Svatební fotokniha: Jedinečný příběh v jedinečném provedení | FotoŠkoda
FotoslužbyFototipy

Svatební fotokniha: Váš příběh v jedinečném provedení

Svatební fotokniha: Váš příběh v jedinečném provedení
16. 7. 2021 | 6 minut čtení

Svatba je významným okamžikem a vzpomínky na ni si zaslouží tu nejlepší péči. Fotoknihy vážeme ručně, v lay flat vazbě a snímky vyvoláváme na fotografický papír, takže se můžete těšit na kvalitu, z níž se budou moci radovat i vaše děti a vnoučata. Vytvořte si svůj knižní originál, o vaše šťastné zážitky se s potěšením postaráme.

Váš svatební příběh v knize

Nastal den D. Právě si berete svého partnera, který vám bude oporou po zbytek života. Den plný překrásných vzpomínek, které zaznamenal váš skvělý fotograf a s nimiž vám vytane na mysli veselá (nebo dojemná) historka.

Když si říkáte ano, když se poprvé políbíte jako manželé, když na vás vaši rodiče dojatě hledí, když děti ve své bezprostřednosti rozesmějí okolní svatebčany, když se odvážete na večerní afterparty. To všechno máte zaznamenané a byla by škoda nechat takovéto jedinečné okamžiky nechat ležet na disku.

Pokud si prohlížíte fyzické fotografie, jejich sdílení s blízkými není vázané na monitor počítače, můžete si při tom třeba posvítit večer svíčkami nebo se všichni semknout k sobě a nechat snímky kolovat. Stane se z toho zkrátka rodinná sešlost plná sdílené radosti.

Svatební fotokniha je skvělým způsobem, jak vzácné fotografie uspořádat do podoby, která připomíná skutečnou knihu. Jenom takhle vypráví příběh vašeho života.

Svatební fotokniha, fotokniha s pevnou vazbou - Centrum FotoŠkoda

Svatební fotokniha vázaná ručně a s láskou

Naše fotoknihy vám v rodině vydrží dlouhá léta. Vážeme je ručně a používáme při tom pouze ty nejkvalitnější materiály. Samotné fotografie vyvoláváme na lesklý, matný či metalízový fotografický papír, který je nejen pevný, ale také nabízí stálou obrazovou kvalitu. Samotné listy jsou k sobě svázané tak, že vytváří tzv. lay flat vazbu, která nenarušuje prožitek z prohlížení velkých fotografií, protože je naprosto hladká a bez přechodů.

Desky fotoknihy jsou pak k bloku fotografií připevněné předsádkou, kterou vám nabízíme v mnoha barevných odstínech. Stejně tak i samotné desky fotoknihy, které si můžete necaht potáhnout látkou, korkem nebo v luxusní variantě kůží. Můžete tak fotoknihu sladit přesně do barev, které máte rádi, nebo do tónů, které udávaly prim svatbě.

Při samotné tvorbě si můžete s fotoknihou vyhrát a doladit ji k dokonalosti - vkládat totiž můžete nejen fotografie nebo grafiku svatebního oznámení, ale také zážitky či komentáře. A doplnit je obrázky, které se buď přímo vážou na šablony, z nichž si můžete vybrat, nebo které doplníte z bohaté nabídky přímo v editoru.

V nabídce máme řadu různých formátů, od "kapesních" až do formátu A3, mezi nejoblíbenější patří 20 x 20, 20 x 30 nebo 30 x 30 cm.

