Vytvořte si ateliér na cestách - se stativy Manfrotto MS0490 | FotoŠkoda
Produktové novinky

Vytvořte si ateliér na cestách - se stativy Manfrotto MS0490

26. 2. 2021 | 2 minuty čtení

Skvělé světelné i zvukové podmínky kdykoliv a kdekoliv? S novými světelnými stativy Manfrotto MS0490 ano! Variabilní ultralehké a kompaktní kousky z karbonu, nebo hliníku vám vytvoří malý ateliér či nahrávací studio kdekoliv na cestách - můžete na ně totiž připnout mikrofon, blesky, LED světla i další studiové příslušenství.

Multifunkční stativ na světlo i mikrofon

Natáčení nebo focení v terénu a přitom perfektní světelné podmínky či dokonalý zvuk úplně kdykoliv. S novými světelnými stativy Manfrotto MS0490, které u nás najdete v karbonové a hliníkové variantě, to není žádný problém. Ba co víc, díky extrémní skladnosti a nízké hmotnosti si takový malý ateliér či nahrávací studio můžete vytvořit třeba na vrcholku hory.

Karbonová varianta totiž váží pouhých 750 g a je tak vůbec nejlehčím světelným stativem od značky Manfrotto, hliníková 1 kilogram, stativ vysunete takřka do dvou metrů a ve složeném stavu 51 cm u karbonové verze a 49 cm u hliníkové verze ho bez problémů uložíte na místo klasického stativu. S nosností 1,5 kg unese nejen blesk či LED světlo potřebné k osvětlení, ale i těžší zařízení.

Stativ má vyjímatelnou středovou tyč, kterou můžete použít s mikrofonem na nahrávání zvuku, a díky vyrovnávací noze ho můžete využít v jakémkoli terénu. Ačkoliv je stativ sám o sobě velmi stabilní, na háček můžete zavěsit zátěž pro ještě větší stabilitu.

Extrémně kompaktní, velmi stabilní a ultralehké světelné stativy Manfrotto vám tak zajistí perfektní natáčecí podmínky v jakémkoli prostředí.

  • italská kvalita
  • 5/8" čep na 3/8" závit a odnímatelný 1/4" adaptér pro upevnění rozmanitého příslušenství
  • vyjímatelná středová tyč

chci karbonovou verzi     chci hliníkovou verzi

Související články

Nová generace Rollei stativů zvládne náročné podmínky i zátěž

Nová generace Rollei stativů zvládne náročné podmínky i...

Canon představuje EOS R7, R10 a nové objektivy

Canon představuje EOS R7, R10 a nové objektivy

Panasonic LEICA 9 mm f/1,7: Široký záběr pro filmaře i fotografy

Panasonic LEICA 9 mm f/1,7: Široký záběr pro filmaře i...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...