FotosoutěžeFotosoutěže

Soutěžte s časopisem lidé&HORY a vyhrajte fotoaparát a další ceny!

Termín: 17. 2. - 30. 6. 2021
Soutěžte s časopisem lidé&HORY a vyhrajte fotoaparát a další ceny!
| 4 minuty čtení

Máte rádi hory a rádi je fotíte? Zúročte svou zálibu ve fotosoutěži lidé&HORY a vyhrajte jednu ze zajímavých cen, z nichž některé do soutěže jakožto partner věnovalo Centrum FotoŠkoda. Soutěžit můžete ve dvou kategoriích až do 30. června 2021.

Zachyťte hory a vyhrajte fotoaparát a další ceny

Hory jsou váš druhý domov? Zachyťte jejich krásu a přihlašte své fotografie do soutěže. Časopis Lidé&Hory vyhlašuje půlroční fotosoutěž, které se mohou zúčastnit jeho předplatitelé, odběratelé a čtenáři. Partnerem soutěže je Centrum FotoŠkoda, které do soutěže věnuje některé z cen.

V jakých kategoriích se soutěží?

Projděte své archivy, nebo vytvořte zcela nové snímky na témata Krása hor a horské krajiny nebo Člověk v horách.

Jaké jsou podmínky soutěže?

 • Soutěže se mohou zúčastnit jak amatérští, tak profesionální fotografové z České republiky a ze Slovenska.
 • Poslat můžete maximálně 3 snímky.
 • Snímky mohou být barevné i černobílé a je třeba je zaslat jak ve fyzické (formát 18 x 14 cm / 24 x 30 cm), tak v elektronické podobě (formát JPG / TIFF).
 • Tištěné snímky zasílejte na adresu Lidé&Hory, s.r.o., Štefánikova 63, 150 00 Praha 5 a na obálku napište Fotosoutěž lidé&HORY. Snímky v elektronické podobě (stejné jako tištěné) o velikosti nejméně 1,5 MB zasílejte na e-mail fotosoutez@lideahory.cz. V obou případech u fotografií uveďte své jméno, telefonní číslo, e-mail a názvy snímků.
 • Zasláním snímků do soutěže účastník potvrzuje, že je autorem dodané fotografie, autorská práva poskytne i vydavateli časopisu.
 • Vydavatel časopisu potvrzuje, že fotografie vybrané ke zveřejnění na stránkách lidé&HORY budou po zveřejnění honorovány.
 • Uzávěrka soutěže je 30. 6. 2021.

Jak a kdy budou vybráni vítězové a vyhlášeny výsledky?

Jednotlivé oceněné snímky vybere odborná porota složená ze zástupců redakce časopisu lidé&HORY a zástupců společnosti FotoŠkoda nejpozději do 15. července 2021. Výsledky budou vyhlášené nejpozději do 30. července a najdete je jak v časopise lidé&HORY č. 4/2021, tak na webových stránkách a Facebooku časopisu.

Co můžu vyhrát?

Celkem bude vybráno 10 nejlepších snímků, jejichž autoři si mezi sebou rozdělí tyto ceny:

 • Za 1. místo obdrží autor vyhodnoceného snímku od parnera fotosoutěže FotoŠkoda fotoaparát Olympus Stylus TG-6.
 • Za 2. místo obdrží autor snímku poukázky na fotografické služby FotoŠkoda v hodnotě 3000 Kč.
 • Za 3. místo obdrží autor snímku poukázky na fotografické služby FotoŠkoda v hodnotě 1500 Kč.
 • Za 4. a 5. místo obdrží autoři členství v ALPENVEREIN.CZ 2022 a permanentku na Mezinárodní festival alpinismu Praha 2021.
 • Za 6. až 8. místo obdrží autoři celoroční předplatné časopisu lidé&HORY a permanentku na Mezinárodní festival alpinismu Praha 2021.
 • Za 9. a 10. místo obdrží autoři celoroční předplatné časopisu Turista a permanentku na Mezinárodní festival alpinismu Praha 2021.

Pokud hledáte inspiraci na to, jak přistupovat k focení na horách, abyste dosáhli neotřelých a zajímavých výsledků, můžete ji najít třeba v článku 6 tipů, jak fotit na horách nebo 10 tipů na focení na horách, a pokud váháte nad správnou technikou, zkuste článek Jak vybrat nejlepší techniku na focení krajiny. S kompozicí vám pomůže náš kompoziční seriál.

OLYMPUS Stylus TG-6
OLYMPUS Stylus TG-6 černý

velmi odolný: vodotěsný do hloubky 15 m, prachotěsný, nárazuvzdorný do 2.1 m, tlakuvzdorný do 100 kg, mrazuvzdorný do -10°C, 12,7 Mpx CMOS snímač o velikosti 1/2.33'', světelný, f/2,0-4,9, objektiv s 4x optickým zoomem

9 990,-
OLYMPUS TG-6 OWD Kit - černý

velmi odolný: vodotěsný do hloubky 15 m (45 m), prachotěsný, nárazuvzdorný do 2.1 m, tlakuvzdorný do 100 kg, mrazuvzdorný do -10°C, 12,7 Mpx CMOS snímač o velikosti 1/2.33'', světelný, f/2,0-4,9, objektiv s 4x optickým zoomem

19 990,-

Související články

Kevin V. Ton získal hlavní cenu Prahy fotografické 2021

Kevin V. Ton získal hlavní cenu Prahy fotografické 2021

Červnová soutěž na instagramu bude plná emocí

Červnová soutěž na instagramu bude plná emocí

V květnu soutěžíme na Instagramu s fotkou zvířat

V květnu soutěžíme na Instagramu s fotkou zvířat

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím