Soutěžte na našem Instagramu! Září v pohybu | FotoŠkoda
Fotosoutěže

Soutěžte na našem Instagramu. Září bude ve znamení pohybu!

Termín: 1. 9. - 30. 9. 2020
Soutěžte na našem Instagramu. Září bude ve znamení pohybu!
1. 9. 2020 | 3 minuty čtení

Poslední letní měsíc uzavřeme soutěží o parádní cenu. Přidejte svou nejlepší fotografii pohybu a vyhrajte svůj první popruh Peak Design.

Téma na září - pohyb

Fotit pohyb chce dobře zvládnuté základy fotografie, rychlé ostření a spolehlivou techniku. Pokud přidáte špetku sebe sama a zajímavou kompozici, máte vyhráno. Jízdu na kole, extrémní sporty, tanec, ale i trek do hor. To vše chceme tento měsíc vidět pod soutěžním hashtagem.   

Inspirujte se od těch nejlepších

Fotografové, pro které je nejen focení pohybu, ale sport sám, prakticky denním chlebem. Jejich práce je užasnou ukázkou kreativity a fotografického umu.  

  • Jára Sijka - "První video z Kanady... Druhé z Northshore…, třetí… A pak je úplně jasný, jak vzniká ten pocit, že se tam prostě musíš dostat a vyzkoušet to. I když jsi ve skutečnosti na kole v životě neseděl. Čumíš na ty videa na konci zimy na baráku v Revy a přemýšlíš, kde vzít love na kolo..."

​dočíst járův blog

  • Přemysl Vida - "se narodil 11. 11. 1980 na Valašsku. O sobě nám prozradil, že je v první řadě hrdým tátou (@mujzivotseli) a manželem. Dále je reprezentačním trenérem freestyle snowboardingu, běžcem a fotografem. Vystudoval Palackého Univerzitu v Olomouci, obor Aplikované pohybové aktivity. Z pozice jednatele se stará o sportovní areál v Radlicích..."

​Celý rozhovor s Přemkem

Cena pro výherce

Výhrou nemůže být nic jiného, než nejdokonalejší vynález pro fotografy. Znáte to, někdy ten popruh zkrátka chcete z fotoaparátu sundat. Přijde dlouhé šněrování a nesmyslné provlíkání... Toto Peak Design před lety skvěle vyřešil a daroval fotografickému světu popruhy. My hrajeme o nejuniverzálnější z nich, model Peak Design Slide lite. Druhé místo oceníme poukazem na fotoslužby v hodnotě 500 Kč. 

Pravidla soutěže

  • Na svůj profil nahrajte novou fotografie na výše uvedené téma 
  • Pod fotku dejte mezi hashtagy #pohybspeakem
  • Sledujte profily @fotoskodacz & @peakdesignczsk
  • Zúčastnit se můžete s neomezeným počtem fotografií

​Chci soutěžit

Termín soutěže

Fotografie můžete nahrávat pouze prostřednictvím INSTAGRAMU a to v termínu od 1. 9. 2020 do 30. 9. 2020. Soutěž bude vyhlášena repostem na našem instagramovém profilu.  

Tým FotoŠkoda přeje hodně štěstí :)

Foto v úvodu: facebook Járy Sijky

PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek

Lze použít s libovolným popruhem, který má konce i šíři až 12mm, ať už to je nový originální popruh vašeho fotoaparátu nebo starý kožený popruh, který používal váš otec na vysoké škole, Počet kotviček Anchor: 4 kotvičky, Hmotnost: 20g (51g celé balení)

790,-
PEAK DESIGN Cuff BLACK řemínek na zápěstí

Kompatibilní se všemi fotoaparáty, Patentovaný rychloupínací systém kotviček Micro Anchor® – nejrychlejší a nejméně obtěžující a překážející rychloupínací pásek pro fotoaparáty na světě, Nosnost každé kotvičky Micro Anchor™ je 90 kg

990,-
PEAK DESIGN Slide Lite BLACK - popruh

Kompatibilní se všemi fotoaparáty: Lze připojit k poutkům pro popruh jakéhokoliv fotoaparátu nebo ke stativovému závitu pomocí přiložené stativové destičky (kompatibilní se stativovými hlavami typu ARCA), Vynikající stabilita fotoaparátu: Pokud připevníte jednu kotvičku k stativové destičce a druhou k poutku pro popruh na fotoaparátu, docílíte výrazně větší stability fotoaparátu při nošení (viz zde přiložené video), než u systémů využívající pro připevnění popruhu pouze stativový závit., Nejvšestranější: Lze použít jako popruh přes rameno, přes tělo nebo kolem krku.

1 790,-

Související články

Téma měsíce března: Video

Téma měsíce března: Video

Fotografická soutěž na Instagramu - březen bude o videu

Fotografická soutěž na Instagramu - březen bude o videu

Fotografická soutěž na Instagramu - únor plný portétu

Fotografická soutěž na Instagramu - únor plný portétu

Diskuze

Soutěžte na našem Instagramu. Září bude ve znamení pohybu!

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...