Aktuality z fotosvětaFotoŠkoda FestFotoŠkoda WEEKAktuality z fotosvěta,FotoŠkoda Fest,FotoŠkoda WEEK

Podzimní FotoŠkoda WEEK je za námi, těšíme se na vás na jaře!

| 3 minuty čtení

FotoŠkoda WEEK je za námi a nás nesmírně těší, že jste se s námi podíleli na utváření i tohoto on-line festivalu! Společně jsme se setkávali alespoň v diskusích pod streamovanými besedami, fototipy a produktovými prezentacemi a pevně věříme, že jste nasbírali spoustu inspirace pro svou vlastní tvorbu. Na jaro chystáme tradiční podobu festivalu, FotoŠkoda Fest, a pevně doufáme, že se s vámi v termínu 31. 5. - 6. 6. 2021 uvidíme osobně!

Zábava a láska k fotografie on-line

On-line týden plný videí a fotoinspirace skončil a jsme moc rádi, že jste ho utvářeli spolu s námi! Ačkoliv jsme se nemohli vidět osobně, setkávali jsme se v diskusích pod streamy na YouTube a na Facebooku a doufáme, že jsme spolu s našimi hosty odpověděli na všechno, co vás zajímalo. Pokud by vás ještě cokoliv napadlo a my budeme znát odpověď, rádi vám ji prozradíme - stačí nám napsat na e-mail, chat nebo Facebook. :)

Během celého týdne jste se mohli těšit na besedy s Jakubem Freyem, Františkem Ortmannem, Martinou Kaufmannovou, Petrem Hrickem, Ondřejem Prosickým, Petrem Horkým, Davidem Gaberle a Matoušem Vinšem, produktové prezentace, kterými vás provedl Luděk Bouška a zástupci jednotlivých značek a také na fototipy, v nichž vám Luděk s Michalem Houdkem přiblížili různé fotografické žánry a jejich specifika.

Všechna videa hezky pohromadě najdete na této stránce. Kromě toho jsme pro vás připravili také rozhovory u nás na blogu, v nichž jsme vyzpovídali další inspirativní osobnosti ze světa fotografie.

chci zhlédnout všechna videa     zajímají mě rozhovory na blogu

Během WEEKu jsme pro vás připravili řadu akčních nabídek, které vás, jak pevně doufáme, potěšily. :) Ačkoliv už některé skončily, jiné platí dál, tak se mrkněte na náš blog, třeba tam najdete právě tu, která je jak šitá na míru pro vás.

chci znát aktuální akční nabídky

Soutěž na Instagramu stále běží

Chcete si zasoutěžit o 3 000 Kč na novou fototechniku? Až do konce listopadu můžete! Na našem Instagramu totiž běží soutěž, kterou jsme spustili zároveň s WEEKem, ale své snímky podzimních krás do ní můžete stále ještě posílat. Veškeré informace najdete tady.

chci soutěžit!

Na viděnou na jaře!

Věříme, že se celková situace během příštího roku uklidní, takže už začínáme připravovat další festival, tentokrát už ale doufáme, že se s vámi setkáme tváří v tvář! Jarní FotoŠkoda Fest s více než 150 přednáškami, workshopy, produktovými prezentacemi na prodejně a zajímavými náměty a nápady jiskřící atmosférou v paláci Langhans chystáme na týden od 31. 5. do 6. 6. 2021, tak si toto datum zapište do kalendářů, ať se můžeme těšit na co nejvíc z vás!

SONY CyberShot DSC-RX100 VA

4K video a DRAM paměť, Nejrychlejší sériové snímání na světě - 24 snímků za vteřinu v plném rozlišení 20,1 Mpx, 20,1Mpx 1,0" Exmor RS CMOS

21 990,-
CANON EOS 90D
CANON EOS 90D tělo

32.5 Mpx APS-C CMOS snímač a DIGIC 8 procesor, Dual Pixel AF s detekcí obličeje a 45 křížovými body, 4K UHD/30p a 1080p full HD se snímkonavíc frekvencí až 120p/ BEZ CROPU

31 990,-
CANON EOS RP
CANON EOS RP + adaptér EF-EOS R

54 mm bajonet Canon EOS RF, na který s adatérem nasadíte všechny objektivy typu EF i EF-S, 26,2 Mpx snímač velikosti FF, Výkonný procesor DIGIC 8

33 990,-

Související články

Létání s drony: Vše, co potřebujete znát, na jednom místě

Létání s drony: Vše, co potřebujete znát, na jednom místě

Analog žije! Vplujte do jeho světa v našem seriálu

Analog žije! Vplujte do jeho světa v našem seriálu

Letem fotosvětem #1 : Josef Koudelka a David Bowie

Letem fotosvětem #1 : Josef Koudelka a David Bowie

Další FotoŠkoda Fest

FotoŠkoda week: Vychutnejte si fotoinspiraci a videozábavu!

FotoŠkoda week: Vychutnejte si fotoinspiraci a videozábavu!

Místo podzimního FotoŠkoda Festu bude FotoŠkoda WEEK

Místo podzimního FotoŠkoda Festu bude FotoŠkoda WEEK

Uvidíme se na podzimním FotoŠkoda Festu!

Uvidíme se na podzimním FotoŠkoda Festu!

Další FotoŠkoda WEEK

Tereza Linhartová: Zpět k základům podnikání

Tereza Linhartová: Zpět k základům podnikání

Bohuslav Hybrant: Ke glamour a aktu jsem se dostal vlastně náhodou

Bohuslav Hybrant: Ke glamour a aktu jsem se dostal...

Richard Dömös: Práca fotografa je mojím koníčkom

Richard Dömös: Práca fotografa je mojím koníčkom

Diskuze

Podzimní FotoŠkoda WEEK je za námi, těšíme se na vás na jaře!

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím