Soutěžte s časopisem lidé&HORY a vyhrajte fotoaparát a další ceny! | FotoŠkoda
Fotosoutěže

Soutěžte s časopisem lidé&HORY a vyhrajte fotoaparát a další ceny!

Termín: 17. 2. - 30. 6. 2021
Soutěžte s časopisem lidé&HORY a vyhrajte fotoaparát a další ceny!
17. 2. 2021 | 4 minuty čtení

Máte rádi hory a rádi je fotíte? Zúročte svou zálibu ve fotosoutěži lidé&HORY a vyhrajte jednu ze zajímavých cen, z nichž některé do soutěže jakožto partner věnovalo Centrum FotoŠkoda. Soutěžit můžete ve dvou kategoriích až do 30. června 2021.

Zachyťte hory a vyhrajte fotoaparát a další ceny

Hory jsou váš druhý domov? Zachyťte jejich krásu a přihlašte své fotografie do soutěže. Časopis Lidé&Hory vyhlašuje půlroční fotosoutěž, které se mohou zúčastnit jeho předplatitelé, odběratelé a čtenáři. Partnerem soutěže je Centrum FotoŠkoda, které do soutěže věnuje některé z cen.

V jakých kategoriích se soutěží?

Projděte své archivy, nebo vytvořte zcela nové snímky na témata Krása hor a horské krajiny nebo Člověk v horách.

Jaké jsou podmínky soutěže?

 • Soutěže se mohou zúčastnit jak amatérští, tak profesionální fotografové z České republiky a ze Slovenska.
 • Poslat můžete maximálně 3 snímky.
 • Snímky mohou být barevné i černobílé a je třeba je zaslat jak ve fyzické (formát 18 x 14 cm / 24 x 30 cm), tak v elektronické podobě (formát JPG / TIFF).
 • Tištěné snímky zasílejte na adresu Lidé&Hory, s.r.o., Štefánikova 63, 150 00 Praha 5 a na obálku napište Fotosoutěž lidé&HORY. Snímky v elektronické podobě (stejné jako tištěné) o velikosti nejméně 1,5 MB zasílejte na e-mail fotosoutez@lideahory.cz. V obou případech u fotografií uveďte své jméno, telefonní číslo, e-mail a názvy snímků.
 • Zasláním snímků do soutěže účastník potvrzuje, že je autorem dodané fotografie, autorská práva poskytne i vydavateli časopisu.
 • Vydavatel časopisu potvrzuje, že fotografie vybrané ke zveřejnění na stránkách lidé&HORY budou po zveřejnění honorovány.
 • Uzávěrka soutěže je 30. 6. 2021.

Jak a kdy budou vybráni vítězové a vyhlášeny výsledky?

Jednotlivé oceněné snímky vybere odborná porota složená ze zástupců redakce časopisu lidé&HORY a zástupců společnosti FotoŠkoda nejpozději do 15. července 2021. Výsledky budou vyhlášené nejpozději do 30. července a najdete je jak v časopise lidé&HORY č. 4/2021, tak na webových stránkách a Facebooku časopisu.

Co můžu vyhrát?

Celkem bude vybráno 10 nejlepších snímků, jejichž autoři si mezi sebou rozdělí tyto ceny:

 • Za 1. místo obdrží autor vyhodnoceného snímku od parnera fotosoutěže FotoŠkoda fotoaparát Olympus Stylus TG-6.
 • Za 2. místo obdrží autor snímku poukázky na fotografické služby FotoŠkoda v hodnotě 3000 Kč.
 • Za 3. místo obdrží autor snímku poukázky na fotografické služby FotoŠkoda v hodnotě 1500 Kč.
 • Za 4. a 5. místo obdrží autoři členství v ALPENVEREIN.CZ 2022 a permanentku na Mezinárodní festival alpinismu Praha 2021.
 • Za 6. až 8. místo obdrží autoři celoroční předplatné časopisu lidé&HORY a permanentku na Mezinárodní festival alpinismu Praha 2021.
 • Za 9. a 10. místo obdrží autoři celoroční předplatné časopisu Turista a permanentku na Mezinárodní festival alpinismu Praha 2021.

Pokud hledáte inspiraci na to, jak přistupovat k focení na horách, abyste dosáhli neotřelých a zajímavých výsledků, můžete ji najít třeba v článku 6 tipů, jak fotit na horách nebo 10 tipů na focení na horách, a pokud váháte nad správnou technikou, zkuste článek Jak vybrat nejlepší techniku na focení krajiny. S kompozicí vám pomůže náš kompoziční seriál.

OLYMPUS Stylus TG-6
OLYMPUS Stylus TG-6 černý

velmi odolný: vodotěsný do hloubky 15 m, prachotěsný, nárazuvzdorný do 2.1 m, tlakuvzdorný do 100 kg, mrazuvzdorný do -10°C, 12,7 Mpx CMOS snímač o velikosti 1/2.33'', světelný, f/2,0-4,9, objektiv s 4x optickým zoomem

11 490,-
OLYMPUS TG-6 OWD Kit - černý

velmi odolný: vodotěsný do hloubky 15 m (45 m), prachotěsný, nárazuvzdorný do 2.1 m, tlakuvzdorný do 100 kg, mrazuvzdorný do -10°C, 12,7 Mpx CMOS snímač o velikosti 1/2.33'', světelný, f/2,0-4,9, objektiv s 4x optickým zoomem

19 990,-

Související články

Květnová zkrácená soutěž na instagramu o vstupy na FotoŠkoda FEST

Květnová zkrácená soutěž na instagramu o vstupy na...

World Press Photo 2022: Vítězné snímky ukazují důsledky kolonizace

World Press Photo 2022: Vítězné snímky ukazují důsledky...

Konečně je tu jaro! Zahrajte si s námi na Instagramu

Konečně je tu jaro! Zahrajte si s námi na Instagramu

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...