Vážně nevážně světem vážek s Martinem Pustelníkem

Vážně nevážně světem vážek s Martinem Pustelníkem

Vážně nevážně světem vážek s Martinem Pustelníkem

Přijďte na besedu, kde se s vámi o zkušenosti, jak zachytit nezbednou vážku, podělí fotograf Martin Pustelník. Nezůstane se pouze u mnohonásobného zvětšení, dozvíte se také, s jakou fototechnikou a příslušenstvím vyrazit na makrofotografii. Beseda ZDARMA se uskuteční 17:00 – 19:30 v Langhans kavárně Člověka v tísni vchod z oddělení bazaru Centra FotoŠkoda.

Příroda ze všech úhlů pohledu

Přestože Martin fotografuje přírodu ze všech úhlů pohledu, specializuje se na makrofotografii. Jeho hlavním objektem zájmu jsou vážky. Přijďte si poslechnout jak se čeká na okamžik, kdy se záběr, místo a čas protnou v tom správném okamžiku. Jak svítit, které objektivy a další fototechniku používat.

Beseda s fotografem Martinem Pustelníkem

  • Beseda s projekcí fotografií 17:00 – 19:30 v Langhans kavárně Člověka v tísni.
  • V technické části programu se v centru dění ocitne nově představený kruhový blesk Canon MR14EX II. A to nejen v "projekční", ale i fyzické podobě, připraven pro návštěvníky k vyzkoušení. Technické informace doplní specialista Pavel Šerý z Canon CZ.
  • Profesionální objektivy Canon: EF 35 mm f/1.4L USM, 50 mm f/1.4 USM, 85 mm f/1.2L II USM,EF 100 mm f/2.8L Macro IS USM a EF 180 mm f/3.5L Macro USM
  • Digitální zrcadlovky EOS: 100D, 700D, 70D, 7D, 6D, 5DMkIII, EOS-1DX
  • Max. počet účastníků 40.
  • Pro účastníky zajímavá produktová nabídka.

REGISTRACE je již ukončena!

Fotím vše, co se v trávě hýbe

Martin Pustelník fotograf přírody nejraději fotí makro v ranním čase dlouhých stínů, kdy světlo kreslí teplými barvami. Klade důraz na wildlife makrofotografii, tzn. nulový zásah do předmětu v popředí (vážka) a minimální zásah do všeho kolem. Vše, od světla, expozice až po barvy hledá přímo na scéně/v přírodě, tak aby v PC udělal jen základní úpravy jako křivky, WB atd. Nejraději využívá přirozeného světla, pro doplňkové světlo sahá k blesku či odrazné desce.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací