Fragmenty metropole od Romana Vondrouše v Czech Photo Centre | FotoŠkoda
VýstavyVidea

Fragmenty metropole od Romana Vondrouše v Czech Photo Centre

Termín: 18. 1. - 28. 2. 2021
Fragmenty metropole od Romana Vondrouše v Czech Photo Centre
1. 2. 2021 | 2 minuty čtení

V Czech Photo Centre až do 28. 2. visí výstava Fragmenty metropole od Romana Vondrouše, která ukazuje detaily a neobvyklé situace vylidněné Prahy i portréty ze stanice metra na Vyšehradě. Vernisáž výstavy proběhla on-line, výstava bude přístupná po uvolnění vládních opatření.

Praha očima Romana Vondrouše

Pardubický rodák Roman Vondrouš má výjimečný cit pro barvu a detail, na které se zaměřoval při tvorbě tohoto výstavního souboru. Ten sestává ze dvou částí a zobrazuje vylidněné hlavní město v detailech a neobvyklých situacích a také cestující v metru ve stanici Vyšehrad v paprscích zapadajícího slunce.

Tato výstava navazuje na soubor Fragmenty metropole, který byl v roce 2010 oceněn stipendiem pražského primátora v soutěži Czech Press Photo.

Roman Vondrouš (* 1975) absolvoval magisterský program na ITF v Opavě, kde nyní studuje jako doktorand. Řadu let působí jako fotoreportér u České tiskové kanceláře a obdržel řadu ocenění včetně první ceny v kategorii Sport v soutěži World Press Photo 2013 či několikanásobného ocenění v soutěži Czech Press Photo.

V pondělí 18. ledna proběhla on-line vernisáž a představení snímků, výstavu bude možné navštívit, jakmile to vládní nařízení umožní. Bude trvat do 28. 2.

AGFAPHOTO Realikids Cam 2 růžový

12Mpx fotografie, videa v HD kvalitě (1080 × 720 px), 3,5“ displej

1 190,-
SONY Alpha A7 III
SONY Alpha A7 III

full frame 24 Mpx snímač, až 10 sn./s. při sekvenčním snímání s bufferem až na 177 JPEG snímků, XAVC S 4k video, 100 Mbps 8-bit 4:2:0 - interní nahrávání, přes HDMI výstup 8-bit 4:2:2, 120 FPS FHD

39 990,-
AGFAPHOTO Realikids Cam 2 modrý

12Mpx fotografie, videa v HD kvalitě (1080 × 720 px), 3,5“ displej

1 190,-

Související články

Soutěž FOTOSTART: 9. ročník - vítězné práce

Soutěž FOTOSTART: 9. ročník - vítězné práce

400 ASA: Paměť světla

400 ASA: Paměť světla

Leica Gallery Prague: Lukáš Dvořák XIII

Leica Gallery Prague: Lukáš Dvořák XIII

Další Videa

Fotoškola - začínáme s focením přírody

Fotoškola - začínáme s focením přírody

Téma měsíce září: Zvířata

Téma měsíce září: Zvířata

Fotoškola - zkratky na objektivech Panasonic

Fotoškola - zkratky na objektivech Panasonic

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...