Aktuality z fotosvětaAktuality z fotosvěta

FotoŠkoda získává prestižní ocenění Czech Superbrands 2021

| 4 minuty čtení

Milí zákazníci, dostalo se nám nesmírné cti, o kterou se s vámi chceme podělit. Získali jsme totiž prestižní mezinárodní ocenění Czech Superbrands 2021, které vyzdvihuje silné značky se skvělou pověstí a hodnotami, které se mohou pyšnit osobním vztahem, který k ní mají jejich zákazníci. Chtěli bychom vám proto také poděkovat za vaši přízeň.

FotoŠkoda mezi nejlepšími z nejlepších

Centru FotoŠkoda se dostalo nesmírné cti - získalo prestižní ocenění v programu obchodních značek Czech Superbrands 2021, který vyzdvihuje značky se skvělou pověstí a významnými hodnotami. Stalo se tak již podruhé, poprvé jsme se z tohoto ocenění mohli radovat v roce 2016. Znamená pro nás také velký závazek, protože je spojované s výjimečnou pozicí značky na trhu, k níž mají zákazníci osobní vztah.

Projekt Superbrands byl založen ve Velké Británii, nyní však má mezinárodní přesah a posuzuje značky na trzích v téměř 90 státech na pěti kontinentech. Udělení ocenění předchází několikakolové výběrové řízení a při nominacích se vychází z databáze registrovaných obchodních značek, které jí poskytne Úřad průmyslového vlastnictví. Jeden z klíčových prvků je pak spotřebitelský průzkum, na jehož základě se sestaví seznam semifinalistů. Následně ke slovu přijde odborná komise, která uděluje titul.

Program Superbrands v České republice najdeme od roku 2013.

Nejdůležitějším cílem organizace Superbrands je nejen vzdát hold nejúspěšnějším značkám v oblasti brandingu, ale také uvést do středu pozornosti spotřebitelů a odborné veřejnosti mimořádně silné značky působící na českém trhu a prezentovat příklady hodné následování pro účastníky trhu, kteří by se rádi rozvíjeli a inspirovali od nejlepších.

Děkujeme vám za veškerou přízeň, kterou jste nám dosud věnovali, a i nadále se budeme snažit maximálně plnit vaše přání.

FotoŠkoda získává oceněné Czech Superbrands 2021

Oslava 30 let firmy

V loňském roce jsme také oslavili 30 let založení firmy. Celý náš příběh od založení v divokých devadesátkách přes první zkušenosti s digitální technikou, vzpomínky na původní prodejnu i přesun do nynějšího krásného sídla fotografie v Paláci Langhans, zahájení webu a e-shopu a vývoj inovativních technologií, zkoumání pokladů v bazaru nebo jedinečném Leica Boutique, nahlédnutí pod pokličku profesionálních fotoslužeb a možnosti načerpávání inspirace na besedách, workshopech a festivalu FotoŠkoda FEST až po vize do budoucna najdete ve speciálním čísle časopisu FotoVideo, kde je mu věnovaných celých 50 stran, a jehož výtisk vám rádi věnujeme. Máte-li o něj zájem, napište nám prosím na e-mail knihy@fotoskoda.cz.

Kulaté výročí letos slaví také Palác Langhans, který poskytuje zázemí fotografii již 140 let. Právě zde, v impozantním prostoru prodchnutém historií se před deseti lety z Centra FotoŠkoda stala rodinná firma, když se ke kormidlu vedle Milana Škody dostávají i jeho synové Martin a Štěpán. O historii firmy a dalších oceněních se dočtete také tady.

FotoŠkoda získává oceněné Czech Superbrands 2021

CANON EOS R5
CANON EOS R5

Nově navržený snímač CMOS, 5 osá stabilizace obrazu ve fotoaparátu s výkonem až 7 EV, Nepřetržité snímání 20 snímků / s

122 990,-
CANON EOS 90D
CANON EOS 90D tělo

32.5 Mpx APS-C CMOS snímač a DIGIC 8 procesor, Dual Pixel AF s detekcí obličeje a 45 křížovými body, 4K UHD/30p a 1080p full HD se snímkonavíc frekvencí až 120p/ BEZ CROPU

28 990,-
SONY Alpha A7 III
SONY Alpha A7 III tělo

full frame 24 Mpx snímač, až 10 sn./s. při sekvenčním snímání s bufferem až na 177 JPEG snímků, XAVC S 4k video, 100 Mbps 8-bit 4:2:0 - interní nahrávání, přes HDMI výstup 8-bit 4:2:2, 120 FPS FHD

53 990,-

Související články

Jednorázové foťáky Lomography: Jednoduchost a kreativita

Jednorázové foťáky Lomography: Jednoduchost a kreativita

Letem fotosvětem #24 : Veselý Polaroid Keith Haringa

Letem fotosvětem #24 : Veselý Polaroid Keith Haringa

První mobilní telefon Leica - Leitz Phone 1

První mobilní telefon Leica - Leitz Phone 1

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím