Fotograf Bohumil Eichler a Olympus OM-D | FotoŠkoda

Fotograf Bohumil Eichler a Olympus OM-D

Termín: 7. 4. 2014
Fotograf Bohumil Eichler a Olympus OM-D
1. 4. 2014 | 2 minuty čtení

Již s sebou nemusíte vláčet těžkou zrcadlovku, abyste dosáhli profesionálních výsledků. O své zkušenosti s Olympusem se s vámi podělí profesionální fotograf Bohumil Eichler. Beseda ZDARMA proběhne v Langhans kavárně Člověka v tísni vchod z oddělení bazaru Centra FotoŠkoda.

Profesionální fotografie s Olympus OM-D

Bohumil Eichler je členem Asociace Profesionálních Fotografů a zároveň členem mezinárodní organizace QEP (Qualified European Photographer). Na praktických ukázkách - fotografiích, vám ukáže řadu situací, scén a záběrů, dokazujících profesionální výsledky vysoce kompaktního systému Olympus OM-D.

REGISTRACE je již ukončena!


Krajina Bohumila Eichlera

Fotografovat krajinu je pro mne relaxace a adrenalinový sport současně. Není jednoduché dostat se na správné místo v nejvhodnější okamžik s objemnou výbavou, z ní vybrat nejlepší sestavu pro odvíjející se scénu a tu zachytit v různých kombinacích. Potom nastává čas relaxace kdy se kochám měnící se atmosférou a čekám, jestli přijde ještě příhodnější okamžik.

Program besedy:

V akci žhavá novinka Olympus OM-D E-M10 s objektivem M.ZUIKO DIGITAL 25 mm F1.8 a nejmenším základním zoom objektivem na trhu M.ZUIKO DIGITAL ED 14-42 mm EZ. Dále špičkový systémový fotoaparát s dokonalou ergonomií OM-D E-M1.

  • 17:00 – 19:30 v Langhans kavárně Člověka v tísni
  • Projekce fotografií profesionálního fotografa Bohumila Eichlera.
  • Diskuze na téma bezzrcadlovka vs. zrcadlovka.
  • Prezentace fotoaparátů značky Olympus.

FUJIFILM TS 12x28

Dalekohled o zvětšení 12x, které díky stabilizátoru udržíte i z ruky, Výdrž baterie stabilizátoru až 12 hodin, Voděodolné, odolné proti zamlžení

17 990,-
MANFROTTO MOVE Quick release system - Základna

360° QR základna, která se volně pohybuje v libovolném směru, Systém X LOCK pro zajištění maximální tuhosti spojení, Plná kompatibilita díky univerzálnímu 3/8'' závitu

2 350,-
VFFOTO magnetický UV NANO PRO filtr 72 mm

Magnetický filtr 72 mm, 16 antireflexních vrstev, Výška rámečku 4 mm

1 495,-
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...