Fenomén jménem Lensbaby

Fenomén jménem Lensbaby

Fenomén jménem Lensbaby Zobrazit fotografie v galerii ()

Workshop zdarma pro všechny, kteří propadli kreativním a efektovým objektivům. Stačí se jen zaregistrovat a zábavnou formou na workshopu si budete moci vše vyzkoušet.

Objevte novou tvůrčí cestu

  • 31. 3. 2014 | 17:00 – 18:30 | FotoAteliér Centra FotoŠkoda v suterénu

Lensbaby je systém kreativních efektových objektivů, optiky a příslušenství se selektivním zaostřováním. Lensbaby vám poskytne neomezenou kombinaci nástrojů a možností k zachycení právě probíhajících momentů. Vyberte si jeden z objektivů a začněte objevovat novou tvůrčí cestu Lensbaby.

Firma Lensbaby byla založena roku 2004 v Portlandu v americkém státě Oregon dvěma profesionálními fotografy Craigem Strongem a Samem Parduem.

Do poznámky v registraci, prosím, uveďte váš preferovaný bajonet. Canon EOS, Nikon,       OM 4/3, Pentax, Sony, Mikro 4/3, Sony Nex, Samsung NX. Děkujeme.

REGISTRACE je již ukončena!

Proč se zúčastnit workshopu?

Workshop je koncipován tak, aby pro vás byl kompletním průvodcem a skvělým praktickým rádcem při fotografování s výrobky Lensbaby. Workshopem vás provede Marcela Borýsková, která již kouzlu Lensbaby propadla. www.lensbabyfans.com. Max. počet 10 účastníků.

PROGRAM WORKSHOPU

  • Práce s kreativními objektivy v praxi.
  • Tipy a rady a odpovědi na otázky.
  • Produktová prezentace se specialistou Václavem Kárníkem (firma EKG).

Lensbaby v našem e-shopu

Objektiv Composer Pro

Composer Pro nabízí hedvábně měkkou ostrost na kulovém čepu. Má inovovanou kovovou konstrukci a je prvotřídní volbou pro profesionální fotografy. Je kompatibilní s optikou systému Lensbaby Optic Swap a je dodáván buď s optikou Double Glass nebo s optikou Sweet 35. Každá optika poskytne vašemu obrazu jedinečný efekt, ostrý bod Sweet Spot obklopený neostrostí. Dostupný s bajonety pro: Canon EF (EOS), Nikon F, Sony Alpha A / Minolta Maxxum, Pentax K / Samsung GX / Sigma SD, Olympus 4/3.

Composer ProComposer ProComposer Pro

 Makro konvertory Lensbaby

Jste fanouškem makro fotografií? Pak je tu dokonalé řešení právě pro Vás. Květiny, brouci, diamantové prsteny – nic nezůstane v bezpečí před vaším objektivem Lensbaby s nasazeným makro konvertorem! Tato sada makro konvertorů Lensbaby Vám umožní zaostřit cokoliv od 0 do 21 centimetrů (záleží však na kombinaci použitého těla objektivu a optiky). Sada obsahuje jeden konvertor 8 mm a jeden konvertor 16 mm. Oba konvertory je možné použít zároveň a vytvořit tak konvertor 24 mm.

Makro konvertory Lensbaby Makro konvertory Lensbaby Makro konvertory Lensbaby

Optika Soft Focus

Potřebujete do svých fotografií dostat znatelný dotyk jemnosti? Toho hravě dosáhnete s optikou Lensbaby Soft Focus! Jedinečná konstrukce optiky Soft Focus vytváří smetanově jemný obraz vhodný pro fotografování portrétů, květin, krajiny a spousty dalších námětů. Tato optika je navržena tak, aby ve Vašich fotografiích vytvářela pohled, který je rovnoměrně měkký po celém obraze. Měkkost kresby lze navíc regulovat vkládáním magnetických clonových a změkčujících kroužků.

Soft FocusSoft FocusSoft FocusSoft Focus

Objektiv SPARK

Spark od Lensbaby, zábavný a cenově dostupný způsob jak zachytit obrázky pomocí digitálního SLR fotoaparátu a objektivu se selektivním zaostřováním. Jste mladým, začínajícím amatérským fotografem nebo fotografkou a chcete rozšířit své možnosti experimentování a přidat kreativní objektiv do své fotobrašny? Pak je objektiv SPARK stvořený přesně pro Vás. Jde o ideální řešení pro první seznámení se systémem Lensbaby. Tento objektiv umožňuje zachytit přímo na fotoaparátu kreativní obrázky, které mají ostrý bod Sweet spot ohraničený neostrostí. Spark je dodáván s bajonetem pro fotoaparáty Canon a Nikon.

Lensbaby Spark Lensbaby Spark Lensbaby Spark

Líbil se vám článek? Sdílejte jej!

Podobné články

Přijďte na besedy pod záštitou World Press Photo!
Přijďte na besedy pod záštitou World Press Photo!

15. 9. - Společně s World Press Photo jsme pro vás připravili další dvě besedy. Věříme, že budou pro vás stejně jako pro nás...

Jak se dnes tiskne - 5. díl | FotoPotisky a kalendáře mohou být cool
Jak se dnes tiskne - 5. díl | FotoPotisky a kalendáře...

12. 9. - Trička s fotkou? Hrnečky s fotkou? Trochu trapné, říkala jsem si… Fakt dlouhou dobu jsem si myslela, že to je strašný...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace