Objektiv Fujinon za korunu

Objektiv Fujinon za korunu

Objektiv Fujinon za korunu

Při zakoupení vybraného fotoaparátu Fujifilm (X-A1 či X-M1), získáte objektiv Fujinon za korunu.

K fotoaparátu Fujifilm X-A1 získáte za korunu objektiv Fujinon XC 50–230 mm f/4,5-6,7 OIS a k fotoaparátu Fujifilm X-M1 je objektiv XF 27 mm f/2,8.

 

Fujifilm X-A1

Fujifilm X-A1 je navržen pro ty uživatele, kteří se chtějí oprostit od nedokonalosti kompaktů, ale přitom se nechtějí vzdát kompaktních rozměrů. Oproti modelu X-M1 je vybaven výkonným snímačem a pohotovým procesorem EXR II, které umožňují pořizovat snímky vysoké kvality. APS-C CMOS snímač o rozlišení 16,3 Mpx přináší bohaté barevné tóny, nádherný efekt „bokeh“, větší dynamický rozsah a maximální citlivost až ISO 25 600.

Více o fotoaparátu Fujifilm X-A1

Fujifilm XC 50–230 mm F4,5–6,7 OIS

Širokorozsahový zoomový objektiv Fujifilm XC 50–230 mm F4,5–6,7 OIS podává konzistentně vynikající optický výkon v celém rozsahu zoomu. Optická konstrukce 10/13 (skupin/členů) zahrnuje jeden asférický objektiv a jeden ED člen. Vynikající optický výkon je zajištěn pomocí optické stabilizace obraz při delší ohniskové vzdálenosti i při nízké intenzitě osvětlení. Snížená hmotnost zaostřování objektivu v kombinaci s vysoce přesným krokovým motorem zaručuje vysokorychlostní automatické zaostřování a potlačuje hluk z mechanismu zoomu.

Více informací o objektivu


Fujifilm X-M1

Fujifilm X-M1 představuje třetí prémiový fotoaparát s výměnnými objektivy. Nabízí skvělou ovladatelnost, stylový retro design, výtečnou obrazovou kvalitu a výkonnost cenami ověnčených fotoaparátů FUJIFILM X-Pro1 a X-E1. Disponuje 16 Mpx APS-C snímačem X-Trans CMOS, EXR procesorem II a bajonetem umožňujícím nasazení objektivů řady Fujinon XF a XC.

Více o fotoaparátu Fujifilm X-M1

FUJINON XF 27 mm F2,8

Vysocesvětelný kompaktní objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností, díky němuž získáte snímky se skvělou obrazovou kvalitou napříč celou fotografickou scénu.

Více informací o objektivu

 

Podobné články

FeiyuTech slaví 12 let na trhu - stabilizátory za narozeninovou cenu
FeiyuTech slaví 12 let na trhu - stabilizátory za...

17. 6. - Od založení v roce 2007 se společnost věnuje vývoji a výrobě stabilizačních systému pro natáčení videa a to nejen...

Fujifilm představuje Instax Mini LiPlay - a my jeho recenzi!
Fujifilm představuje Instax Mini LiPlay - a my jeho recenzi!

12. 6. - Fujifilm představuje novinku! Luxusně vypadající, hybridní Instax mini LiPlay nabízí řadu dalších funkcí, které jsme...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací