Netradiční pohled do mikro - makro světa

Netradiční pohled do mikro - makro světa

Netradiční pohled do mikro - makro světa

Zaregistrujte se na jedinečnou besedu věnovanou krásám mikro - makro fotografie. Svět těch nejmenších detailů a mikrostruktur vám představí vědec a fotograf Petr Jan Juračka. Beseda ZDARMA se uskuteční 17:00 – 19:30 v Langhans kavárně Člověka v tísni vchod z oddělení bazaru Centra FotoŠkoda.

Beseda s fotografem a vědcem Petrem Janem Juračkou

REGISTRACE je již ukončena!

Věnujme se mikro-makro krásám

Petr Jan Juračka je vědeckým pracovníkem na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde se mj. zabývá vědeckou fotografií. Velká část jeho práce tak spočívá v zachycování těch nejjemnějších detailů živočichů, které fotografuje pomocí metod klasické makro i mikrofotografie. V první polovině besedy seznámí účastníky s některými postřehy ze světa makro i mikrosvěta, v druhé pak předvede základní techniky práce se světlem a skládanou fotografií (focus stacking), s živým výstupem na projektor. Poukáže rovněž na možnosti a praktické ukázky využití blesků Nikon. V případě zájmu rád ukáže, jaký je rozdíl mezi klasickou mikrofotografií se světelným mikroskopem, a rastrovací elektronovou a fluorescenční mikrofotografií.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací