Fenomén jménem Lensbaby | FotoŠkoda
Fotokurzy

Fenomén jménem Lensbaby

Termín: 31. 3. 2014
Fenomén jménem Lensbaby
8. 3. 2014 | 4 minuty čtení

Workshop zdarma pro všechny, kteří propadli kreativním a efektovým objektivům. Stačí se jen zaregistrovat a zábavnou formou na workshopu si budete moci vše vyzkoušet.

Objevte novou tvůrčí cestu

  • 31. 3. 2014 | 17:00 – 18:30 | FotoAteliér Centra FotoŠkoda v suterénu

Lensbaby je systém kreativních efektových objektivů, optiky a příslušenství se selektivním zaostřováním. Lensbaby vám poskytne neomezenou kombinaci nástrojů a možností k zachycení právě probíhajících momentů. Vyberte si jeden z objektivů a začněte objevovat novou tvůrčí cestu Lensbaby.

Firma Lensbaby byla založena roku 2004 v Portlandu v americkém státě Oregon dvěma profesionálními fotografy Craigem Strongem a Samem Parduem.

Do poznámky v registraci, prosím, uveďte váš preferovaný bajonet. Canon EOS, Nikon,       OM 4/3, Pentax, Sony, Mikro 4/3, Sony Nex, Samsung NX. Děkujeme.

REGISTRACE je již ukončena!

Proč se zúčastnit workshopu?

Workshop je koncipován tak, aby pro vás byl kompletním průvodcem a skvělým praktickým rádcem při fotografování s výrobky Lensbaby. Workshopem vás provede Marcela Borýsková, která již kouzlu Lensbaby propadla. www.lensbabyfans.com. Max. počet 10 účastníků.

PROGRAM WORKSHOPU

  • Práce s kreativními objektivy v praxi.
  • Tipy a rady a odpovědi na otázky.
  • Produktová prezentace se specialistou Václavem Kárníkem (firma EKG).

Lensbaby v našem e-shopu

Objektiv Composer Pro

Composer Pro nabízí hedvábně měkkou ostrost na kulovém čepu. Má inovovanou kovovou konstrukci a je prvotřídní volbou pro profesionální fotografy. Je kompatibilní s optikou systému Lensbaby Optic Swap a je dodáván buď s optikou Double Glass nebo s optikou Sweet 35. Každá optika poskytne vašemu obrazu jedinečný efekt, ostrý bod Sweet Spot obklopený neostrostí. Dostupný s bajonety pro: Canon EF (EOS), Nikon F, Sony Alpha A / Minolta Maxxum, Pentax K / Samsung GX / Sigma SD, Olympus 4/3.

Composer ProComposer ProComposer Pro

 Makro konvertory Lensbaby

Jste fanouškem makro fotografií? Pak je tu dokonalé řešení právě pro Vás. Květiny, brouci, diamantové prsteny – nic nezůstane v bezpečí před vaším objektivem Lensbaby s nasazeným makro konvertorem! Tato sada makro konvertorů Lensbaby Vám umožní zaostřit cokoliv od 0 do 21 centimetrů (záleží však na kombinaci použitého těla objektivu a optiky). Sada obsahuje jeden konvertor 8 mm a jeden konvertor 16 mm. Oba konvertory je možné použít zároveň a vytvořit tak konvertor 24 mm.

Makro konvertory Lensbaby Makro konvertory Lensbaby Makro konvertory Lensbaby

Optika Soft Focus

Potřebujete do svých fotografií dostat znatelný dotyk jemnosti? Toho hravě dosáhnete s optikou Lensbaby Soft Focus! Jedinečná konstrukce optiky Soft Focus vytváří smetanově jemný obraz vhodný pro fotografování portrétů, květin, krajiny a spousty dalších námětů. Tato optika je navržena tak, aby ve Vašich fotografiích vytvářela pohled, který je rovnoměrně měkký po celém obraze. Měkkost kresby lze navíc regulovat vkládáním magnetických clonových a změkčujících kroužků.

Soft FocusSoft FocusSoft FocusSoft Focus

Objektiv SPARK

Spark od Lensbaby, zábavný a cenově dostupný způsob jak zachytit obrázky pomocí digitálního SLR fotoaparátu a objektivu se selektivním zaostřováním. Jste mladým, začínajícím amatérským fotografem nebo fotografkou a chcete rozšířit své možnosti experimentování a přidat kreativní objektiv do své fotobrašny? Pak je objektiv SPARK stvořený přesně pro Vás. Jde o ideální řešení pro první seznámení se systémem Lensbaby. Tento objektiv umožňuje zachytit přímo na fotoaparátu kreativní obrázky, které mají ostrý bod Sweet spot ohraničený neostrostí. Spark je dodáván s bajonetem pro fotoaparáty Canon a Nikon.

Lensbaby Spark Lensbaby Spark Lensbaby Spark

Vyvolání Planfilmů

film o velikosti 4“ × 5“, 5“ × 7“ či 8“ × 10“ i větší, vyvolání barevných plan-filmů procesem C-41, vyvolání černobílých a diapozitivních plan-filmů procesem E-6

160,-
Vyvolání černobílých negativů + digitalizace

vyvolání kinofilmů (135) i svitkových filmů (120/220) + následná digitalizace, rychlé a kvalitní zpracování, skenování až do rozlišení 4181 × 6305 px (velikost tisku až 60 × 90 cm)

299,-

Související články

Zapomeňte na rohlíčky, nacpěte se skvělým fotoobsahem

Zapomeňte na rohlíčky, nacpěte se skvělým fotoobsahem

Věnujte pod stromeček fotokurz - zážitek na celý život!

Věnujte pod stromeček fotokurz - zážitek na celý život!

Pronajměte si temnou komoru jen pro sebe!

Pronajměte si temnou komoru jen pro sebe!

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...