Svatební fotokniha, fotokniha s koženou vazbou - Centrum FotoŠkoda

Vybírat můžete ze čtyř různých typů fotoknihy:

  • fotokniha s měkkou vazbou - Byť k tomu název navádí, nemusíte se bát zohýbaných rohů po několika prohlédnutích. Desky jsou vytvořené ze tří vrstev fotografického papíru a příjemně se drží v ruce. Je to jednoduché, elegantní a finančně velmi dostupné řešení, jak získat kvalitní fotoknihu.
  • fotokniha s pevnou vazbou - U fotoknihy s pevnou vazbou si můžete vybrat obal z řady materiálů (např. látky či korku) i barev, z nichž vám vyrobíme obálku, a můžete si ji nechat vytvořit také s okénkem, v němž bude vaše fotografie.
  • fotokniha s knižní vazbou - Fotokniha s knižní vazbou je naše chlouba. Lesklou laminovanou obálku si můžete nadesignovat přesně podle sebe včetně fotografií nebo nápisu na hřbetě.
  • fotokniha s koženou vazbou - Pokud chcete pro svou fotoknihu něco skutečně jedinečného, sáhněte po fotoknize s deskami potaženými kůží. Ve vaší knihovně se bude tenhle luxusní kousek opravdu vyjímat.

Pokud si na zpracování fotoknihy netroufáte, nechte to na svém fotografovi, nebo třeba i na našich graficích, kteří vám rádi pomohou jak s vytvořením samotné fotoknihy, tak s výběrem fotografií. Různé tipy, jak na výběr fotek do fotoknihy, najdete také tady.

Svatební fotokniha, fotokniha s knižní vazbou - Centrum FotoŠkoda

Radost pro vás i vaše blízké

Stejně jako je sváteční i samotný svatební den, vyplatí se dát si při tvorbě svatební fotoknihy záležet. Promýšlet, pečlivě vybírat a nakonec sestavit příběh, který "čtenáře" celým dnem provede.

Nadšenými čtenáři tohoto příběhu budete nejen vy, ale i vaši nejbližší - rodiče, prarodiče či svědkové. A takovýto nanejvýš osobní dárek jistě ocení. Třeba i v menším formátu a v jiné vazbě, než v jaké si fotoknihu budete nechávat vytvořit pro sebe.

A pokud jste měli svatbu už před nějakou dobou a stále jste se neodhodlali dodat fotografiím fyzickou podobu, právě teď může být ten pravý čas! Co třeba vytvořit dárek k výročí nebo si udělat radost jen tak? V našem editoru si vytvoříte svatební fotoknihu přesně podle svých představ.

  • NÁŠ TIP: Co se svatbou započne, může v budoucím životě pokračovat! Ve svém oblíbeném formátu a vazbě si tak můžete nechat zvěčnit všechny důležité okamžiky vašeho (společného) života, jako je třeba narození potomka, jeho první školní den nebo maturitní ples či rodinné dovolené, a vytvořit si tak kroniku, která bude vyprávět příběh jako žádná jiná.

chci si vytvořit fotoknihu

Svatební fotokniha, fotokniha s měkkou vazbou - Centrum FotoŠkoda

FOCUS ROCK rám 10x15 dřevo, dub

10 x 15 cm, Krycí sklo

150,-
FOCUS ROCK rám 13x18 dřevo, dub

13 x 18 cm, Krycí sklo

180,-
Focus Nordic pasparta 15x21/10x15 bílá

Velikost pasparty: 15 x 21 cm, Velikost obrázku: 10 x 15 cm

49,-

Související články

Jaké materiály a fotoprodukty jsou vhodné pro portrét?

Jaké materiály a fotoprodukty jsou vhodné pro portrét?

Fotoalba jsou nejen krásným dárkem (služby #05)

Fotoalba jsou nejen krásným dárkem (služby #05)

Archivujte své negativy jako profík!

Archivujte své negativy jako profík!

Další Fototipy

Fotoškola - začínáme s focením přírody

Fotoškola - začínáme s focením přírody

10 tipů na focení zvířat v pohybu

10 tipů na focení zvířat v pohybu

S analogem až ke hvězdám: počátky vesmírné fotografie

S analogem až ke hvězdám: počátky vesmírné fotografie

Diskuze

Svatební fotokniha: Váš příběh v jedinečném provedení

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...