě o něco víc.

Spolu s nimi vám přinášíme také slevy na vybrané produkty - objektivy, světla nebo odrazné desky, které vám k perfektnímu snímku pomohou. Pořídit je můžete se slevou 5 a 10 %, tak ji nepropásněte - platí do 31. 8.!

Jak slevu získat?

Sleva se vám automaticky odečte v košíku, jakmile do pole pro zadání slevového kódu či zákaznické karty vložíte příslušný promokód (POR5, nebo POR10), který najdete u produktu.

chci se podívat na všechny produkty v tématu měsíce

Nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme!

Pokud byste potřebovali poradit nebo třeba porovnat rozdíly mezi různými alternativami, pomohou vám naši odborníci na telefonním čísle 222 929 020, na e-mailu fotoaparaty@fotoskoda.cz nebo v chatovacím okně, které najdete vpravo dole na našich stránkách.

Těšíme se na vaše dotazy a přejeme vám dobré světlo!

Vyvolání fotek

vyvolání na fotografický papír Fujicolor DP II, standardní, čtvercové i panoramatické formáty, od rozměru 9 × 13 cm do formátu 30 × 90 cm

8,-
Fotokniha s knižní vazbou

ručně vázaná vazba pro otevření bez záhybů, automatické poskládání fotoknihy do 5 minut, obálka s vaší fotografií

490,-
I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...